שרשור היכרות!

danielle23

New member
ובקשר למרק..

אני אוכלת אותו משהו כמו פעם-פעמיים בשנה אז ככה שמאז שנהייתי צמחונית אכלתי אותו פעם אחת ואני בינתיים מנסה לשכנע את אמא שלי שהוא טעים גם כשהוא רק מרק ירקות =)

mmmbam

New member
בא לי תפוח אדמה ../images/Emo99.gif

וגם בא לי כריך אבוקדו של ארומה
נו, את עושה אותי רעבה P:

danielle23

New member
עכשיו גם לי בא כריך אבוקדו!../images/Emo99.gif

עכשיו אנחנו עושות אחת את השניה רעבות =) חח D=

talsh2

New member
אני!

גיל: 12 וחצי. כמה זמן צמחוני: שנה וחצי. מית ולמה החלטת להיות צמחוני: זה לא בסדר כלפי החיות. זמנים / רגעים של שבירה: לא היו. עיגולי פינות: לא היו. עוד פרטים על עצמי: חולה על הזמרת סלין דיון.

Me now? ../images/Emo9.gif

גיל: אוטוטו 19 כמה זמן צמחוני?: שנתיים+ מתי ולמה החלטתי להיות צמחוני: יש שתי סיבות. אחת כי כאב לי לאכול בשר כשידעתי איך הם גיעו לצלחת שלי, וסיבה השניה.. תשאר חסויה לבינתיים.
רגעים/ זמנים של שבירה?: מכיוון שאני אנמית היו פעמים שהייתי חייבת לאכול בשר בתוספת לכדורי הברזל כי הייתי במצב חמור, אבל זה היה לקצת זמן ועכשיו אני בסדר. עיגולי פינות: הא? :| ועוד פרטים כללים על עצמי...: ג'ינג'ית מופרעת

t a h a t

New member
שלום...

גיל: 18 כמה זמן צמחוני?: הממ שנה + למרות שבצטבר זאת השנה השנייה כי כבר הייתי צמחונית שנה בעבר והפסקתי אז אני לא מחשיבה אותה.. מתי ולמה החלטתי להיות צמחוני: בפעם הראשונה בגלל השוק של לגלות שמה שאני אוכלת לא בא מהשמיים.. פעם שניה מתוך אידאולוגיה רגעים/ זמנים של שבירה?: אין עיגולי פינות: האמת שממש אין. אני לגמרי קיצונית ועוד פרטים כללים על עצמי...: זהו אין לי מה לספר =))

תשובות...

גיל: 34 זמן צמחונות: 4 שנים רצוף (בעבר שנתיים) מתי החלטתי ולמה: כל החיים רציתי ורק לפני 4 שנים החלטתי סופית. ההחלטה היא אידיאולוגית. זמני שבירה: עד היום לא נשברתי אבל הרהורי השבירה מתחזקים לאחר 4-5 שעות רכיבת אופני כביש כשמגיעה לרכב והריחות שעולים באפי מסטקיית אסא הסמוכה, משבשים קשות את חוש הריח. עיגולי פינות: טונה? מאחר ואני אתלטית הזקוקה לדיאטה מאוד מסויימת, קשה לי מאוד למצוא תחליפים לחיזוק הגוף במקום הבשר. אבל בנתיים מאוזנת למרות ואף על פי.

שלום שלום ../images/Emo13.gif

גיל: --- 25 (עוד מעט 26, בינואר) כמה זמן צמחוני?: --- מעולם לא וכנראה לעולם לא מתי ולמה החלטתי להיות צמחוני: --- כאמור לעיל... רגעים/ זמנים של שבירה?: --- לא רלוונטי עיגולי פינות: ---
ועוד פרטים כללים על עצמי...: אז מה בעצם אני עושה פה? טוב ששאלתם! אני אוהבת מאכלים מגוונים, ואוכל צמחוני הרבה פעמים טעים לי. זה שאני אוכלת בשר, לא מונע ממני לאהוב תזונה צמחונית, ומשם הפורום הבנתי שיש לי כאן מקום. ימים יגידו :) בהצלחה לפקהפקה האלפקה

חח :) באתי להיתרם ויצאתי מותרמת?

אני אשתדל לחשוב על מתכונים שנחשבים צמחוניים.. וגם אם הם לא יהיו לגמרי כאלה, אתם (לפחות חלקכם) תדעו יותר ממני מה צריך להרחיק מהמתכון כדי שיהיה "לגאלי" לצמחונים :)

mmmbam

New member
ינואר זה חודש טוב.

אם הייתי יכולה לבחור מתי להיוולד הייתי בוחרת בינואר. אבל נולדתי בנובמבר. לא ישנתי מספיק בלילה, תתחשבו בי

כמוני כמוך... אפילו שנולדתי בינואר

זה לא עזר לי והתעוררתי אחרי 5 שעות. לא מספיק בעליל!! אני מרוטה היום. והחום לא תורם כלום לשיפור המצב.. סליחה. מה אני מקטרת בכלל? מי שאל אותי? <סותמת והולכת> SEE YOU.. :)

mmmbam

New member
אל תתני לעצמך לסתום את פיך! ../images/Emo196.gif

מותר לך לקטר, וגם מצאת את הבנאדם הנכון לקטר בפניו

חח שור ברור! אבל קחו בחשבון, שאיך

שאני נוחתת שם, אני כבר מבקשת חזרה הביתה לחום וללחות... אני מין טיפוס כזה שרק 24 מעלות טוב לו. לא, האמת? בין 24 ל-30 מעלות, עם 60 אחוזי לחות זה מעולה בשבילי. אם תמצאו לי פינת ארץ (או חבל שלם?) שמזג האויר שם כזה כל הזמן, אני מעתיקה את מקומי לשם. (ייקח לי איזה עשרים שנה לשכנע את הבעל לעבור איתי, אבל.. קטן עלי. קודם שיימצא המקום הזה)

לקשמי

New member
מצטרפת לשרשור ../images/Emo13.gif

(למרות שעל חלק מהשאלות כבר עניתי בשרשור הפתיחה, אבל לא יזיק עוד פעם...) גיל: אוטוטו 31. (28 בספטמבר). צמחונית: בערך 3 שנים. חשבתי להיות צמחונית עוד הרבה לפני כן, אבל לא ידעתי איך לעשות את זה מבחינה תזונתית, מה לאכול במקום וגם לא ידעתי לבשל וכו' אז דחיתי את זה. הסיבה שרציתי להיות צמחונית היא בראש ובראשונה מוסרית, לא ראיתי שום סיבה להרוג בעלי חיים, כאשר אנחנו יכולים להסתדר גם בלי לאכול אותם. כשהתחלתי בסופו של דבר להיות צמחונית, נוספה לזה גם הסיבה הבריאותית. התחלתי לקרוא ספרים ומקורות מידע תזונתיים שמשבחים את הצמחונות וזה עודד אותי לעשות את הצעד. מה שעוד חיזק את זה, הוא שבאותו זמן גם התחלתי לתרגל יוגה ובמסגרת התרגול נחשפתי יותר לתזונה הצמחונית. (שהיא התזונה הנהוגה במסורת של היוגה). זמנים של שבירה- עם בשר לא היו לי רגעי שבירה. רגעי שבירה היו לי כשרציתי להפסיק לאכול ביצים. היום כאמור, הפחתתי בצורה משמעותית את כמות הביצים שאני אוכלת, אבל לא מזמן נשברתי כשאחותי אכלה סושי שיש בו ביצה והשתתפתי איתה.
(איזה כיף שבפורום הזה מותר להגיד את זה
) וזהו בעצם.

דדי שי

New member
../images/Emo29.gif

גיל: שבוע הבא 28 כמה זמן צמחוני?: שמונה שנים מתי ולמה החלטתי להיות צמחוני: לפני שמונה שנים (אני חושב שזה כבר משתמע מהתשובה לשאלה הקודמת שלי P-: ) אחרי שנחשפתי דרך פעילות באנונימוס לפגיעה שעוברים בעלי-חיים בתעשיית המזון, והבנתי שאני לא יכול להצדיק את זה לעצמי. זמן קצר לאחר מכן הפסקתי גם עם הביצים והחלב והייתי לטבעוני. רגעים/זמנים של שבירה?: לפעמים כשאני נתקל בהתנהגות טיפשית או גסת-רוח במיוחד של אנשים בתנועה לזכויות בעלי-חיים, אני מרגיש מתבייש בכך שיקשרו אותי איתם. אבל אני מזכיר לעצמי שההתנהגות שלהם לא יכולה להכתים אותי, ושלמען בעלי-החיים עדיף שאני אתעלה מעבר לכך ולא אתן להם להרחיק אותי.- זה לא הוגן שבעלי-החיים יהיו אלו שישלמו את המחיר על הטיפשות של אנשים שמעצבנים אותי. עיגולי פינות: בדומה לאופן שהציג זאת אלון (The Ancient Mariner), גם אני רואה בצמחונות ככלי פרגמטי למניעת פגיעה בבעלי-חיים, ולכן החשיבות שאני מייחס לה היא רק במידה שבה אני חושב שהיא באמת מועילה. בהתאם לכך, אני לא רואה חשיבות בהחרמה של כל מיני מספרי E זניחים למיניהם, שאני לא חושב שמביאה שום תועלת ממשית. אבל אני לא רואה בכך "עיגול פינות". עוד פרטים כלליים על עצמי: מסיונר של צמחונות פעיל באנונימוס, ואוהב חלבה.

למעלה