** שרשור ביניים עד לתכנית **

מצב
הנושא נעול.

tortt

Well-known member
תחשבו רגע על הדמויות שנשארו בבית.
השיעמום בהתגלמותו. אני שומעת רק את שיקשוק המים בבריכה. הדיבור שלהם חסר חיים. הם מדברים כמו לצאת ידי חובה. למלא שעת מצלמה.
היחידה שבאמת מנסה למלא לעצמה את השעות ומעסיקה את עצמה בעשייה, היא סתיו.
היא מנסה ללמוד איך אופים את העוגיות. איך עושים עוגה שתהיה יותר טובה ויותר טעימה.
כמו ציפור צבעונית ששוחררה כעת מהכלוב וסוף סוף היא יכולה להתעופף גם במטבח.
היא מנסה את כוחה בכל מיני דברים שלא עשתה קודם לכן. היא רוצה לקבל הכרה שהיא שווה משהו
שהוא לא בתחום הקוסמטיקה האיפור ו/או השיער. אני ממש מעריכה אותה על זה. כמויות האנרגיה שלה יכולות להאיר את כל רמת גן (פרפרזה על המשפט של יעקב מרידור מהליכוד ב-1981) ובכל מקום היכן שהיא נמצאת היא משנה מיד את התדר של המקום.
אני שמחה שהפיצוי היחיד על כל ההתעללויות שהיא עוברת, היא העובדה שהמצלמה אוהבת אותה.
היחידה שמפריחה חיים בבית הזה
היא באמת יודעת להפוך כל לימון ללימונדה

הלוואי שעוז יעריך את זה שהיא היחידה שהצליחה להחזיק לו משהו מהעונה הזאת
ולא יחבל לה בזכייה.

מורבידי 1

Well-known member
תחשבו רגע על הדמויות שנשארו בבית.
השיעמום בהתגלמותו. אני שומעת רק את שיקשוק המים בבריכה. הדיבור שלהם חסר חיים. הם מדברים כמו לצאת ידי חובה. למלא שעת מצלמה.
היחידה שבאמת מנסה למלא לעצמה את השעות ומעסיקה את עצמה בעשייה, היא סתיו.
היא מנסה ללמוד איך אופים את העוגיות. איך עושים עוגה שתהיה יותר טובה ויותר טעימה.
כמו ציפור צבעונית ששוחררה כעת מהכלוב וסוף סוף היא יכולה להתעופף גם במטבח.
היא מנסה את כוחה בכל מיני דברים שלא עשתה קודם לכן. היא רוצה לקבל הכרה שהיא שווה משהו
שהוא לא בתחום הקוסמטיקה האיפור ו/או השיער. אני ממש מעריכה אותה על זה. כמויות האנרגיה שלה יכולות להאיר את כל רמת גן (פרפרזה על המשפט של יעקב מרידור מהליכוד ב-1981) ובכל מקום היכן שהיא נמצאת היא משנה מיד את התדר של המקום.
אני שמחה שהפיצוי היחיד על כל ההתעללויות שהיא עוברת, היא העובדה שהמצלמה אוהבת אותה.

לגמרי , דיברנו על זה המון . הלכו בדיוק שני האנשים שלא היה צריכים ללכת , ספיר ואורי נגר . וכל הקלוזרים שהיו צריכים להיסגר כבר לא ייסגרו לנו .
לא יעזור איפה המצלמה תהיה , זה יהיה על שיעמום

Kaz12

Well-known member
חזרתי אחורה עכשיו לראות את התקציב
אני מת על זה שסתיו אמרה לשי שהיא לא יכולה לקבל "גם וגם"
בדיוק כמו ששי צעקה על עידן שהוא לא יכול "לאכול גם וגם"
מגיע לה. למרות שכנראה בכל זאת הזמינו לה... אבל הגיע לה לקבל את המשפט הזה.

בסדר555

Well-known member
שי טועמת מהעוגה אומת לא טעים נתנה לשניר לטעום ירדו על העוגה ולפח את החתיכה

מצב
הנושא נעול.
למעלה