** שרשור בוקר 2 - היום ה-29 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
איך טליה היתה מבסוטית מקודם על הספסל, ישבה צמוד מאוד לאליאב, דיבר אליה עם חיוך והיא ענתה לו ובר שכבה בקצה השני - היתה מבסוטית שהכל נעשה לעיניה של בר.

מיק83

Well-known member
איך טליה היתה מבסוטית מקודם על הספסל, ישבה צמוד מאוד לאליאב, דיבר אליה עם חיוך והיא ענתה לו ובר שכבה בקצה השני - היתה מבסוטית שהכל נעשה לעיניה של בר.
הנחמה היחידה היא שטליה מפילה את טליה

A Rod23

Well-known member
רק לי זה נראה שכל שעה שעוברת ואופק מגלה עוד ועוד התנהגויות של טליה הוא יותר סולד מזה ורק רוצה להתרחק למרות שפיתח רגש?
ומישהו פה יכול להסביר לי מה הקטע של טליה שיכולה לבהות באליאב לאורך זמן גם שהוא רחוק ממנה.. מחפשת אותו בעיניים ללא הפסקה, ממש הזייה.

REUT91

Well-known member
רק לי זה נראה שכל שעה שעוברת ואופק מגלה עוד ועוד התנהגויות של טליה הוא יותר סולד מזה ורק רוצה להתרחק למרות שפיתח רגש?
ומישהו פה יכול להסביר לי מה הקטע של טליה שיכולה לבהות באליאב לאורך זמן גם שהוא רחוק ממנה.. מחפשת אותו בעיניים ללא הפסקה, ממש הזייה.
זה לא רק את. בספסל מקודם הוא קם ישר, לא נשאר שמה כמו בר שממשיכה לעשות מעצמה צחוק.

meital38

Well-known member
זה לא רק את. בספסל מקודם הוא קם ישר, לא נשאר שמה כמו בר שממשיכה לעשות מעצמה צחוק.
בר לא חייבת לקום, אי אפשר שכל הזמן שטליה ואליאב ישבו יחד אז בר תקום. הוא קם כי כנראה זה קשה לו כי אתמול טליה הציעה לו שיחזרו להיות יחד בבית ויום למחרת בקושי מתייחסת אליו בגלל שהבינה שאליאב סיים את הקשר עם בר

meital38

Well-known member
יש לה עדיןי משהו אליאב, היא התבאסה שבחר בבר אתמול חשבה שכנעה אותו לסיים את הקשר עם בר, הבוקר כבר דיבר עם בר וטליה התבאסה לגמרי, נראה מה יתפתח האם יחזור לישון הלילה עם בר או שזה רק קשר ביתי חברי בלבד ואז השטח פנוי לטליה.

meital38

Well-known member
קאזם לא אמר לאליאב שהוא רוצה לשבת איתו לדבר קצת על פוליטיקה? בינתיים הוא עסוק בלריב כל היום

מיק83

Well-known member
לא יודעת אם שחף וקאזם רבים באמת? או צריכים חדר בלי מצלמות?

ziniozi

Well-known member
מי הולך במקרה של הדחה כפולה?
אילנה ושרון או דיאן ונתנאל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה