שרשור התוכנית השניה!

droriko

New member
ואם מישהו היה רואה אותך ברחוב

ואומר לך "מה את מחייכת , תראי איזה פרצוף יש לך" , גם היית חושב שהוא מקסים?

droriko

New member
הבנתי טוב מאד

ובגלל זה כתבתי שזה מעשה מגעיל , ובכלל לא צפוי שזה מגיע מאביב. הבן אדם הזה הוא פשוט בהמה .

אתה יכול להעביר את הדעה שלך גם בלי לקלל

ככה גם יהיה לאחרים קל יותר להקשיב. אז אני מבקש להבא לדבר כמו שהיית רוצה שידברו אליך. תודה

אני מקווה שהוא יבחר בשלומי

נראה לי שעם הקול שלו יהיה לאביב יותר קשה להוציא ממנו את המיטב

אז מה, "שימוש ציני באלוהים"...

או עוד התעקשות של אביב גפן? או שבכלל שניהם צודקים וזה תלוי מאיזה מקום אתה מגיע?

shoham95

New member
אני מאמינה (ומקווה)

שהוא אמר את זה ממקום אמיתי ולא ממקום מחושב. אני חושבת שחבל שאביב חושב אחרת, כי לא כל אמירה של ברכה בפריים-טיים היא שימוש ציני באלוהים, וחבל שהוא חושד בו- כנראה סתם, אבל אני מבינה למה הוא חושב ככה, כי לפעמים יש גם כאלה (שעושים שימוש ציני באלוהים, הכוונה).

Koala Girl

New member
גם אני הדבר הראשון שחשבתי

שהוא עלה והתחיל למלמל את הברכה זה "נו באמת"... כאילו לא יכל לעשות את זה לפני שהוא עלה ולא לתוך המיקרופון,אם זה היה אמיתי.

Guy M1

New member
אביב צודק 100%. זה גם מה שאני הרגשתי

במיוחד בתור אתאיסט גאה שכמוני. הברכה הייתה נראית מאולצת ומחושבת מראש (גם אם בתת-מודע) כדי לקבל את התמיכה של כל מי שיש בו טיפת אמונה. אביב קיבל אצלי פינה חמה בלב אחרי אתמול. (לא שלא הייתה לו אחת גם קודם)

trilliane

Well-known member
מנהל
לו זה היה אמיתי הוא היה אומר בלב ולא למקרופון

או בקיצור, אביב צדק, וכבוד על הביצים שיש לו לומר משהו כ"כ נפיץ ולא PC. הוא לא חושש למשוך אש ואני אוהבת את זה. עובדה שזה באמת השפיע עליהם, הם הודו בכך...

איכשהו זה מרגיש לי קצת איטי מדי

לא יודעת להסביר את זה, אני יודעת שזה הפורמט וזה זהה לתוכנית האמריקאית.. אבל, זה פחות זורם מאשר בתוכנית האמריקאית, זה טיפה יותר איטי. אפשר לדעתי לוותר על חלק מהקטעי קישור הארוכים האלה. אולי פחות להציג את כלללללל הסיפור המשפחתי ויותר רק הכרות קצרה. לדעתי אפשר לדחוף יותר אודישנים בכל תוכנית. יש 14 מתמודדים לכל מנטור זה המווווווון מה שאומר עוד מלא מלא תוכניות של אודישנים מה שאומר איייייטי ולא יתרומם כלכך לדעתי (לא עם הקהל הישראלי הצפוי... ברובו).

droriko

New member
אני לא מבין משהו

מה יקרה נגיד אם לשלומי שבת יהיה 14 מתמודדים , ולכל השאר לא יהיו אפילו 10. אז הוא יפרוש מהבחירה עד שלשאר גם יהיה 14? או שאולי כשיהיה לו 10 נניח ,ההפקה תבקש ממנו לא להסתובב כמה פעמים רצוף כדי שהשאר יצמצמו את הפער . זה הולך ליהות מלוכלך , מזל שלדה וייס אין שום אתיקה .

ברגע שמנטור ממלא את המקומות בנבחרת שלו

הוא לא יכול לבחור יותר, ואפילו נשאר עם הכיסא שלו כשהפנים אל המתמודדים שנשארו. ככה זה היה לפחות בגירסה האמריקאית.

droriko

New member
לפי איך שזה נראה עכשיו

כשלכולם יהיה 14 לאביב יהיה רק 5 , יעשו תכניות שלמות רק איתו חחחחחח . לדעתי ההפקה תתערב כדי לא להגיע למצב הזה, הם הרי לא רוצים להוציא אותו רע .

למעלה