** שרשור ביניים עד לתכנית **

מצב
הנושא נעול.

רותרות7

Well-known member
העוגיות

היא מנסה פעם שלישית היום
היא לא זכרה אם להוסיף ביצה והעיקר - ספיר חזרה ואמרה לה אפייה של 12 דקות והיא שכחה זאת. עוגיות חמאה אסור להשחים כי אז הן הופכות לאבן. צריך להוציאן מהתנור כשהן עוד לבנות ורכות והן מתקשות בחוץ למידה הראויה.
שמישהו יצעק לה...

מורבידי 1

Well-known member
מי שלא מכיר אותי, שעות השינה שלי מאוד בעייתיות , הפוכות , קמתי לא מזמן, כולי שפוך, כואב ,לא מסוגל להתעורר.
העינים לא מצליחות להיפתח , אני בקושי עושה כוס קפה, מנסה לפתוח את מסך המחשב שלי , מתיישב בצורה עיורת על הכיסא בחדר שלי , מרגיש שאני יושב על משהו קשה קשה שכמעט נשבר .
אני מזיז את היד לאחור ולמטה לראות על מה התיישבתי והיד מוציאה את הטאלבט החדש שלי שכמעט שברתי אותו .
עכשיו זה רשמי, עכשיו גם אני יכול להגיד - גם אני ישבתי על הטאבלט. לכל אחד מגיע לשבת על הטאבלט.
תודה לכם. יום טוב.

בלנקה המקורית

Well-known member
ממש מבאס אותי שאורי נגר פרש.
נכון, מבחינתו הוא עשה בשכל שעזב את המקום הזה. שום דבר טוב לא היה יוצא לו מהמשך השהות,
אבל מבחינתי זה רע מאוד. קודם כל היה לו נפח טלוויזיוני. הייתה לו דמות. היה לו תפקיד מרכזי כדמות ביניים המתווכת בין הטובים לרעים.
הוא ממש חסר לי כי אם הוא היה בסביבה, אין מצב שאברם היה תופס תחת כמו שהוא תפס ביממה האחרונה, לפחות לפי מה שאני ראיתי.
אורי נגר לא היה נותן לו לעשות את זה. היה מסיט תמיד את האש מסתיו לכיוון אחר בבחינת - אל תהיה חזק על נשים, נראה אותך בא עליי!
עכשיו כשהוא השאיר את כל הזירה לרשותו של אברם הנתמך גם על ידי שניר שי עדן וליאל, המצב של סתיו הופך כמעט לבלתי נסבל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה