** שרשור ביניים עד לתכנית **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
סתיו לא תפסיק להכין עוגיות חמאה עד שזה ייצא כמו של ספיר 🤣🤣🤣🤣

אולי החמאה בעייתית
אולי התנור
אולי האופה?

ערן .

Well-known member
סתיו לא תפסיק להכין עוגיות חמאה עד שזה ייצא כמו של ספיר 🤣🤣🤣🤣

אולי החמאה בעייתית
אולי התנור
אולי האופה?
אין ברירה, ספיר צריכה לבוא לגבעה ולצעוק מה לעשות.

סתיווווו קחיייי 4 ביצייםםםםם (רעש) שמןןןן (רעש) כוססס ו... ( רעש)

פלא שלא יוצא לה טוב?

מוטי חוף

Well-known member
אין ברירה, ספיר צריכה לבוא לגבעה ולצעוק מה לעשות.

סתיווווו קחיייי 4 ביצייםםםםם (רעש) שמןןןן (רעש) כוססס ו... ( רעש)

פלא שלא יוצא לה טוב?
אין ברירה היא צריכה לבוא עם מסוק ושלט מה לעשות , לא שומעים ברור את הצעקות בגלל הרעש .

;) :ROFLMAO:

מיק83

Well-known member
והיא אמרה שהיא תמשיך לעשות עד שתצליח 🤣🤣

צריך להתאמן

ערן .

Well-known member
הייתי מוכן להחזיר את לארה, אתי וספיר לתוך הבית רק כדי שיראו את סתיו במטבח ואוכלות את מה שהיא הכינה 😄😄

וואו.. זו הייתה קומדיה מטורפת.. מינימום 100 גיפים

מיק83

Well-known member
הייתי מוכן להחזיר את לארה, אתי וספיר לתוך הבית רק כדי שיראו את סתיו במטבח ואוכלות את מה שהיא הכינה 😄😄

וואו.. זו הייתה קומדיה מטורפת.. מינימום 100 גיפים
אולי אז סתיו הייתה מקבלת את המתכון הנכון

לרה5

Well-known member
אולי זה כבר פורסם כאן היום
אבל אני רק עכשיו מתעדכנת ורוצה לשתף
מתוך שמועה בידור:

מי שהחליט לצאת נגד ההתנהלות של אברהם בימים האחרונים הוא יוצא העונה ה-7 של “האח הגדול“
שי חי שטען היום בתוכנית “הדו’ח היומי”:“הוא פשוט בהרס עצמי, אין מה שיעצור את עצמו והוא הורס לעצמו לפני הסוף. הוא משתלח והוא הורס לעצמו ממש”.

“אני יכול להגיד לכם את זה פשוט. בעוד שנה, שנתיים שלוש שידברו על העונה הזאת, את מי יזכרו?” כולם השיבו:“את סתיו”

“היא הזכירה היחידה שתישאר בעונה הזאת, מבחינת עובדות בסופו של יום זו העונה של סתיו.

yoni564712

Well-known member
מתוך שמועה בידור:

מי שהחליט לצאת נגד ההתנהלות של אברהם בימים האחרונים הוא יוצא העונה ה-7 של “האח הגדול“
שי חי שטען היום בתוכנית “הדו’ח היומי”:“הוא פשוט בהרס עצמי, אין מה שיעצור את עצמו והוא הורס לעצמו לפני הסוף. הוא משתלח והוא הורס לעצמו ממש”.

“אני יכול להגיד לכם את זה פשוט. בעוד שנה, שנתיים שלוש שידברו על העונה הזאת, את מי יזכרו?” כולם השיבו:“את סתיו”

“היא הזכירה היחידה שתישאר בעונה הזאת, מבחינת עובדות בסופו של יום זו העונה של סתיו.
ezgif-1-5de36baedb.gif

ziniozi

Well-known member
מתוך שמועה בידור:

תענוג שניקול היתה שם בשביל לשמוע.

ערן .

Well-known member
עוז, תעשה טובה, תגיד לספיר שתרשום במחברת את כל המתכונים ותכניס את זה לסתיו, היא תרוקן את כל המטבח בקצב הזה

בלנקה המקורית

Well-known member
תחשבו רגע על הדמויות שנשארו בבית.
השיעמום בהתגלמותו. אני שומעת רק את שיקשוק המים בבריכה. הדיבור שלהם חסר חיים. הם מדברים כמו לצאת ידי חובה. למלא שעת מצלמה.
היחידה שבאמת מנסה למלא לעצמה את השעות ומעסיקה את עצמה בעשייה, היא סתיו.
היא מנסה ללמוד איך אופים את העוגיות. איך עושים עוגה שתהיה יותר טובה ויותר טעימה.
כמו ציפור צבעונית ששוחררה כעת מהכלוב וסוף סוף היא יכולה להתעופף גם במטבח.
היא מנסה את כוחה בכל מיני דברים שלא עשתה קודם לכן. היא רוצה לקבל הכרה שהיא שווה משהו
שהוא לא בתחום הקוסמטיקה האיפור ו/או השיער. אני ממש מעריכה אותה על זה. כמויות האנרגיה שלה יכולות להאיר את כל רמת גן (פרפרזה על המשפט של יעקב מרידור מהליכוד ב-1981) ובכל מקום היכן שהיא נמצאת היא משנה מיד את התדר של המקום.
אני שמחה שהפיצוי היחיד על כל ההתעללויות שהיא עוברת, היא העובדה שהמצלמה אוהבת אותה.

ערן .

Well-known member
תחשבו רגע על הדמויות שנשארו בבית.
השיעמום בהתגלמותו. אני שומעת רק את שיקשוק המים בבריכה. הדיבור שלהם חסר חיים. הם מדברים כמו לצאת ידי חובה. למלא שעת מצלמה.
היחידה שבאמת מנסה למלא לעצמה את השעות ומעסיקה את עצמה בעשייה, היא סתיו.
היא מנסה ללמוד איך אופים את העוגיות. איך עושים עוגה שתהיה יותר טובה ויותר טעימה.
כמו ציפור צבעונית ששוחררה כעת מהכלוב וסוף סוף היא יכולה להתעופף גם במטבח.
היא מנסה את כוחה בכל מיני דברים שלא עשתה קודם לכן. היא רוצה לקבל הכרה שהיא שווה משהו
שהוא לא בתחום הקוסמטיקה האיפור ו/או השיער. אני ממש מעריכה אותה על זה. כמויות האנרגיה שלה יכולות להאיר את כל רמת גן (פרפרזה על המשפט של יעקב מרידור מהליכוד ב-1981) ובכל מקום היכן שהיא נמצאת היא משנה מיד את התדר של המקום.
אני שמחה שהפיצוי היחיד על כל ההתעללויות שהיא עוברת, היא העובדה שהמצלמה אוהבת אותה.
אם לא היחס המגעיל של אברהם, שי ושניר, היו לה ימים נהדרים עד הגמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה