שרשור חדרים~

S.Riddle

New member
06 בשביל מוריאייג'י-ססט! ^_^

המוח (או מה שנשאר ממנו 0.0) של טופו: זהו, עד כאן. >_< *מת* השולחן הסופר-מסודר שלי, כפי שאפשר לראות...

S.Riddle

New member
07 כי ערסים זה מגניב. Go Iba Go Go~

אוסף החצאיות המשובצות שלי, שרק הולך וגודל לאחרונה.

S.Riddle

New member
08 ואחרון ('Demo, Nanao-chan~~')

לא החדר שלי אמנם, אם כי הפכתי אותו בימים האחרונים למחסן לאביזרי התפירה השונים שלי- בתמונה המכונה היפיפיה שלי, איימי, מחברת התפירה שממנה על כולכם לפחד, ובנוסף החצאית שהכנתי היום וששבוע הבא אסיים לתפור סופית. *מנצנצת המונים* תם הסיור. לכו.

JeeChan

New member
חדר מדהים *________* כזה סגידה D=

ואורסון סקוט קארד שולט D=

S.Riddle

New member
הוא חתם לי!!

"To Liron, a true believer of yaoi" אני לא מאמינה שגרמתי לו לכתוב לי את זה XD ובכלל ניהלנו שיחה קצרצרה וממש נהדרת ולחצתי לו את היד והייתי אורגזמטית לחלוטין ועוד כמה דקות איתו היו מביאות תוצאות לא נעימות מצדי כלפיי (אונס ציבורי ולעזאזל עם הכל). הוא כל כך מדהים *__*

S.Riddle

New member
כלפייו*

מי הייתה צריכה ללכת לישון כבר לפני שעות..? >_>

ס א י

New member
../images/Emo187.gif *נדחפת* איפה פגשת אותו?

*מקנאה* ויש לך חדר סגידה. *.* אגב, לא לנסות להבין מאיפה צצתי. סתם קפצתי לראות את הפורום ולשאול, הסדרה תשודר מתישהו בטלוויזיה?~!

Didsy

New member
אורסון היה באייקון~

לפני.. ארר.. שנתיים? לפני גבריאל קיי, אם אני זוכרת נכון. המ.. אנחנו מקווים שזה *לא* ישודר בטלוויזיה בישראל.

ס א י

New member
../images/Emo187.gif כע, ברור שעדיף לראות עם

תרגום *נורמלי* במחשב מאשר עם תרגום *מפגר* בערוץ הילדים או משהו אני פשוט עצלנית ואין לי כח להוריד >< *בורחת מכאן*

S.Riddle

New member
אייקון לפני שנתיים~~

עמדתי בתור שעות כדי לקבל את החתימה וזה היה שווה כל רגע ^__^ (הוא ממש סקסי, אגב. באלוהים שהייתי עושה בו את זממי אם לא היו הורגים אותי במקום. 3:)

JeeChan

New member
אממ החדר שלי ^_^;

אני אתחיל עם החלק הכי אהוב עליי בחדר D= המנגות *-* יש לי 38 כרכים עד כה D= אבל רובם מלווים לאנשים, אז זה מה שנשאר אצלי בחדר ^^

JeeChan

New member
חלק שני ^_^ - כריות D=

הנה הכריות שקנו לי ליומולדת D= ^_^

JeeChan

New member
חלק שלישי - הדלת ^_^ חלק עליון =]

אני צלם גרוע אז תתעלמו ^^

JeeChan

New member
הדלת - חלק אמצעי D= ^_^

באמצע ציור של מידורי נו היבי מאת נאקו *___________________________*