שרשור חלומות.....

°°NaTaLi°°

New member
החלומות שלי....

החלומות שלי: להיות זמרת ושחקנית מפורסמת... לפגוש את כל השחקנים והזמרים שאני מעריצה ואוהבת! שיהיה לי חבר חח ולהקים משפחה גדולה... ושאחותי ואני נחלים מהמחלות שלנו....

gordi13

New member
החלומות שלי!!!

טוב יש לי הרבה חלומות אז אני יגיד לכם כמה טוב לפגוש את רועי מראש גדול חיים שלי את אלמה גם חולה עליה ו..בקיצר את כול שחקני ראש גדול לסיים תיכון עם תעודה מצוינת לעשות רישיון שהיה לי הרבה כסף שתהיה לי אהבה ועוד 1001 דברים

מאיה 2

New member
שלי...

לפגוש את הראל מויאל החתיך..... ולהכיר אותו מקרוב יותר....

מאיה 2

New member
שלי...

לפגוש את הראל מויאל החתיך..... ולהכיר אותו מקרוב יותר....

♥ החלום שלי הוא ברור ♥

א) לפגוש את שחקני ראש גדול ב) לפגוש את רועי... ג) לשכוח את רועי ולהוציא אותו מהראש שלי (בקטע של האהבה... כי הוא עושה לי כואב בנשמה
רק לחשוב עליו כואב לי...) ד) להמציא תרופה נגד הסרטן (בעקבות זה שידיד שלי חולה סרטן והוא מספר לי כמה זא לא נעים וזה... הוא רק בכיתה ג' מסכן... החלטתי שאני יהיה רוקחת והמציא תרופה נגד הסרטן
ועוד מחלות אחרות... זה אולי נשמע טיפשי וילדותי, אבל זה החלום שלי...)

בקיצור, העתקתי לך...

רועי, לא אכלתי ארוחת בוקר כי חשבתי עלייך... לא אכלתי ארוחת צהריים כי חשבתי עלייך... לא אכלתי ארוחת ערב כי אהבתי עלייך... לא ישנתי בלילה כי הייתי רעבה... אף אחד לא מושלם - אתה זה לא אף אחד בלי אוכל רעבים בלי מים צמאים אבל בלעדיך אין לי חיים אם היית מופיע לי בחלום הייתי יושנת כל החיים יושבת לבד וחושבת עליך, היופי שלך, האור בעיניך. מחכה כל היום כדי לראותך שוב, חוץ ממך כבר כלום לא חשוב. רואה אותך מולי ומרגישה בפנים אש כי אתה חלום שבחיים לא יתממש כי מה כבר יקרה בין אחת כמו כולם לבין אחד, שבשבילי הוא כל העולם על ענן בשמיים יושב קופידון מחפש את הלב אליו ישלח חץ ראשון הוא חיפש ופגע בליבי המשוגע והיום הוא שלך ואוהב רק אותך... (זה משהו שחברה שלי אמרה לחבר שלה חחח) אם לך יש שקע ולי יש תקע - אז בוא נתחשמל הרופא אמר שאני חולה עלייך השוטר אמר שאני גנובה עלייך הכבאי אמר שאני שרופה עלייך הפסיכולוג אמר שאני משוגעת עלייך הקברן אמר שאני מתה עלייך אני אמרתי שאני אוהבת אותך קשה לי איתך אבל יותר בלעדייך לא רואה אותך ומדמיינת את פנייך בלילולת חושבת מה אתה אוהב ובאותו זמן כואב לי הלב אני רוצה לשמוע את קולך ורוצה להיות רק איתך אני רוצה אותך בשבילי תבין, אתה החיים שלי... שאלת אותי אם אני מחחבבת אותך - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה יפה - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה נמצא בלב שלי - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אני אבכה כשתילך - אמרתי לך שלא... אז הסתובבת והלכת.. תפסתי לך חזק ביד ואמרתי לך... אני לא מחבבת אותך, אני אוהבת אותך... אתה לא יפה, אתם 100מם... אתה לא נמצא בלב שלי, אתה הלב שלי... אני לא אבכה כשתלך, אני אמות כשתלך... אני חולה עליך מנסה להיגמל, אבל לא מצליחה כי כבר הפכת להרגל. מנסה לשכוח, הפכת לחלק מחיי, גם אם אנסה לא אצליח לומר לך דיי. חשבתי שמצאתי אותך אבל היתעלמת, למרות זאת מזיכרוני לא נעלמת. אותך ניסיתי לשכוח, ממך ניסיתי לברוח, אהבה יותר חזקה ממילים בקיצור אותך אוהב לעולמים רועי, I LOVE YOU

ayeltush1

New member
שלי זההההה.......ארוך אבל מעניין

קודם כל זה ליראות במציאות את מי שאני מעריצה שזה יהונתן ויובל אברמוביץץץץץץץץץ וכמובן שאת כל השחקנים של השיר שלנו וראש גדול אבל עם ההיתי צריכה לבחור אז את יובל אברמוביץ ויהונתן אני יכולה לספר לכם שחצי גדול מהחלום שלי התגשםםםםםםם ואני ממש מאושרתתתתתתתת אני יפרט שתבינו חח קודם על יובל תמיד רציתי להכיר אותו ולעריץ אותו נכנסתי לקהילה שלו שהיא מדהימה הכרתי עליו תונות של דברים מדהימים וככה אהבתי וערצתי אותו יותר גילתי שיש לו מייל והתחלתי להתכתב איתו ממש חמוד מנתיים יש לי 10 מכתבים ממנו בערך שכמה ראיתי וכמה שהוא ניסה לשלוח אבל הבעייה היתה אצלי (קיצר סיפור ארוך) ואז הכרתי מלא מעריצות שלו שפגשו אותם ושהם דיברו איתו בטלפון ושהוא שלח להם מכתב בדואר וכל מיני דברים חמודי שלא כל שחקן מוכן לעשות אני ממש שמחתי שהוא ענה לי במייל שזה כבר חלק מחלום שלי ואז ראיתי שהוא שולך לרובם מכתב בדואר ורציתי גם ואז המנהל המדהים של הקהילה שאל אותי עם הוא רוצה שאני יביא לא תכתובת והוא יתן לא כמובן שאני לא כזאתי שנותנ פרטים ככה סתם בסוף הבתי כי די הכרתי אותו כבר (חח גם סיפור ארוך) עכשיו אני מחכה למכתב שלו ועם אני יקבל זה הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש והוא כתב לי פעם אחת במייל שהוא יבוא לאילת הוא יבוא לרגש אותי וזה כבררררררררר הדבר הכי הכיי ששבר אותי ופשוט ההיתי מתה להודות לו על זה ובמרץ אני נוסעת עלי לפגוש אותו מקווה שאני יפגוש אותו(אין לי פרטים מלאים אז על תישאלו אותי שאלות) בקשר ליהונתן עכשיו חח בהתחלה ביכלל אהבתי את רועי ואת אדם ולא ממש הכרתי אף אחד עד שנכנסתי לכאן ויהונתן הראשון שענה לי לאט לאט התכתבנו וראיתי שהוא ממש מתוקקקקקקקק התחלתי לחבב אותו במקביל ראיתי גם תסידרה ואז התחלתי כבר לאהוב אותו יותר ויותר ויום אחד התחתנו בפרטי חחחחחחחחחח זה היה יום מאושר למדיי חח אפשר להגיד שזה גם די חלום קטן חח רק חבל שהוא לא במציאות ככה קיצר אני מתה לפגוש את יובל ויהונתן שהםםם החלומות שלייייייייי !!!

ayeltush1

New member
וזה החלום שלי לפגוש את

יובל אברמוביץץץץץץץץץץ המושלם

ayeltush1

New member
והחלום השני........

לפגוש את יהונתנוש בעלי המתוקקקקקקקק

למעלה