שרשור השאלה הקטנה

raw is eyal

New member
שאלה קטנה

ראיתי היום את האורע ראמבל 92 והיה שם קרב בין הבושווקרס לבוורלי ברדרז מי זה לעזאזל הג'ימיסון הזה שהיה עם הושווקרז ולמה העולם שותק

hirshfe

New member
יוג'ין 1

ולמה שהעולם לא יישתוק על זה? מנסים להדחיק

שאלה על קיין

אני לא הבנתי כלום מה הסיפור של קיין וליטא מישהו יכול להסביר לי איך היא בגדה בו

Show Stopper

New member
תראה...

ליטא היתה חברה של מאט האדי איזה 4 שנים... אחר-כך היא התאהבה בקיין והיה קרב בסאמרסלאם קיין - מאט הארדי (המנצח מתחתן עם ליטא) קיין ניצח והם התחתנו... בגמר של טורניר הגולד ראש היה קיין נגד אדג' וליטא כאילו היתה עם קיין אבל בעצם נתנה את המזודה לאדג' והוא דפק לקיין בפרצוף ואחר-כך ראו את אדג' וליטא מתנשקים וככה היא בגדה בו...

CKYEN1

New member
אם אתה מדבר על ליטא

לא ניראה לי שיש קשר בין ליטא לקיין, אולי הוא היה שם כמה פעמים אם אתה מדבר על ליטה, באמצע הגמר של הגולד ראש ליטה באה עם קיין לקרב מול אדג' ובסוף הקרב עזרה לאדג' לנצח את קיין ושם עשתה את ההיל טרן שלה אחרי זה אדג' וליטה התחתנו והיא גם זרקה את הטבעת שלהם לאסלה

winnertaker1

New member
שאלה בקשר לרו...

ראיתי עכשיו את רו של ה4.7 ומאט הארדי נכנס לזירה והתחיל לריב מכות עם אדג ובאו להפריד ואחרי זה באו אנשים מהארגון ושוטר לעצור אותו והוא אמר שכל הארגון שווה לתחת שלו וזה לא הבנתי כי לא ראיתי הרבה זמן אז השאלה למה מאט כבר לא בארגון?? ואם זה היה קטע אמיתי שהוא התפרץ לתוכנית?< תודה רבה

Edge51

New member
תשובה חלקית...

גם אני שאלתי את אותה שאלה בקשר לאמיתי או לא... אז התשובה היא שזה חלק מהסיפור זה לא אמיתי...

למעלה