** שרשור "היום שאחרי" ❤️ **

מצב
הנושא נעול.

REUT91

Well-known member
איפה זק והפרחים איזה יפה ומרגש היה זק בסיכום עם המנצחים
אניהרגשתי שלא היה שם חיבור אמיתי של עוז וטליה והיא באמת הסבירה שלא פתחה שם את לב
היא לא נכנסה לחדר האח כמעט כל העונה, רק לקראת הסוף שכבר היה לה קשה ולא היה לה עם מי לחלוק את מה שהיא מרגישה. מרינה הייתה האח הגדול בשבילה בלילות עד שהודחה.

_Anon_

Well-known member
היא לא נכנסה לחדר האח כמעט כל העונה, רק לקראת הסוף שכבר היה לה קשה ולא היה לה עם מי לחלוק את מה שהיא מרגישה. מרינה הייתה האח הגדול בשבילה בלילות עד שהודחה.
שחף שיכנע אותה להיכנס לאח

willing

Well-known member
אניהרגשתי שלא היה שם חיבור אמיתי של עוז וטליה והיא באמת הסבירה שלא פתחה שם את לב
אני טוענת שלא רק עם טליה, זה קטע של עוז
אני לא מאמינה לו שיש לו "חיבור עמוק" עם אנשים

לי הוא נתפס כמאוד מאוד שטחי באישיות. מאוד עובד מהראש
גם כשהוא דיבר לנתנאל או לאופק, זה נשמע לי הבנה שטחית אותם, תגובה שטחית שנשמעת כחיזוק חיובי
אח מרשים צריך עומק. כריזמה
בלי עומק אין קשרים עמוקים או השפעה

לא סתם הוא "שם לו אוטו" או שם לו במבה. או שם להיא הופעה וקאבר ומליון
או חזר על אותו ביטוי של אופק ושינה את זה למחמאה. הוא לא אמר שם שום דבר עמוק
להבדיל מקודמו

פאף פה

Well-known member
אני טוענת שלא רק עם טליה, זה קטע של עוז
אני לא מאמינה לו שיש לו "חיבור עמוק" עם אנשים

לי הוא נתפס כמאוד מאוד שטחי באישיות. מאוד עובד מהראש
גם כשהוא דיבר לנתנאל או לאופק, זה נשמע לי הבנה שטחית אותם, תגובה שטחית שנשמעת כחיזוק חיובי
אח מרשים צריך עומק. כריזמה
בלי עומק אין קשרים עמוקים או השפעה

לא סתם הוא "שם לו אוטו" או שם לו במבה. או שם להיא הופעה וקאבר ומליון
או חזר על אותו ביטוי של אופק ושינה את זה למחמאה. הוא לא אמר שם שום דבר עמוק
להבדיל מקודמו
זק היה חכם
אינטליגנטי
כגודל הסדיזם כך גודל הכישרון והעומק הרגשי
היתה לו כריזמה
עוז טיפש
מוגבל
נכה רגשית במובנים רבים
מעושה מתאמץ והכי גרוע
חסר כישרון וחסר מוסר
נתנאל היה עף על טיל אצל זק
יושב בבית כל העונה ומזייף לליפופ עם במבה מול הטלויזיה

Goneril 4444

Well-known member
זק היה חכם
אינטליגנטי
היתה לו כריזמה
עוז טיפש
מוגבל
נכה רגשית במובנים רבים
מעושה מתאמץ והכי גרוע
חסר כישרון וחסר מוסר
מסכימה עם שתיכן

_Anon_

Well-known member
זק היה חכם
אינטליגנטי
היתה לו כריזמה
עוז טיפש
מוגבל
נכה רגשית במובנים רבים
מעושה מתאמץ והכי גרוע
חסר כישרון וחסר מוסר
באח הגדול כן, בתכנית החדשה שלו עם ארז טל לא

מירי גרב 22

Well-known member
זק היה מצליח להוציא ממנה הרבה יותר רגש מהכלום הזה רועי עוז

willing

Well-known member
זק היה מצליח להוציא ממנה הרבה יותר רגש מהכלום הזה רועי עוז
בטוח

ואם אני מסתכלת על מה יצא לה מעוז. מעוז יצא לה מתוק
כיוון שרוב הקהל "הבין" אותה או פירש אותה באופן יחסית מחמיא. לאור זה שלא נפתחה ולא הסבירה במילים הרבה מהסיטואציות
אלא במבטים או שתיקה ובקשות לא לדבר על דברים

מה היה באמת קורה אם היה שם מישהו עמוק שמגיע אליה בשיחות. אני משערת שזה היה מאוד מסכן אותה
מישהי ש"שומרת" על עצמה ולא נפתחת. יש מקרים שהקהל יקבל תשובות שלא בהכרח יעריך או יאהב

והחומר שנשאר ברשת על המתמודדים...

אין ספק שזה היה עושה את העונה המעניינת למעניינת יותר, אבל בעיקר על חשבונה פלוס נזקים.
עכשיו היא יצאה מנצחת, במצב סביר ומעלה. הקמפיינים פתוחים והחשבון גדל

נטעאפרת

Active member
אני האמנתי לה כשאמרה בראיון הבוקר שקשה לה לבטא במילים את מה שמתחולל בתוכה ( כנראה במיוחד רגשות). זה לא הצד החזק שלה, ויש לה מספיק מודעות לא להשתמש בכישור המילולי הזה, לעומת שחף למשל, שלדעתי עולמו הרגשי בנחיתות לעומת כישור ורבלי מעולה.
למדתי רק לאחרונה להסתכל על טליה אחרת, ולהתחיל לחבב אותה ולהעריך תכונות שונות בה.
סה"כ לו אני דיירת בבית, אין לי ספק שהיה נעים לי ונוח עם דיירים כמו שחף וכמוה.

willing

Well-known member
אני האמנתי לה כשאמרה בראיון הבוקר שקשה לה לבטא במילים את מה שמתחולל בתוכה ( כנראה במיוחד רגשות). זה לא הצד החזק שלה, ויש לה מספיק מודעות לא להשתמש בכישור המילולי הזה, לעומת שחף למשל, שלדעתי עולמו הרגשי בנחיתות לעומת כישור ורבלי מעולה.
למדתי רק לאחרונה להסתכל על טליה אחרת, ולהתחיל לחבב אותה ולהעריך תכונות שונות בה.
סה"כ לו אני דיירת בבית, אין לי ספק שהיה נעים לי ונוח עם דיירים כמו שחף וכמוה.

זה היה בראיון הבוקר כמובן. והיא התמודדה איתו מעל ומעבר

אני חושבת שהדוגמאות היותר מתאימות לטליה ובחירה לא לבטא את עצמה בקול, הן לצד חבריה או מי שהיו חבריה
לא מנחים
לא בר

לא סיטואציה שיש בה ריב סוער, לא בראיון

רגע קטן שנאמר משהו שלא מחמיא לה או לא מוסכם עליה שהוא לגיטימי לומר אותו
ואז היא שוללת מצב של שיח כלשהו ומתחמקת בין השאר בטענה של "אני לא חזקה בלדבר"

אחרי עונה של צפיה בה, אני לא חושבת שהיא לא חזקה בלבטא את עצמה. אני חושבת שהיא בוחרת שלא לתת במה לדיבור או שיח
מצד מן דהוא שיוציא אותה רע. גם אם זו לא הכוונה של הצד השני.

זה כאילו מי שמדבר ונפתח אוכל אותה ויותר מסגיר את עצמו ומי ששומר ושותק, במקסימום הסביבה כבר תסביר אותו טוב יותר מעצמו. זאת הטענה כלפיה
אם נסיר את ההתנכלות שהיא סופגת בראיונות ונשאיר את הגרעין בגודל טבעי

נטעאפרת

Active member
אצל אילנה לדוגמה, אני חושבת שיש בחירה לא לדבר. היא יודעת לבטא את עצמה היטב, באופן קצר ומדויק, והתמעטה לעשות זאת.
אצל טליה כן זיהיתי קושי ותסכול להתבטא, לא כשמדובר על הא ודא, אלא במיוחד על רגשות. מסכימה בכל אופן שהיה פה מוטיב של הימנעות, לא בהכרח רק כדי למנוע חשיפה של היבטים שליליים.

Iakar

Well-known member
אצל אילנה לדוגמה, אני חושבת שיש בחירה לא לדבר. היא יודעת לבטא את עצמה היטב, באופן קצר ומדויק, והתמעטה לעשות זאת.
אצל טליה כן זיהיתי קושי ותסכול להתבטא, לא כשמדובר על הא ודא, אלא במיוחד על רגשות. מסכימה בכל אופן שהיה פה מוטיב של הימנעות, לא בהכרח רק כדי למנוע חשיפה של היבטים שליליים.
אני חושבת שזה פשוט מנגנון הגנה שלה

willing

Well-known member
כן. לפעמים סייג לחוכמה שתיקה
שתיקה היא דרך מתאימה להרבה מצבים

ההבדל שאני רואה בין אילנה לטליה זה שאילנה גם בחוץ לא ורבלית ממה שהבנתי ועם אופי יחסית גמיש
אצל טליה נאמר עליה שהיא לא נפתחת ולא מדברת פתוח כמו בחוץ. ונאמר גם על ידה

מתישהו בשהות שלה, נשבר ה"מצב חיוך" והיא התגלתה יותר
יש מי שמרגישים שהיא נפתחה וברורה להם ויודעים להסביר אותה מצויין
ויש מי שמרגישים שרב הנסתר על הנגלה ועוד המון פתח להבנות שונות אותה ואיך היא מצטיירת

willing

Well-known member
כן. לפעמים סייג לחוכמה שתיקה
שתיקה היא דרך מתאימה להרבה מצבים

ההבדל שאני רואה בין אילנה לטליה זה שאילנה גם בחוץ לא ורבלית ממה שהבנתי ועם אופי יחסית גמיש
אצל טליה נאמר עליה שהיא לא נפתחת ולא מדברת פתוח כמו בחוץ. ונאמר גם על ידה

מתישהו בשהות שלה, נשבר ה"מצב חיוך" והיא התגלתה יותר
יש מי שמרגישים שהיא נפתחה וברורה להם ויודעים להסביר אותה מצויין
ויש מי שמרגישים שרב הנסתר על הנגלה ועוד המון פתח להבנות שונות אותה ואיך היא מצטיירת
אני מוסיפה גם ששתיקה מעבר למנגנון הגנה, יכולה גם בהחלט להיות מנגנון התקפה שקט
ליצור תמונה מסולפת מעט ועוד ועוד

יש לזה מקרים שונים כדוגמה. צריך להבין את הכוח ומה רוצים להשיג בשתיקה. מה עשוי להתפרש ממנה
כל כלי הוא כוח

Rosemary123

Well-known member
בטוח

כיוון שרוב הקהל "הבין" אותה או פירש אותה באופן יחסית מחמיא. לאור זה שלא נפתחה ולא הסבירה במילים הרבה מהסיטואציות

מה היה באמת קורה אם היה שם מישהו עמוק שמגיע אליה בשיחות. אני משערת שזה היה מאוד מסכן אותה
מישהי ש"שומרת" על עצמה ולא נפתחת. יש מקרים שהקהל יקבל תשובות שלא בהכרח יעריך או יאהב

אין ספק שזה היה עושה את העונה המעניינת למעניינת יותר, אבל בעיקר על חשבונה פלוס נזקים.
מסכימה באלף אחוז, זק היה מוציא ממנה הרבה צדדים נוספים

_Anon_

Well-known member
בטוח

האניגמטיות שלה משכה אליה בריונות חטטנית מבית ומחוץ, לא יודע לגבי זה

mariamma 86

Well-known member
העונה נגמרה ואני תופסת את עצמי רגועה ומפויסת. לא היו לי ריגושים רבים במשך כל התקופה ועם 26 סיימתי חודש לפני הסוף. לא אתגעגע לאף אחד מהדיירים ברמה שהתגעגעתי לג'קו ניר וסער סקלי. אבל מה שקרה לי פעם הראשונה לא שנאתי את אף אחד העונה אפילו מצאתי דברים חיובים בכל אחד ואחת מהדיירים. מה שכן הפורום האהוב עלי יהיה חסר לי המון. טוב שביום שלישי נפגש עוד פעם נדבר נתכתב ונפרד באהבה עד העונה חדשה

willing

Well-known member
העונה נגמרה ואני תופסת את עצמי רגועה ומפויסת. לא היו לי ריגושים רבים במשך כל התקופה ועם 26 סיימתי חודש לפני הסוף. לא אתגעגע לאף אחד מהדיירים ברמה שהתגעגעתי לג'קו ניר וסער סקלי. אבל מה שקרה לי פעם הראשונה לא שנאתי את אף אחד העונה אפילו מצאתי דברים חיובים בכל אחד ואחת מהדיירים. מה שכן הפורום האהוב עלי יהיה חסר לי המון. טוב שביום שלישי נפגש עוד פעם נדבר נתכתב ונפרד באהבה עד העונה חדשה
תהני יקרה |לב|

גם לי היה נחמד האדישות לדיירים.מאחלת לכולם טוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה