** שרשור היום האחרי **

tarimulu

Well-known member
נו, בטח שאתה מרוצה.
אתה גם יודע שזה יהיה רק נגד ערבים, ועל פרחחים יהודים ימציאו איזה תירוצי הלבנה.
חחחחח, את יודעת כמה יהודים במעצר מנהלי כרגע, כולל קטינים? אין לך מה לדאוג, אף אחד כאן בפורום לא בקבוצת האוכלוסיה שתיעצר מנהלית

אני בעד או מעצר מנהלי לאף אחד - או לכולם באופן שוויוני. אם אפשר לעצור בן 14 מיו"ש מנהלית כי תכנן להבעיר צמיגים בחווארה, אפשר לעצור מנהלית גם בן 70 מהרצליה שתכנן להבעיר צמיגים באיילון. אבל אין שוויון אז לצערנו האכיפה היא רק כלפי אוכלוסיות מסוימות.

tarimulu

Well-known member
חחח איזה כותרות.. עוד שנייה מוציאים לאור צו מעצר
צפוי כמו הפרשנות של השנה האחרונה על המצב

פרשן 1: הזכיה של אור - פשע מלחמה
פרשנית 2: הזכיה של אור מסכנת עסקת חטופים
פרשן 3: הזכיה של אור - הזדמנות שלא תחזור לסגת מפילדלפי
פרשן 4: אני מכיר את אור 30 שנה, מנצח הוא לא
פרשנית 5: זה לא ניצחון אור אלא ספין אור כדי להסיח את הדעת מהמצב הבטחוני
פרשן 6: זכיה של מכונת הרעל כדי להעצים את הפילוג בעם
פרשנית 7: צריך לומר גם ברגעים כאלו שהניצחון של אור לא היה קורה במשמרת של לפיד
פרשן 8: ניצחון חסר אחריות שמרחיק אותנו משלום

KAPSULA1

Well-known member
צפוי כמו הפרשנות של השנה האחרונה על המצב

פרשן 1: הזכיה של אור - פשע מלחמה
פרשנית 2: הזכיה של אור מסכנת עסקת חטופים
פרשן 3: הזכיה של אור - הזדמנות שלא תחזור לסגת מפילדלפי
פרשן 4: אני מכיר את אור 30 שנה, מנצח הוא לא
פרשנית 5: זה לא ניצחון אור אלא ספין אור כדי להסיח את הדעת מהמצב הבטחוני
פרשן 6: זכיה של מכונת הרעל כדי להעצים את הפילוג בעם
פרשנית 7: צריך לומר גם ברגעים כאלו שהניצחון של אור לא היה קורה במשמרת של לפיד
פרשן 8: ניצחון חסר אחריות שמרחיק אותנו משלום
אגב, בסיר הלחץ הזה ובזה שחלק מהדיירים באו עליו כי הוא היה דומיננטי והיה בולט וכולם היו בהתחלה על המיטה שלו ומחפשים את קירבתו אז חשבו שדרך התנגחות עם אור ישיגו אהדה אפשר לראות מי הוא אור האמיתי בהתחלה ובסוף שלו.
בהתחלה, בתעודת הזהות, בחור שלא ידע לאיפה הוא נכנס, דיבר אמת על הכל. על חוסר הבושה לגור עם אמא, על עופר ניסים, בחור שאוהב לחיות ונהנה מהחיים לצד היותו בחור בן 29 עם ילד בן 6 . אבא מגיל 23.
ביציאה בכל הראיונות, אוהב את כולם גם מי שלא אוהב אותו, לא היה משנה כלום כי אז הוא לא היה אור.
במפגש עם הבן, רואים כמה הילד והוא אוהבים וקרובים, החיבוק עם הגרושה, מצב של כבוד ביניהם, דיבר עליה רק טוב וגם היא. שלוה של להיות בבית. המקום הבטוח והאמיתי.

והפרשנים שמגזימים כאילו אור הלך בבית והיכה אנשים, רמס אותם והפחיד אותם. אף אחד לא פחד ממנו רק מי שרצה לפחד ממנו ולהראות שהוא יותר חלש ורגיש.
דמויות דומיננטיות תמיד ימשכו אש, וזה לא שהוא ניסה להיות דומיננטי זה האנשים סביבו, חבריו ומתנגדיו שנתנו לו להיות כזה.
בראיון ששואלים על דני וחיים שהוא הוביל אותם הוא עונה שזאת היתה חברות, ככה הוא מסתכל על זה, כל אחד מביא את מע שהוא לחברות הזאת.
בין היחידים שנשאר נאמן לעצמו וגם לחבריו ולא חשב מה יצטייר ואיך יצטייר. הביא הרבה יותר מזוכים אחרים

רותרות7

Well-known member
אגב, בסיר הלחץ הזה ובזה שחלק מהדיירים באו עליו כי הוא היה דומיננטי והיה בולט וכולם היו בהתחלה על המיטה שלו ומחפשים את קירבתו אז חשבו שדרך התנגחות עם אור ישיגו אהדה אפשר לראות מי הוא אור האמיתי בהתחלה ובסוף שלו.
בהתחלה, בתעודת הזהות, בחור שלא ידע לאיפה הוא נכנס, דיבר אמת על הכל. על חוסר הבושה לגור עם אמא, על עופר ניסים, בחור שאוהב לחיות ונהנה מהחיים לצד היותו בחור בן 29 עם ילד בן 6 . אבא מגיל 23.
ביציאה בכל הראיונות, אוהב את כולם גם מי שלא אוהב אותו, לא היה משנה כלום כי אז הוא לא היה אור.
במפגש עם הבן, רואים כמה הילד והוא אוהבים וקרובים, החיבוק עם הגרושה, מצב של כבוד ביניהם, דיבר עליה רק טוב וגם היא. שלוה של להיות בבית. המקום הבטוח והאמיתי.

והפרשנים שמגזימים כאילו אור הלך בבית והיכה אנשים, רמס אותם והפחיד אותם. אף אחד לא פחד ממנו רק מי שרצה לפחד ממנו ולהראות שהוא יותר חלש ורגיש.
דמויות דומיננטיות תמיד ימשכו אש, וזה לא שהוא ניסה להיות דומיננטי זה האנשים סביבו, חבריו ומתנגדיו שנתנו לו להיות כזה.
בראיון ששואלים על דני וחיים שהוא הוביל אותם הוא עונה שזאת היתה חברות, ככה הוא מסתכל על זה, כל אחד מביא את מע שהוא לחברות הזאת.
בין היחידים שנשאר נאמן לעצמו וגם לחבריו ולא חשב מה יצטייר ואיך יצטייר. הביא הרבה יותר מזוכים אחרים
לא חשב מה יצטייר ואיך יצטייר? הגזמת. ועוד איך חשב. ראי את השינוי המפוברק לקראת הסוף! והשיחות עם דני וחיים על מה כדאי שיעשה או לא יעשה כדי שייראה טוב...

KAPSULA1

Well-known member
גם על מה הוא בריון? כי צעק על הדר?

אם הייתי שם, לא רוצה להגיד לכם איזה צרחות הייתי צורח על אמילי....
רובם צעקו. לא כולם כי חלקם יותר עדינים.
עינב שמה צרחות של החיים על נועם שעלה לה. אמילי צרחה את חייה. הדר דיברה בשקט ובארס.
דני אם כבר רב שם הרבה יותר מאור עם משפטי מחץ שאם היו יוצאים מהפה של אור היו מקבלים כותרות גדולות ולא רק בטיקטוק אלא גם בכתבות.
יש אנשים צועקים ויש אנשים שקטים, כל אחד וסגנונו. אם זה בריונות ואלימות אז שיהיה

wellcome2

Well-known member
גם על מה הוא בריון? כי צעק על הדר?

אם הייתי שם, לא רוצה להגיד לכם איזה צרחות הייתי צורח על אמילי....
לדעתי לא רואה אותו כבריון, רק הזכיר לי לעיתים תלמידים מציקים בבית ספר שאומרים נחש חשש, משמיעים קולות נחש לא אהבתי.. גם אורית תרמה לזה וגם היו דיירים די חלשי אופי שגילו חולשה מולו. אבל כל אחד ודעתו

Banshee2012

Well-known member
הכל בגלל המראה "הערסי" שלו.
אם הוא חנון עם משקפיים אף אחד לא מזכיר את המילה בריון.
בסדר, לא חושב שזה כזה מזיז לו אחריי ה640 אלף שקיבל.
חוץ מזה, נראה לי שלמדינה שלנו יש צרות יותר גדולות מזה...

KAPSULA1

Well-known member
קיטלגו אותו, מהרגע הראשון.
פרידה ברגע שראתה אותו ונדלקה עליו אמרה לו אתה ערס. כמה זה נחמד שבנאדם שראה אותך מהשניה הראשונה ועוד לא דיבר איתך קורא לך ערס, ולא בקונוטציה חיובית. העיקר היא לא רצתה שיכנו אותה פריחה
הדר ברגע שהבינה שהוא דמות ניסתה להתחבר לחזק ודיברה איתו שתכין לו דגים לשבת למרות שהוא לא סובל דגים ובשרים מסויימים, ישר הלבישו טייטל לפי המראה שלו.
אם לא המראה המזרחי, הדיבור עם החתך של סוג אוכלוסיה ועם אטטיטיוד אחר לא היה מצטייר כבריון.

גליה 1211

Well-known member
כמה שזה מבאס לסיים כמנצח ולראות כאלה תגובות, אני חושבת שטוב שהוא רואה.
שלא יעלה לו יותר מידי.
זה יאזן את ההיבריס וזה נכון יותר בייחוד במקרה שלו.

KAPSULA1

Well-known member
כמה שזה מבאס לסיים כמנצח ולראות כאלה תגובות, אני חושבת שטוב שהוא רואה.
שלא יעלה לו יותר מידי.
זה יאזן את ההיבריס וזה נכון יותר בייחוד במקרה שלו.
אני גם חושבת שטוב שהוא רואה אבל הם הגזימו. מפילים עליו את כל הצרות של העולם והמדינה.
אור זה אור, זה מי שהוא וזה מה שהוא הביא.
ונראה לי שכבר במהלך העונה הוא כבר קלט דברים והבין, בעיקר בזה שנשאר כמעט לבד בסוף

KAPSULA1

Well-known member
את טועה. אם כבר מצטערים שפרידה לא זכתה ולא הדר.
הרבה לא היו מקבלים זכיה של הדר, של פרידה כן.
אם פרידה היתה מול הדר פרידה היתה זוכה.
זכיה של הדר לא היתה מדמחת הרבה כי בניגוד לזה שאחרים קיטלגו אחרים הדר קיטלגה את עצמה, זאת היא שהעידה שהיא הכי פרינססה.
וכן , לא כל אחד יכול לאכול קוויאר. זאת המציאות

wellcome2

Well-known member
אז לא היה זוכה והיו נגעלים ממנו
היה אנטי שונה לדעתי.. אולי יותר גרוע

lady mahvat

Well-known member
מראה הערס? הוא ויוסי כמעט תאומים במראה
למה על יוסי לא אומרים את כל מה שאומרים על אור?

נטעאפרת

Well-known member
זה לא רק המראה. זה טון הדיבור, שפת הגוף, ההתקרבות במבט מאיים. זה ההשתקה. זה הדיבור התוקפני, זה המילים (תסתמי), זה מה שהסה"כ משדר. מה שהכי שיקף את זה זו ההתנהלות עם חיים. הנגיעות. ההשתקה שלו. הכיווץ של חיים. וזה לא קשןר לתרבות ומוצא. כאמור גם יוסי מזרחי, גם פרידה מזרחית.​

למעלה