שרשור חדשות השבועי

• פותח הנושא Emiko
  • פורסם בתאריך

מ א י י ק

New member
אור?../images/Emo6.gifשמעת על מפצל?../images/Emo163.gif../images/Emo19.gif

או שפשוט תפנה שירים וקליפים,סרטים ומה שיש לך,תצרוב את זה ומתי שתרצה פשוט שים במחשב, אם אתה רוצה משהו שימור על הדיסקים,אז יש משהו ממש זול ב-Office Depot חבילת ניירות כאלו לדיסקים (עם דבק מאחור) וזה ממש טוב,200 שקיות לדיסקים ב-35 שקל,אני קניתי וזה מעולה. הנה קישור שתיראה מה זה: http://www.officedepot.co.il/(ivbxr555ls0ftn55k2f352mj)/catalogSku.aspx?id=696666 איזה פירסום עשיתי להם פה

Keitarou

New member
XDDDDDD

זה באמת פירסום מוגזם~ ._. ואני שונא לצרוב דברים על דיסקים כי אני יודע שאני בחיים לא אטרח לראות אותם.. נה, אני מניח שהגיע הזמן למחוק אנימות ישנות שאני אף פעם לא אראה שוב.. =) תודה אבל על ההמלצה למעטפות.. אבל בשביל מה יש לי BOOKCASE? ^_^ דרך אגב.. כשאמרתי שנגמר לי המקום על ההארדיסק התכוונתי שנשאר לי עוד 20 ג'יגה בלבד על הארדיסק אחד.. (ועוד 40 על השני..) אז יש לי עוד קצת זמן.. ^^

מ א י י ק

New member
בכמה אתה משכיר מקום?!../images/Emo163.gif../images/Emo19.gif

אני מחסל 60 ג'יגה בשנייה...עם כל מה שאני מוריד,פיי...
אני שמעתי שאפשר עד 3 או 4 הגדלות זיכרון,אני לא יודע אם זה נכון.

מ א י י ק

New member
באמת איך?../images/Emo12.gif../images/Emo19.gif

אני בלי 20 ג'יגה פנוי לפחות לא שורד...אני מעמיס כל יום לפחות 700-900 מגה עם אחותי אבל אנחנו מרוקנים מהר אז המחשב שלנו עומד בזה XD

הו....

אני כל הזמן מורידה עוד ועוד... אבל לא מזמן מחקתי את כל התמונות והסירטונים של הסימס אז נראה לי שהמקום במחשב די התפנה.. המחשב שלי עדיין ממש איטי ואני ממשיכה להעמיס עוד ועודXD היום רוקנתי את סל המיחזור ושמתי לב שמחקתי 92 פריטים!0__0 מתי מחקתי את כל אלו?... רק שבוע שעבר רוקנתי את סל המיחזור וכבר מחקתי עוד 92 פריטים.. והיום אני מתכוונת להוריד עוד דברים!D= אה כן, יש לי מחשב עילג שחושב שהוא צב והוא נהנה מיזה, הוא נהנה להיות צב!><

nadav1232

New member
XDD גם אני מוריד עוד ועוד...

יש לי 90 תיקיות בתיקיה שלי 0.0

מ א י י ק

New member
זהו?XD יש לי 134!../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif

אני צבור עוד ועוד כל יום XD

Swan Princess

New member
זה נכון שאוטסקה איי צריכה להיות

תמיד ראשונה.. אבל גם למיאבי מגיע ^.~