** שרשור בוקר 2 - היום ה-29 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Insomnia 5

Well-known member
עכשיו עברתי על השיח של אליאב/אופק.. בבוקר
אופק אמר גם לי הייתה אתמול הזדמנות ל... החזקתי את עצמי..
התכוון לטליה?
אני לא מבינה איך אתם מקשרים ומבינים את הלחשושים שלהם

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
התכוון לטליה?
התכוון לאנה זק

nicknick

Well-known member
התכוון לטליה?
לא ראיתי ,אין לי מושג מה נאמר...
אבל בכללי הרבה פעמים עם אוזניות אפשר להבין קצת יותר

ניצנץ63

Well-known member
התכוון לטליה?
וואי בדיוק באתי לשאול משהו על הקטע הזה. הוא לא אמר "החזקתי את עצמי", הוא אמר (ציטוט מדויק כי אני בדיוק על הקטע הזה) "אני גם קיבלתי אתמול (על הראש), שלא ויתרתי על הריב, אני עדיין מתבצר בעמדתי" וחייך. ואז אליאב אמר "אתמול ויתרת על עסקת חייך (התכוון לביקור של אנה זק) היתה פה בחורה שהלכת שבי אחריה ולא עשית עם זה כלום, כולה מה חסם אותך? דלת מזכוכית?..."

והשאלה שלי היא לאמירה של אופק. על מי הוא התכוון שקיבל על הראש, ועל איזה ויכוח מדובר? האם לדעתם התכוון לריחוק מטליה וזה שהיא אולי באה אליו בטענות לפני שהראו לנו את הפלירטוט שלה על המיטה, שלמה הוא (אופק) לא הפסיק את הריחוק ממנה, או שמדובר בויכוח אחר??!!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
וואי בדיוק באתי לשאול משהו על הקטע הזה. הוא לא אמר "החזקתי את עצמי", הוא אמר (ציטוט מדויק כי אני בדיוק על הקטע הזה) "אני גם קיבלתי אתמול (על הראש), שלא ויתרתי על הריב, אני עדיין מתבצר בעמדתי" וחייך. ואז אליאב אמר "אתמול ויתרת על עסקת חייך (התכוון לביקור של אנה זק) היתה פה בחורה שהלכת שבי אחריה ולא עשית עם זה כלום, כולה מה חסם אותך? דלת מזכוכית?..."

והשאלה שלי היא לאמירה של אופק. על מי הוא התכוון שקיבל על הראש, ועל איזה ויכוח מדובר? האם לדעתם התכוון לריחוק מטליה וזה שהיא אולי באה אליו בטענות לפני שהראו לנו את הפלירטוט שלה על המיטה, שלמה הוא (אופק) לא הפסיק את הריחוק ממנה, או שמדובר בויכוח אחר??!!
לא לא לא לא
הוצאתן את כל דבריו מההקשר

הכל היה בהומור על קטע אנה זק
ריב כביכול עם מרינה על זה שהיא נכנסה לראות אותה ולא הוא.

בקטע הספציפי הזה הם דיברו נטו על אנה זק.

ניצנץ63

Well-known member
לא לא לא לא
הוצאתן את כל דבריו מההקשר

הכל היה בהומור על קטע אנה זק
ריב כביכול עם מרינה על זה שהיא נכנסה לראות אותה ולא הוא.

בקטע הספציפי הזה הם דיברו נטו על אנה זק.
לפני אנה זק... הם דיברו על טליה ובר, אופק שאל את אליאב למה טליה ניגשה אליו אתמול לדבר איתו אחרי העצבים שלו על בר, כאילו מה העניין שיש לטליה בסיפור שלו עם בר?! (לדעתי שאל את זה בגלל העיתוי המוזר של הפלירטוט שלה איתו (אופק) שעה או שעתיים קודם לכן, שניסתה לקרב אותו אליה חזרה, והנה ראה אותה שוב מתקרבת לאליאב בשניה שהוא מתרחק מבר... אז אליאב ענה שכולם באו לחטט לו בסיפור עם בר, אז אופק ענה שהוא לא שאל, אז אליאב ענה "נכון, כי אתה מבין עניין". ואז הגיע המשפט של אופק - "גם אני קיבלתי אתמול (על הראש), על זה שלא ויתרתי על הריב, אני עדיין מתבצר בעמדתי".

במשפט הזה לא התכוון כלל לאנה זק אלא או לטליה בגלל שהיא באה אליו בטענות ששמר ממנה מרחק כמה ימים או שאולי בר באה אליו בטענות על איזה עניין אחר...

ואחר כך היה המשך הדיון על אנה זק, על זה שיש לה בן זוג בחוץ ואופק שאל אם נראה להם שהיא תסכים לפגוש אותו בחוץ... ואליאב צחק בסוף ואמר שהאח אמר לאופק אתמול שהוא יכול להיות אחלה ריבאונד (של אנה זק, אם וכאשר תיפרד מהבן זוג שלה).... בקיצור - תראו כמה קטעים מצחיקים ומעניינים אנו מפספסים בגלל הצנזורים הבלתי פוסקים! :mad:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לפני אנה זק... הם דיברו על טליה ובר, אופק שאל את אליאב למה טליה ניגשה אליו אתמול לדבר איתו אחרי העצבים שלו על בר, כאילו מה העניין שיש לטליה בסיפור שלו עם בר?! (לדעתי שאל את זה בגלל העיתוי המוזר של הפלירטוט שלה איתו (אופק) שעה או שעתיים קודם לכן, שניסתה לקרב אותו אליה חזרה, והנה ראה אותה שוב מתקרבת לאליאב בשניה שהוא מתרחק מבר... אז אליאב ענה שכולם באו לחטט לו בסיפור עם בר, אז אופק ענה שהוא לא שאל, אז אליאב ענה "נכון, כי אתה מבין עניין". ואז הגיע המשפט של אופק - "גם אני קיבלתי אתמול (על הראש), על זה שלא ויתרתי על הריב, אני עדיין מתבצר בעמדתי".

במשפט הזה לא התכוון כלל לאנה זק אלא או לטליה בגלל שהיא באה אליו בטענות ששמר ממנה מרחק כמה ימים או שאולי בר באה אליו בטענות על איזה עניין אחר...

ואחר כך היה המשך הדיון על אנה זק, על זה שיש לה בן זוג בחוץ ואופק שאל אם נראה להם שהיא תסכים לפגוש אותו בחוץ... ואליאב צחק בסוף ואמר שהאח אמר לאופק אתמול שהוא יכול להיות אחלה ריבאונד (של אנה זק, אם וכאשר תיפרד מהבן זוג שלה).... בקיצור - תראו כמה קטעים מצחיקים ומעניינים אנו מפספסים בגלל הצנזורים הבלתי פוסקים! :mad:
10:53

אופק שואל את אליאב "מה היא באה אליך רבתם אתמול אתה יכול להסביר לי?" (על טליה)
אליאב "יש מישהו שלא בא אליי אתמול?"
אופק "אני"
אליאב "נכון,כי אתה מבין עניין,קורא אותי בעיניים וזהו,כל אחד רוצה פה לדעת את כל הסיפורים,רוצה שאני יספר לו סבא טוביה"
אופק "מה צריך לדעת בעיניים? זה התנהגות..."
אליאב "כן"
אופק "טוב אין לי מה...התנהגויות קטנות..ו..."
אליאב" ילדותיות"

אופק" אני גם קיבלתי אתמול,שלא וויתרתי על הריב,אני עדיין מתבצר בעמדתי"
אליאב "אני יכול להגיד לך שאתמול אתה ויתרת על עסקת חייך,הייתה פה בחורה בבית האח הגדול..."
אופק "דיייייי"
אליאב" שהלכת שבי אחריה ולא עשית עם זה כלום"
(כל הזמן הזה אופק אומר די די די)
אליאב "כולה מה חסם אותך? דלת מזכוכית?"
צוחק על אופק
אופק ממשיך להגיד דיי
אליאב " והייתי שואל את עצמי במחזה,האם היה כדאי לאופק לעוף מהבית על שבירת זכוכית,אבל לעשות דייט עם בחירת ליבו.."
אופק "אתה חושב שהיא תשב איתי אחרי? שיהיה לנו קפה ביחד?"
אליאב "אני חושב שכן אבל אם רואים שתהיה בריא" וצוחק...

צנזור
ממשיכם לדבר על אנה זק
אופק צוחק שהוא יכול להפריד בינה לבין הבנזוג שלה
וממשיכים לדבר גפ עם מרינה על אנה זק.

החלק הראשון על טליה
החלק השני נטו כולו על אנה זק.

ניצנץ63

Well-known member
10:53

אופק שואל את אליאב "מה היא באה אליך רבתם אתמול אתה יכול להסביר לי?" (על טליה)
אליאב "יש מישהו שלא בא אליי אתמול?"
אופק "אני"
אליאב "נכון,כי אתה מבין עניין,קורא אותי בעיניים וזהו,כל אחד רוצה פה לדעת את כל הסיפורים,רוצה שאני יספר לו סבא טוביה"
אופק "מה צריך לדעת בעיניים? זה התנהגות..."
אליאב "כן"
אופק "טוב אין לי מה...התנהגויות קטנות..ו..."
אליאב" ילדותיות"

אופק" אני גם קיבלתי אתמול,שלא וויתרתי על הריב,אני עדיין מתבצר בעמדתי"
אליאב "אני יכול להגיד לך שאתמול אתה ויתרת על עסקת חייך,הייתה פה בחורה בבית האח הגדול..."
אופק "דיייייי"
אליאב" שהלכת שבי אחריה ולא עשית עם זה כלום"
(כל הזמן הזה אופק אומר די די די)
אליאב "כולה מה חסם אותך? דלת מזכוכית?"
צוחק על אופק
אופק ממשיך להגיד דיי
אליאב " והייתי שואל את עצמי במחזה,האם היה כדאי לאופק לעוף מהבית על שבירת זכוכית,אבל לעשות דייט עם בחירת ליבו.."
אופק "אתה חושב שהיא תשב איתי אחרי? שיהיה לנו קפה ביחד?"
אליאב "אני חושב שכן אבל אם רואים שתהיה בריא" וצוחק...

צנזור
ממשיכם לדבר על אנה זק
אופק צוחק שהוא יכול להפריד בינה לבין הבנזוג שלה
וממשיכים לדבר גפ עם מרינה על אנה זק.

החלק הראשון על טליה
החלק השני נטו כולו על אנה זק.
בסדר!
ועדיין, המשפט של "גם אני קיבלתי אתמול על זה שלא ויתרתי על הריב, ואני עדיין מתבצר בעמדתי" היה קשור כנראה לטליה, ממש לא לאנה זק! :)

כנראה שאופק התכוון לזה שטליה בפלירטוט שלה באה אליו במעין טענות של למה הוא זנח אותה או לא "ויתר על הריב" איתה, כלומר לא מחל על כבודו ובא להתרפס בפניה אם הוא אומר שהיה לו קשה בלעדיה כמו ששמענו בפלירטוט, והשלים "אני עדיין מתבצר בעמדתי" - משמע "אני לא קונה את המשחקים שלה.

ואני מקווה שכך זה ישאר! כי באיזשהו שלב ברור לי שטליה תמאס באון אנד אוף של אליאב ובר ותאלץ להבין שהיא הופכת להיות לא רלבנטית במשולש הזה ותחזור להידבק לאופק. לצערי הרב, מחיבה מאד גדולה שהיתה לי אליה, מתברר שהיא הכי מחושבת שיש ומחפשת להישאר רלבנטית על ידי הצמדות למישהו. היא לא באמת רוצה את אופק, פשוט משתמשת בו כי אין לה ברירה... וזה מה שמוריד לי ממנה הכל, לצערי.

meital38

Well-known member
12:34,12:35 הפרצוף של טליה לגמרי מבואס כשהיא מבינה שאליאב ובר מדברים - ושבר עוזרת לו להכין ארוחת בוקר. כנראה שהיא ציפתה לנתק לגמרי ביניהם כי קאזם אמר לה שאליאב אמר לבר שהם לא יהיו זוג.
נראה לי שטליה התבאסה שאליאב לא לקחת את העצה ברצינות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ככה זה כשטוחנים לנו באוזן כל הלילה גזרים עם טחינה גולמית. ואז כרוב מחומם עם טחינה גולמית. אחרי זה מעלים גרא וכואבת הבטן.
לא...
יש לה בעיה רפואית
היא דיברה על זה

ניצנץ63

Well-known member
12:34,12:35 הפרצוף של טליה לגמרי מבואס כשהיא מבינה שאליאב ובר מדברים - ושבר עוזרת לו להכין ארוחת בוקר. כנראה שהיא ציפתה לנתק לגמרי ביניהם כי קאזם אמר לה שאליאב אמר לבר שהם לא יהיו זוג.
לגמרי! מה גם שהיא התלבשה מהבוקר לבוש של בילוי לערב כי רצתה למשוך את תשומת ליבו באקסטרים. זה התפקשש לה. :)

פיקנטינה

Well-known member
נכון כי היא סכסכנית ומתחסדת

dorya

Well-known member
אנחנו באמת צריכים להאמין לזה שאליאב לא יודע איך להכין חביתה?! 😉
במקום בר הייתי משתמשת בביצים אחרות, שילמד לקח..

מצב
הנושא נעול.
למעלה