שרשור חלומות.....

החלום שלי

בכלל לא קשור לראש גדול,פלוריסיינטה וסדרות אחרות החלום שלי הוא שיהיה שלום,בריאות ואהבה שאנשים לא יהיו צבועים ושלא יהיו מלחמות לדעתי זה הדבר הכי חשוב שיכול לקרות לנו

shirel 1211

New member
יש לי המון חלומות../images/Emo70.gif

להיות שחקנית, להיות מאושרת, שיהיה בעולם שלום ואהבה, שנצליח בכל מעשי ידיינו

../images/Emo23.gif החלום שלי הוא ../images/Emo23.gif

א. שתיהיה עונה שנייה ב.לפגוש את השחקנים מראש גדול ועכשיו החלום הגדול ג. שאני ורועי וינברג ניהיה חברים--->נאהב אחד תשני--->נתחתן--->נעשה ילדים--->שיהיו לנו נכדים ואפילו נינים... ד.אם ג' לא התגשם אני רוצה לשכוח מרועי (וינברג). אני כל הזמן חושבת עליו,אני כותבת עליו דברים (רק מחמאות)... ר-ו-ע-י אני א-ו-ה-ב-ת אותך אני מטורפת עליך וזה משהו בשבילך (אם אתה רואה תהודעה הזאת): ביקשתי מאלוהים לשכוח אותך ואני רק יותר אוהבת אותך ביקשתי מאלוהים לא לרצות אותך ואני באשליות לא מוכנה לוותר עליך שאלתי את אלוהים למה? והוא לא ענה, רק היתה בחדר קול שתיקה ואז מלאך בא אלי ולחש-------->זהו הגורל ילדה... אם הייתי מליונרית---->הייתי קונה אותך אם הייתי גנבת ---> הייתי גונבת אותך אם הייתי חוטפת----> הייתי חוטפת אותך אם היה לי שכל--->הייתי שוכחת אותך אבל מה לעשות שזה לא נכון, ואני עדיין אוהבת אותך. לגדול זה להבין---> שיש חלומות שלא מתגשמים

mikmik000

New member
החלום שלי נראה לי החלום הכי ....

פשוט משל כולם.. החלום שלי זה לעשות ראסטות..!!!! מאז שאני קטנה אני חולה על זה אבל אף פעם לא מרשים לי לעשותתת!!!! אני מנסה לשכנע את ההורים שלי כבר איזה 4 שנים והם אף פעם לא מרשיםםם
אבל אתמול אבא שלי אמר לי שהוא יחשוב על זה שוב בגלל שהבאתי תעודה טובה ואולי אני עושה עוד ביום ראשוןןןןן!!!!! איזה כיףףףף
תקוו בשבילי שהוא יסכים בסוף כי מאז שאני בת איזה 5 התאהבתי בראסטות ולמרות שאני מודעת לכול הדברים הרעים שיש בזה כמו כינים ושאחר כך צריך לגזור ת'שיער לא איכפת לייייי אם אני עושה אני יהיה הבן אדם או יותר נכון בת אדם הכי מאושרת ביקוםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!

mikmik000

New member
יוווווווווווווווווווווווווווווווווו

איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אתם לא מאמינים מה קרה ליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי החלום שלי עומד להתגשםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבא שלי מרשה לי לעשות ראסטותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש זה היום הכי מאושר בחיים שליייייייי הגשמתי חלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עכשיו אני צריכה חלום חדש!!! חחח... לא אבל באמת איזה כיףףףףףףףףףף אחרי שיהיה לי ראסטות אני ישים פה תמונהההההההה
אתם לא יודעים איך זה היה... אני כזה עם אבא שלי עומדת לחצות את הכביש [לחזור לאוטו.. עזבו סיפור ארוך] ואז אני עושה לו כזה כבר ערב? [כי הוא הבטיח לי שהוא יתן לי תשובה ביום שבת בערב] אז הוא אומר כן למה? אז שאלתי אותו אם הוא החליט והוא כזה בסדר וזה ואני ממש הייתי בשוקקק... אחרי כמה דקות שיצאתי מהשוק התחלתי לצרוח באמצע הרחוב אנשים חשבו שאני משוגעתתתת...חחחחחח.... אני כזה מחבקת אותו ורצה וקופצת וצורחת ישש יישששש וזה.. חחח כולם הסתכלו עלי.. מזל שלא היו שם הרבה אנשים כי זה היה במגרש חנייה..חחחחחח
בקיצור אנשיםםםםםםםם הגשמתי חלום וזה היום הכי מאושר בחייים שלי אז סתם רציתי לספר את זה למישהו ולא היה לי למי כי אני לא רוצה שאף אחד ידע.. אני רוצה לבוא לביצפר ושכולם יופתעו!
זה הכי מגניף ככה... אז יאללה בביייייייייייי מואהההההההההההההההה ממיכל המאושרתתת....!!!
חח..

mikmik000

New member
כרגע שמתי לב שרשמתי את זה ..

קצת בהתלהבות אז יצא ככה שבקושי רואים משהו... אני אחזור על זה: איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אתם לא מאמינים מה קרה לייייייייייייייייי החלום שלי עומד להתגשםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבא שלי מרשה לי לעשות ראסטותתתתתתתתתת ישששששששששששששששששששששש זה היום הכי מאושר בחיים שליייייייי הגשמתי חלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם עכשיו אני צריכה חלום חדש!!! חחח... לא אבל באמת איזה כיףףףףףףףףףף אחרי שיהיה לי ראסטות אני ישים פה תמונהההההההה אתם לא יודעים איך זה היה... אני כזה עם אבא שלי עומדת לחצות את הכביש [לחזור לאוטו.. עזבו סיפור ארוך] ואז אני עושה לו כזה כבר ערב? [כי הוא הבטיח לי שהוא יתן לי תשובה ביום שבת בערב] אז הוא אומר כן למה? אז שאלתי אותו אם הוא החליט והוא כזה בסדר וזה ואני ממש הייתי בשוקקק... אחרי כמה דקות שיצאתי מהשוק התחלתי לצרוח באמצע הרחוב אנשים חשבו שאני משוגעתתתת...חחחחחח.... אני כזה מחבקת אותו ורצה וקופצת וצורחת ישש יישששש וזה.. חחח כולם הסתכלו עלי.. מזל שלא היו שם הרבה אנשים כי זה היה במגרש חנייה..חחחחחח בקיצור אנשיםםםםםםםם הגשמתי חלום וזה היום הכי מאושר בחייים שלי אז סתם רציתי לספר את זה למישהו ולא היה לי למי כי אני לא רוצה שאף אחד ידע.. אני רוצה לבוא לביצפר ושכולם יופתעו! זה הכי מגניף ככה... אז יאללה בביייייייייייי מואהההההה ממיכל המאושרתתת....!!! חח.. נ.ב: מקווה שעכשיו זה לא יהיה ארוך מידי!.. אהה וד"א יש פה מישהו שיש לו או היה לו או יודע לעשות ראסטות? ואתם אולי במקרה ככה מכירים מישהו שעושה ראסטות טובות מאזור אשדוד.??

אורימוש

New member
החלום שלי הוא...

לכולם יש חלומות... והחלום שלי הוא שאני ההיה שחקנית אומנם אני בדרך להגשים את החלום...אני בדרך לאיזה אודינשנים של סידרה שתצא עוד מעט מקווה מאוד להיתקבל תאחלו לי ב=ה=צ=ל=ח=ה!!!!!!!!

אורימוש

New member
החלום שלי הוא...

לכולם יש חלומות... והחלום שלי הוא שאני ההיה שחקנית אומנם אני בדרך להגשים את החלום...אני בדרך לאיזה אודינשנים של סידרה שתצא עוד מעט מקווה מאוד להיתקבל תאחלו לי ב=ה=צ=ל=ח=ה!!!!!!!!

החלום שלי הוא...

להביא שלום ואהבה לעולם... אה.. אופס התבלבלתי.. זה לטקס מלכת היופי... עכשיו ברצינות.. החלום שלי הוא להיות שחקנית, להיות עם אדם (כן כן...), והכי חשוב להיות מאושרת!!!!!!!!!!!!! מקווה שכל החלומות שלכם יתגשמו!

Danielle b3

New member
החלום שלי ../images/Emo39.gif

החלום שלי הוא תמיד להיות מאושרת וחוץ מזה שאני אהיה גדולה אני רוצה להיות: 1. זמרת 2. שחקנית 3. קומיקאית (כל החברות שלי אומרות שאני ממש מצחיקה אותן ושכדאי לי ללכת על זה... אני מקווה שהן צוחקות מהבדיחות ולא מהפרצוץ שלי... סתם חח) 4. עורכת דין (אבל פחות...) בכל מקרה זה מסודר לפי הסדר! מה שאני הכי רוצה הכי למעלה

yuviz

New member
דיי עם הרחמים העצמיים!

אם כבר תני לנו לרחם עלייך אל תטרחי חח סתם מותק אנחנו חולים עלייך ועל הצורה שלך ועל "השומנים" שכביכול יש לך!!! יש לך גם שומנים במתיקות את סופר מתוקהההההההה וזה טוב שומנים באופי!!!!!!!!!!!!!! לאב יו

mikmik000

New member
באמת לא טוב שאת שוקעת ככה...

ברחמים עצמיים...! לא משנה עד כמה את שמנה אבל למה להרוס גם את מה שבפנים עם רחמים עצמיים? זה ממש לא טוב ואפילו לא בריא!!! את יכולה לשלוח תמונה של עצמך? כי בטח בסוף נגלה שזה לא כזה נורא.. אבל רק אם את רוצה!! וחוץ מזה רציתי להגיד לך שחלומות יכולים להתגשם עם קצת מאמץ והמון כוח רצון! תחשבי על זה! אני רוצה לספר לך סיפור קטן..: שלוש וחצי שנים שאני כבר מנסה לשכנע את אבא שלי שייתן לי לעשות ראסטות והיום הוא הסכים! אחרי כ"כ הרבה זמן ואיך שעבדתי בשביל שהוא יסכים.. שנה שעברה בתעודה היה לי 60 במתמתיקה. ישבתי עם מורה פרטי כול החופש הגדול, עשיתי המון תגבורים, הכנתי שעורי בית בקביעות, התכוננתי למבחנים והכול, ואתמול קיבלתי תעודה ונחשי מה?--- 80! אז נכון.. זה לא מאה אבל אין מה לעשות עד כמה שאני לא אשתדל אני לא יכולה לפצות על המון שנים שלא השקעתי ולא למדתי בחצי שנה אבל זה שיפור עצום ובאמת שהשקעתי המון! ואני עוד לא מדברת על זה שנתתי לו דפים על טבלאות וסיבות וסקרים ובעד ונגד ושאלתי במספרות והמון דברים שעוד עשיתי כדי להשיג את המטרה שקבעתי לעצמי. אז אם החלום שלך הוא להרזות [ועזבי עכשיו לשניה את הקטע של החבר..] לכי על זה! תקבעי לעצמך את זה כמטרה! להרזות, ולא צריך להרעיב את עצמך, אני פשוט מדברת על לאכול אוכל יותר בריא, פחות ממתקים ודברים מטוגנים או פאסט פוד ולעשות קצת כושר. את תראי שתוך כמה חודשים יהיו תוצאות. אם תרצי את יכולה גם להשקל או להחליט על מכנסיים מסוימים שלא עולות עלייך ולהציב איתם מטרה ללבוש אותם. אני מאמינה שאת יכולה אבל קודם כול את צריכה להאמין שאת יכולה -- ההודאה שיש לך בעיה היא מחצית הדרך לפתרון. אז קדימה, קחי את עצמך בידים, תתעמלי, תשמרי על עצמך, והכי חשוב בלי רחמים עצמיים! כי תאמיני לי היתי שם ואני יודעת איך זה מרגיש לשבת בבית לחשוב שאין סיכוי שהחלום שלך יתגשם וזה נורא, אבל אחרי שהוא באמת מתגשם זה מרגיש מעולה!!! ועוד מה שהיה אצלי היה קשור במישהו אחר, הבעיה שלך קשורה בך ותלויה בך, אז בעצם אם תחשבי על זה טוב טוב הבעיה היא לא שאת שמנה אלא שאת לא עושה עם זה כלום! בקשר לחבר, אני לא יודעת אם הבעיה היא שאת לא מכירה את הבנים הנכונים או שזה בגלל המבנה שלך. ושוב אני חוזרת לאותו מעיין סוג של פילוסופיה, אם את מאמינה שלעולם לא יהיה לך חבר ושלא מגיע לך חברה ושלמה שיהיה לך חבר כי את סתם שמנה, או כול משהו בסגנון הזה, באמת לא יהיה לך חבר. אז תראי בנים היום מחפשים את ה"כוסיות" שבנינו, ואפילו אם את לא חושבת שאת יכולה לרזות וליהיות אחת מאלה שעומדות בקריטריונים של הבנים [כמובן שאני מדברת על רוב הבנים ולא באה פה מתוך צורה לשל העלבה או משהו לעם היותר מלא של האוכלוסייה כי גם אני די נכללת בו..]את יכולה! תראי שאחרי שאת תרזי יהיו לך כ"כ הרבה מחזרים שאת כבר תתפללי שלא יהיה לך חבר! חח..
בקיצור אני לא יודעת אם זה בגלל שאני מבינה אותך ומתחברת למה שכתבת או בגלל שאני מכורה כבדה של תוכניות סטייל "ריקי לייק" ו"דוקטור פיל" אבל אני יודעת שאת מסוגלת לרזות וגם שיהיה לך חבר, תקחי את עצמך בידים ותיהי קלילה יותר -- תרתי משמע. מקווה לראות אותך עוד כמה חודשים בתמונות עם חבר שלך רזה ב 20 קילו [אני לא יודעת עד כמה את שמנה אז סתם זרקתי מספר..] ומקווה שעזרתי, בהצלחה, מיכל!

למעלה