שרשור היום לגבי הכל

יסמין122

New member
../images/Emo41.gifהיי רועי!!../images/Emo41.gif

הי רועי.... רועי אתה שחקן מאוד מאוד מאוד מאוד טוב!!!!
אתה גם חתיך!!! רציתי לשאול אותך בן כמה אתה? וגם רציתי לדבר איתך באייסי... הנה האיסיי שלי: 255134014 פליז תחפש אותי..ואם אתה רוצה תביא לי את המספר שלך....
ותאמין לי אני לא אחת מהבנות שמציקות כול הזמן...!! אני סתם רוצה לדבר איתך.... אני מבקשת שתענה לי!!! ביי יסמין...

ChEnOoSh2

New member
רועי!!!!!../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif

רועי למה אתה לא עונה לי במסרים?????

dandush2005

New member
../images/Emo23.gifלרועי ההורס../images/Emo23.gif

שלומלום לך....! אתה כבר מלא זמן לא עונה לי למסרים...((תתחיל לענות!!)) אתה ילד מהמם יפיוף כוסון הורס פשוט מושלם...!.. זה נכון שאתה וספיר חברים?!?!?....עם כן אז אני מאחלת לכם שתישארו חברים לנצח עד לרצח..!...ואם לא אז....דבר איתי..!! אז קבל
ענק ממני..פלוס
...חולה עלייך... בבקשה תחזיר לי תגובה...תודה..!!..צ'או..

dandush2005

New member
בכל זאת לא עניתה לי על השאלה מאמי..

רועי אתה וספיר חברים?....אם לא....דבר איתי ותענה לי...
ר!ע* אתה מ!שלם
תיזכור את זה תמיד!!

לרועי ההורס!!../images/Emo99.gif פליזזז תענה לי

רועי אני ח!לה עלייך בטירוף!!!
תגיד יש לך מסנג'ר??? אתה ממש נשמה!! אתה משחק מעולה!!! איך הגעת בכלל למשחק???!!!! ספר לי קצת על עצמך!!! בן כמה אתה???? מתי נולדת??? אם יש לך חברה??? (אם לא אני מוכנה) תודה
חולה עליך נשמה כפרה!! פליזז תענה לי!!

ayeltush1

New member
ליהונתן ספיר ורועי ההורסים!!../images/Emo99.gif

ליהונתן ספיר ורועי המתוקים!!
אתם-->
שלי!!
ענקית עם הרבה
איילת=) (>"""<) (=*.*=) (") (")

לרועי!!!../images/Emo70.gif

לרועי!!!!!!!!!!!!!! רק רציתי להגיד שאתה השחקן הכי טוב בסדרה ואני מתה עלייך!!!! מתי תיהיה בבלוג TV
ואתה בקשר עם אחד השחקנים? אההה..... ותיהיה עונה 2? ואתה יודע! ואתה אף פעם לא עונה למסרים שלי
.... פליזזזז תענה לי!!!!!
חולה עליך 4 EVER AND EVER
בייי!!1

almogand

New member
../images/Emo36.gifלרועי תענה זה מזה דחוף../images/Emo26.gif

רועי יש לי תאיסיקיו שלך תיראה עים הוא נכון337573610 ועים הוא לא נכון תן לי תאיסיקיו האמיתי שלך

almogand

New member
לרועי דחוף ביותר../images/Emo98.gif

רועי אתה אשכנז/טריפוטי/פולני/רוסי

mgg8

New member
../images/Emo23.gifאני מעריצה מס, 1 שלך!!../images/Emo23.gif

שלום רועי ויינברג, קוראים לי מאיה גרוס אני מעריצה גדולה שלך ואני מאוד אוהבת אותך אני רוצה לצור איתך קשר , אני יודעת שיצאת עם ספיר { זה אכזב אותי} אבל אולי אבל סתם כדי שאני אכיר אותך. נ.ב הנה האיי מייל שלי וגם המסנג'ר שלי אני מקווה שתענה לי בבקשההההה......... : איי מיל: [email protected] מסנג'ר:[email protected] בבקשההההההההההההההה תיצור איתי קשר ( אני מתה שתיצור איתי קשר, אני חולה עליך) ביי,ביי... ממאיה.

ספיר5

New member
../images/Emo24.gifרועי..!!!

פליזוש תתן לי את האיסיקוי שלך או אימיל שבו אני יכול להתכתב איתך... תודה רבה שענית לי...

למעלה