** שרשור היום האחרי **

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מרי דארלינג,
מחר יקראו לשירשור "היומיים שאחרי" ;)

גם אני אתחיל להשתמש בביטוי "בשורות טובות"
וכדאי שאכנס לג'ינס,
להיראות דיסנט כשרצים למיקלט...

שבוע טוב.
יונתי אהובה מחר אמציא משהו חדש לשרשור....

וכן, כדאי
לי יצא פעם לרוץ רק עם מגבת עליי (באמצע מקלחת תפס אותי)
שימי ג'ינס
והכי הכי חשוב
תשמרי על עצמך!

תושבי הצפון הלב איתכם 🖤

יונתנסקי

Well-known member
יונתי אהובה מחר אמציא משהו חדש לשרשור....

וכן, כדאי
לי יצא פעם לרוץ רק עם מגבת עליי (באמצע מקלחת תפס אותי)
שימי ג'ינס
והכי הכי חשוב
תשמרי על עצמך!

תושבי הצפון הלב איתכם 🖤
אם יש אלוהים -
אז הוא עשה את השידוך בין שתינו.
מתה עליך. |לב|

tarimulu

Well-known member
פרשנות ב ynet: "השורד האולטימטיבי ניצח. בהתאם למצב, העם רוצה עכשיו מנהיג אגרסיבי ומאיים ולא עבודת גמר בפסיכולוגיה"

גליה 1211

Well-known member
פרשנות ב ynet: "השורד האולטימטיבי ניצח. בהתאם למצב, העם רוצה עכשיו מנהיג אגרסיבי ומאיים ולא עבודת גמר בפסיכולוגיה"
זה נכתב בציניות. ויש לזה המשך.
שורה תחתונה: היא בעד הדר ומסבירה גם יופי למה.

KAPSULA1

Well-known member
ראיתי את היציאה של אור עם אמא שלו . אותה עניין רק שהוא יצא כבר ושהוא איתה. היא מחבקת אותו חזק ואומרת לו די די, תודה לאל שכבר נגמר, רק רציתי לחבק ולהריח אותך. אמא, שלא מעניין אותה משחק או תוכנית רק רוצה את הבן שלה איתה ולידה.
וסליחה על ההשוואה, זה מזכיר לי את המציאות האמיתית, כמה משפחות והורים רק רוצים את הילדים שלהם לידם.
כאלה שלא היתה להם בחירה אם לחזור או להשאר.
מקווה שכולם יחזרו כבר, עכשיו.

והתמונה של אור עם הילד, אין מרגש כזה. זאת תמצית החיים ולא שום ריב על מרק, נקניקיות או חברות או לא חברות באח הגדול

wellcome2

Well-known member
ראיתי את היציאה של אור עם אמא שלו . אותה עניין רק שהוא יצא כבר ושהוא איתה. היא מחבקת אותו חזק ואומרת לו די די, תודה לאל שכבר נגמר, רק רציתי לחבק ולהריח אותך. אמא, שלא מעניין אותה משחק או תוכנית רק רוצה את הבן שלה איתה ולידה.
וסליחה על ההשוואה, זה מזכיר לי את המציאות האמיתית, כמה משפחות והורים רק רוצים את הילדים שלהם לידם.

והתמונה של אור עם הילד, אין מרגש כזה. זאת תמצית החיים ולא שום ריב על מרק, נקניקיות או חברות או לא חברות באח הגדול
הרגו אותנו עם הנקניקיות וה מרק $_-+&_ כמה הבלים בעונה

lady mahvat

Well-known member

נו באמת, אמא שרואה את הבן שלה 24 שעות ביממה, נהנה, עושה שק קמח לחיים בבריכה, משפיל אנשים בשביל הכיף, אוכל ומתפנק לעומת הורים שלא יודעים אם ילדיהם חיים או מתים,נאנסים,מורעבים……מה אגיד לך, שיחקת אותה🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

tarimulu

Well-known member
רייטינג 6 גמרים אחרונים:

2019 אסף - 19.7% / 614,000

2020 זהבה - 20.1% / 580,000

2021 חזן - 15.4% / 396,000

2022 טליה - 22.5% / 584,000

2023 מעתוק - 18.5% / 577,000

2024 אור - 17% / 479,000
(המירוץ ניצח עם 17.5% / 489,000)

לך!

Well-known member
רייטינג 6 גמרים אחרונים:

2019 אסף - 19.7% / 614,000

2020 זהבה - 20.1% / 580,000

2021 חזן - 15.4% / 396,000

2022 טליה - 22.5% / 584,000

2023 מעתוק - 18.5% / 577,000

2024 אור - 17% / 479,000
(המירוץ ניצח עם 17.5% / 489,000)
נתון מביך לגמר
האם יבינו שם שהאשם בכישלון הוא העורך הגרוע?
אני בספק.

tarimulu

Well-known member
נקווה שרשת 13 יסיקו מזה משהו למרות שלא סביר. כמובן אגב שהרייטינג לא קשור לאור, הצופים לא ידעו מי ינצח בעת הצפיה, זה היה הרייטינג גם אם נועם/יוסי/הדר/פרידה היו מנצחים. הסיבה לירידה ברייטינג היא עוז והעונה הגרועה בכללי כתוצאה מעוז

קוטלים את הזוכה בטוקבקים בכל פלטפורמה אפשרית...

קבצים מצורפים

• Screenshot 2024-09-22 093746.jpg
    Screenshot 2024-09-22 093746.jpg
    KB 195.6 · צפיות: 31

KAPSULA1

Well-known member
מכ'פת לו, ממש יזיז לו את הבצה השמאלית.
ישב בסלון של אמא ויספור את הכסף.
שביק יגיד לו שביקורת רעה זה חלק מהעניין
ויתחילו בשופוני במועדונים.
|בוקס|
בתאכלס מה אכפת לו. קוטלים, מנאצים, מקטלגים. הוא זכה, הצביעו לו הכי הרבה מכולם. ולא, זאת לא ההפקה.
שוכחים שהוא עמד הכי הרבה פעמים להדחה וצלח כל הדחה והיה תמיד הכי גבוה בסקרים.
הוא גם לא הרוויח מקולות המודחים של אלה שהיו איתו בגמר. זאת זכיה כפולה.

בעונה הבאה יבואו כאלה שלא יחשבו כל מילה ולא יחשבנו למה מצטייר טוב. אדם צריך להיות נאמן לעצמו , זיוף לא קונה.

הזכיה של אור תדובר בעיקר לרע אבל זה עדיף מזכיה שהיא פושרת כמו של פרידה שכולם היו מקבלים את זה בטוב ובשמחה.
ובטח מזכיה של יוסי שהיתה עוברת באדישות ונשכחת מיד.

ולהדר, עם כל הכבוד לא היה סיכוי לנצח. לא מול אור ופרידה. ומסתבר שגם מול יוסי לא. בחורה חזקה, אסטרטיבית אבל לא אמינה. לא בנאומים שלה, לא בדרך, לא בזה שהשליכה את חבריה לבית בלי למצמץ ושניה אחרי זה התחברה למד שריכלה עליו ולא סבלה אותו . זגזגה בלי גבול.

ונועם, מה לומר. פשוט ילד לטעמי. שום בגרות, שום לקיחת אחריות רק התעלקות ואכילת ראש. זה היה צריך להיות דני במקומו לטעמי.

רייטינג פח אבל תגובות בלי סוף, בעיקר רעות. הרבה יותר תגובות בינסטגרם מעונה קודמת אפילו.
מסתבר שזכיה שנויה במחלוקת עוברת הרבה יותר אמוציונלי לעומת זכיה פושרת.
ולא עזרו הטיקטוק, המשפיענים, האתרים, הכתבים. המצביעים נלחמו על הזוכה שלהם ובעיקר על הזכות להשפיע ולקבוע

למעלה