שרשור הכירות

שרשור הכירות../images/Emo23.gif ../images/Emo80.gif

שם: גיל: מקום מגורים: עיסוק: תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: יום טוב

dsol

New member
ראשון שמתפקד/מתמכר ../images/Emo6.gif (../images/Emo122.gif)_../images/Emo189.gif

שם: דודי גיל: 19 מקום מגורים: אי שם ברחבי הארץ בעיר שנקראת אש-דוד (או עששששדוד למי שרוצה) עיסוק: סטודנט תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: צירפתי חולצה שהכנתי

Kimila

New member
שלום לכולם ^-^

שם: קרן גיל: 14 |: מקום מגורים: מושב קטן ומסכן 45 דקות מי"ם XD (אביעזר...) עיסוק: תלמידת כיתה ט' ^-^ (שמחפשת תיכון עם מגמת עיצוב...) תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: המממממ... פה יש לינק עם כמה עיצובים שלי מלפני שנה-שנתיים http://loveless350.deviantart.com/gallery/?offset=24 הוספתי ציור אחד בתור דוגמה.. .זה דברים שעשיתי לפני השיעורים המקצועיים שלי P:

אני../images/Emo23.gif

שם: לינוי גיל: 24 עיסוק: סטודנטית לעיצוב בתמונה: שמלה שתפרתי והצילום גם הוא שלי!
לינוי

malibr9

New member
הי

שם:מלי גיל:21 מגורים:תל אביב עיסוק:סטודנטית ומעבירה שיעורים פרטיים

דנהד23

New member
שלום!! איזה כיף שפתחו פורום!!

שם: דנה גיל: 24 מגורים: פתח תקוה עיסוק: כרגע עובדת כמזכירה ולומדת במכינה של שנקר ובקורס תפירה תמונה: אחת הסקיצות שלי (אני עוד לא הכי טובה בזה..)

notSoon

New member
הייי../images/Emo100.gif../images/Emo140.gif../images/Emo100.gif

גם אני... :) נטע, בת 22 מהצפון........... תמונה
ג'קט שעשיתי, לצערי זאת התמונה היחידה שיש לי של דברים שעיצבתי.... צילמתי לפני שתפרתי את הכפתורים, הם מוחזקים עם סיכה, לכן זה עקום. זה לא עקום עכשיו. אה, והכפתורים עכשיו כחולים. יופי שפתחו פורום כזה, בהצלחה

batz6

New member
שלום לכולם - חדשה!

אשמח לשמוע אם יש פה סטודנטים שלומדים באסכולה מימד- המכללה לאומנויות ועיצוב תל אביב, למדו בעבר אם יש ידיעות על שנת הלימודים שאמורה להיפתח- אם בכלל תודה

הו! כיף!

שם:עליזה גיל:20 מקום מגורים:ראשל"צ עיסוק:כרגע, עובדת בבלוקבסטר ושוקדת על הכנת תיק עבודות! אין לי כרגע תמונות, אבל כשיהיו אעלה!!

משיייי

New member
שלוםםם ומזל טוב לפתיחת הפורום

אני בת 28 מרעננה פקידה וסטודנטית לצורפות מתחילה יום ראשון בהתרגשות אני פה כי חושבת שעיצוב אופנה קשור גם בעיצוב תכשיטים ולא רק בגדים אני עושה גם תכשיטים מחרוזים ויש פורום כזה בתפוז אני אישית אוהבת לשלב בבגדים חרוזים אז יש קשר ואוהבת לראות בגדים מיוחדים של מעצבים-אז אני פה
שיהיה בהצלחה

חדשה ושמחה להצטרף../images/Emo70.gif

שם: תאיר גיל:15 מקום מגורים: מודיעין עיסוק: תלמידת תיכון במגמת אומנויות העיצוב תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: לצערי אין לי איך להעביר את מה שיצרתי למחשב... שמחה שפתחו פורום כזה סופסוף..

mikeys barking

New member
לא ידעתי שזה הכינוי שלך O:!!

חשבתי שפרשת מתפוז בכלל >: נחמד שאת פה D: אני? כמובן שאני פה ^^

חחח הייתי דיי קוראת סמוייה

ואני מתככנת להחליף את הכינוי הדפוק הזה אני רק לא יודעת למה עדיין

einatgross1

New member
הי

שם: עינת גרוס גיל-בגיל שכבר לא אומרים מלמדת קואצ'ינג ומארגנת מפגשים של בעלי/ות עסקים. כל פורום שקשור לעסקים מענין אותי. בהצלחה לפורום ולמעצבים/ות,

למעלה