שרשור חדשות השבועי

• פותח הנושא Emiko
  • פורסם בתאריך

מ א י י ק

New member
לא הבנת?זה היה בצחוק!../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif

זה החבר הכי טוב שלי,ניראה לך שאני יריב איתו?XD

מ א י י ק

New member
חחחח../images/Emo6.gif../images/Emo26.gif../images/Emo19.gif

גם נדב יודע איפה אני גר
אם הוא היה רוצה הוא היה בא לשמוע מוזיקה יפנית

SuLeRu

New member
כן יש משהו

יש משהו בתמונה הזאת. אבל היא כול כך חמודה אני כול כך אוהבת אותה היא מה זה מאמי אני אוהבת אותה כשחקנית כצת יותר. היא משתתפת בסרטים ובדרמות. ויש לה סרט שאני מאוד אוהבת שלה. הינה סתם קליפ חמוד שלה

Swan Princess

New member
גם אני אוהבת אותה D: ד"א!

ראית דרמות שלה במקרה? סיימתי לראות את Ace wo nerae (טניסססס *__*), ולא מזמן גם את Attention Please המעולה~ :] איזה סרט ראית שלה? :0 היא שחקנית כ"כ מוכשרת D: במיוחד אהבתי את המשחק שלה באטנשן פליז.

SuLeRu

New member
לא, לא ראיתי

האמת היא שלא ראיתי אף דרה שלה
אה Attention Please זאת דרמה חדשה מ-2006 אבל יש לה דרמה יותר חדשה
ראיתי סרט שלה Azumi 2 את הראשון לא ראיתי כי לא היה בחנות אז לקחתי את השני ומאוד אוהבתי!! אני רואה עכשיו דרמות אחרות! לא ממזמן סיימתי ליראות ת'דרמה hana yori dango (איזו יפה!!) לדרמה הזת איי אטסקה שרה ת'שיר Planetarium (אני מתה על השיר הזה!) ועכשיו אני רואה ת'דרמה שאי אוטסוקה שתתפת בה tokyo friends אני רק בהתחה וזה ממש יפיפה וחמוד!! האמת איי לא ראה כשחקנית! הינה סירטון של hana yori dango עם השיר Planetarium של ai otsuka

Swan Princess

New member
וול, דההההההה

האנה יורי דאנגו זה מעולהההה ומשם בעצם הכרתי את איי!! אחח.. Planetarium אחלה שיר *_* זו הסדרה האהובה עליי :p ואני סיימתי טוקיו פרינדז [עוד מעט סרט!!], ואיי מצוינת בתור שחקנית!! :] המ חוצמזה אני ממליצה לך לראות את הדרמות שציינתי בהודעה הקודמת של Aya ueto.. את תהני מהן :) (חחחחחח עכשיו ראיתי את הסירטון שצירפת, וזה קרע אותי שהם שילבו את הבוקסים שטסוקושי מחטיפה לו בקטע הזה בשיר חחחחח)

SuLeRu

New member
כןןןן

האנה יורי דאנגו זה מדהים אני אוהבת שם את כולם בעיקר את מקינו הייי ראית אז ת'דרמה הזאת ממזמן! חח אני ראיתי אותה בחופש בזמן שההיתי באילת אז היסתכלתי יואו אני נורא נידלקתי על מקינו היא כול כך חמודה (היא מודל לחיקוי שלי חח) אני רואה עכשיו רק 'תחלה של הסידרה טוקיו פרנדז ואיי אוטסוקה שם קצת אחרת כשה אני רואה ת'סידרה אז אני לא רגילה לכול הקטעים עם איי כי אני רגילה לאיי החמודה והביישנית והמאמי ושם היא כצת יותר מבוגרת אבל בכול זאת מהממת!! כשה אני הסיים ליראות אז אני יעבור ליראות את הדרמות שציינת חח יש לי כבר רשימה שלמה של דרמות יפניות. חחח אני מתה על הקטע הזה שמקינו מחטיפה לו בוקס וזה כזה מצלצל
חח

Swan Princess

New member
^_^

כן, מאקינו היא אחלה דמות D: והשחקנית מעולה. גם אני מאוד אהבתי אותה(וגם את טסוקאסה!! אחח, Matsu Jun זה טוב.. P: ). ראיתי את הדרמה הזו די מזמן באמת.. בנובמבר-דצמבר האחרון.. משהו כזה. טוב, היא יצאה בסה"כ באוקטובר P: את יודעת שהולכת לצאת עונה שניה??? כבר בינואר! אני לא יכולה לחכות *__*

SuLeRu

New member
=X

כן הדרמ הזאת יצאה אישו בסוף 2005 ראיתי כמה ספישלים חמודים ^^ רגע הולכת היות עונה שנייה להאנה יורי דאנגו??

סינגל חדש של איי...

בתאריך ה2.8 יצא YUMEKUI, הסינגל ה12 של OTSUKA AI. השירים שבסינגל הם: 1. Yumekui 2.Tears 3.Yumekui (instrumanta)l 4.(Tears (instrumantal

למעלה