שרשור הכירות

mikeys barking

New member
../images/Emo205.gif

שם: שחר גיל: 16 מקום מגורים: מודיעין עיסוק: תלמידה (so much fun)

cate71

New member
אניי

שם:קטריני גיל:17 מקום מגורים:שדרות עיסוק: [מגמת אופנה] אניייי!!!!!!

מזל טוב ../images/Emo213.gif

אני ערן.(ככה רק ערן-כמו מדונה ושר) אני כבר "זקן" בן 34. מעצב אופנה, מעצב פנים, שף, מאפר...בקיצור עושה מלא דברים.

תומר 10

New member
חדשה../images/Emo9.gif../images/Emo216.gif

היי, קוראים לי תומר אני בת 15 מחיפה ואני לומדת בביצפר ויצו, עיצוב אופנה שם: תומר גיל:15 מקום מגורים: חיפה עיסוק: תלמידה תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה:בינתיים אני אשים תמונה שלי, אין לי סורק ומי שיש לו נמצא כרגע בחול אז אני אחכה שהוא יחזור ואני יעלה תמונות של כל מיני סרטוטים שלי, עדיין לא יצא לי ממש לתפור, רק תיקים וכאלה...

XannieChan

New member
או פורום כלבבי

שם: אלונה גיל: 19 ומשהו מקום מגורים: כרגע בהולנד זמנית עיסוק: אין תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: אין משהו זמין פה אבל בלינק של ה DA שלי אולי יש :( נראה לאן הפורום יתקדם~

XannieChan

New member
התעלקתי על מחשב והתקנתי עיברית?

והקלדה עיוורת כי אין לי מקלדת עם עיברית פה. :)

אני ../images/Emo13.gif

שם: זוהר גיל: 15 מקום מגורים: חיפה עיסוק: תלמידה בכיתה י (אין לנו מגמת עיצוב אופנה בביתת ספר לצערי הרב
אבל אני במגמת אומנות במקום...) תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: שני עיצובים... לא מתה על הימני
אבל לא נורא.

Kimila

New member
היי, זוהר

יש בחיפה בתי-ספר תיכון עם מגמת עיצוב אופנה. יש לפחות שניים... תכנסי לאינטרנט. אני מהזה הצטערתי שאני גרה בסביבת ירושלים כי מצאתי אצלכם בחיפה בתי-ספר מעולים. תחפשי, מבטיחה לך שתמצאי לפחות אחד ^-^

תומר 10

New member
יש את תיכון ויצ"ו ../images/Emo216.gif

אני לומדת שם עיצוב אופנה וזה בית ספר מעולההההה
ומכללות עם מגמת עיצוב אופנה לא חסר

Swicca

New member
היי ^^

שם: שימי. גיל: 20 מקום מגורים: ראשון לציון. עיסוק: יותר מידי :p אבל בין היתר משלים כמה בגרויות. ^^ תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: זו תמונה של סתם שמלה חמודה שאני חושב להכין, אבל הכל כרגע יותר בכיוון של משהו תיאורתי מאשר משהו שאני אשכרה יושב ותופר. 3: אני מאוד רוצה ללכת לשנקר וכל זה, אבל קודם כל צריך להכין כמה דברים. מאוד שמח לקחת חלק בפורום החדש. :) אני בטוח שאני אוכל ללמוד מכולכם הרבה. מאוד אשמח לקבל את חוות דעתכם על הרעיון של הבגד עצמו. (וכן, אני לעיתים מושפע מאנימה XD בציור הדמויות שלי)

Gali Girl

New member
../images/Emo220.gif היי

שם: גלי גיל: 12 מקום מגורים: טבעון עיסוק:תלמידה ( או משהו כזה) תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: מצורף עיצוב שלי

איטצי

New member
היי ../images/Emo13.gif מזל טוב על הפורום! ../images/Emo65.gif

איזה מגניב שנפתחת פורום כזה :) שם: מעיין גיל: בקרוב 17 מקום מגורים: אשדוד עיסוק: תלמידה בבי"ס תמונה שלכם/תמונה של משהו שקשור לעיצוב אופנה: אממ עוד לא ממש עיצבתי משהו, סתם תפרתי גופיות וכאלה, אני ניובית.. רק מתחילה להתעניין. אני מקווה מאוד שהפורום הזה הוא מה שיגרום לי להכנס באמת לתחום הזה!!

למעלה