שרשור היום לגבי הכל

Kiss my 2 sik

New member
רועי ויינברג המושלם!

אין המשחק שלו מדהים, והוא כזה יפיוף! אין עליו! *אם אתה קורא את זה אני אשמח לתגובה ממך, וגם דרך בה אוכל ליצור איתך קשר :) ענבר

Kiss my 2 sik

New member
ואיי ענית לי,!

כמה נחמד,תדע לך שאת השחקן הכי טוב בסידרה. ו.. אתה יכול לתת לי דרך בה אוכל ליצור איתך קשר.. איסיקיו או משהו.. אם בא לך אז תן לי במסר פרטי (אם אפשר בכלל) רועיייייייייייייי אתה כזה שקסי!

mikizl

New member
רועיייייייייייייי

היי רועי אני ממש מכורה לסדרה "ראש גדול" ואני ממש אוהבת את מיכאלה אז עם יש לך ת'אייסי שלה או ת'מסנגר שלה פליז תביא לי ... אהה ודרך אגב אתה שחקן מזה מעולה והבועז הזה מזה מגעיל עליייייךךךךךךך על תיתן לו שמעת?!?!!?!?!?!? הוא סתם מגעיילל אחד אתה הרבה יותר שווה מימנו

ענת303

New member
רועי!

אתה פשוט מושלם! אין מה לעשות.. חחח.. ואני כבר כמה ימים מתה לדעת... נכון אתה ואדם תלכו מכות?? אז למההההה??

סתם כנס

חחחחחחחחח הנה עוד משהו ת' אה ויאו נו תוריד מסנג'ר אל תהיה זבללללללללללללללללללל אני אסביר לך איך כנס לאצר: www.msn.co.il שם תראה סמל של מסנג'ר כנס ותראה שם הורדת התוכנה והרשמה תוריד ותרשם זה הכל רוצה הסבר מפורט תגיד מה לא הבנת

ayeltush1

New member
../images/Emo25.gifאיזה חתימה מדהימה!!

אהבתי משרשמת אין מילים מדהים יהונתן
רועי
ולספיר
חולה עליכם!! באהבה איילת

ספיר5

New member
לרועי!!!המושלם!!!...

אני זוכרת אותך מהתקופה שהיית קטן עם אני לא טועה שיחקת עם טל מוסרי באיזשהוא סרט קצר.... מקווה שתקרא ותענה לי או עם יש לך איסיקוי אשמח לקבל אותו אתה מושלם ונחמד תמשיך להיות כזה בונבון!!!

s0ng

New member
רועייייייי אני מאוהבת בךךךךךךךךךךך

רועייי נכון שגור ויונתן ואדם יפים==>אבל אתה הכי מושלם ואני הכי אוהבת אותךך עוד מהפסטיגללל שהייתה בן 9 עד לסרט מול כולםםםם ועדד עכשיווו אתה פשוטטטטטטט מושלםםםםםםםםםםםםםםם איןןןןןן אני מתה עליךך מאוהבת בךךךך אתה משחק ה-כ-י יפה !!! יש לי שאלה? בין כמה אתה במציאות?? ואיפה אתה גר?

רועי בבקשה תיכנס!!! פליז!!../images/Emo4.gif

היי...רציתי להגיד לך שאתה מאודדדד חמוד וחתיך!!! אני מאוהבת בךךך ואני חולמת עליך!!! בבקשה תשלח לי הודעה לאיסיקיו אני לא מהמטרידות אני רוצה סתם לדבר איתך... האיסיקיו שלי: 327697995 בבקשה תוסיף אותי... נ.ב בן כמה אתה???

למעלה