** שרשור לילה - היום ה-30 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
מה שקורה שם מאוד מוזר

מצד אחד אני אומר אולי הביאו את גאיה כתחליף
אבל עוז ממשיך עם הדר ופרידה
אז אין שינוי בכיוון העלילתי של העונה

מצד שני אני לא חושב שגאיה בן אדם טיפש
אני בטוח שהיא קיבלה הבטחות כאלה ואחרות
למען שתסכים לחזור

לא ברור לי

אולי המשפחה שלו ביקשה לצאת לאור מה שקורה ברשתות
אין לדעת

tarimulu

Well-known member
לא חושד בהפקה במקרה הזה
תוצאה הגיונית לגמרי אם חושבים על זה לעומק

nicknick

Well-known member
מה נגיד, באסה.
לא קלטו את עידן. כן טעויות ובחירות ובלה בלה בלה...אבל אני נהניתי ממנו מעבר. וכמו כל אחד עם הדייר שהוא אוהב, הצלחתי לראות את הנפש הרגישה שמעבר למחסומים.
ולא הייתי מאלה שעלה או ירד להם מעידן, הצלחתי להבין את העובר עליו, גם בין הטעויות או הדברים הפחות פוטוגנים.
אז באסה , גם כי הוא היה הכי מעניין לי ובעצם נגמרה לי העונה וגם כי חבל לי בשבילו שככה שרפו אותו ועם האווירה הזאת הוא יוצא החוצה.
וכן, ההדחה נראית מוזרה ולא הגיונית אבל זה מה יש.
אז תודה לעידן, על החודש הקצר שנהניתי ממנו❤

בסך הכל פרופורציות ....ישנן צרות גדולות יותר.
עכשיו ייצא למציאות ולאנשים שהוא אוהב.
מקווה שתהיה לו הסתגלות קלה וטובה🙏
ובתכלס, מי שצופה בלייב אולי מצא מקום להבין אותו קצת יותר, כי מקבלים את ההקשר הרחב, אבל הצופים בתוכנית הערוכה לא באמת הבינו אותו. מי יודע, אולי ההמשך היה מזיק לו עוד יותר.

בסך הכל זה באמת שטויות,
אבל מה שעוד קצת מבאס לי זה שהמציאות באמת קשה לעיכול כרגע וזה נתן לי קצת הסחה למוח וללב, להתעסק בעולם המדומה הזה.כי כבר היה לי קשה לחוות את העצב התמידי הזה... וזה גרם מעט לשכוח, לרגעים.
אבל בסופו של יום מתישהו צריך לחזור למציאות,נרצה או לא. ונמצא דרכים אחרות להתמודד עם החיים.

וחונטת עידן, קבלו חיבוק|חיבוק|

Christina 1001

Well-known member
מה נגיד, באסה.
לא קלטו את עידן. כן טעויות ובחירות ובלה בלה בלה...אבל אני נהניתי ממנו מעבר. וכמו כל אחד עם הדייר שהוא אוהב, הצלחתי לראות את הנפש הרגישה שמעבר למחסומים.
ולא היית מאלה שעלה או ירד להם מעידן, הצלחתי להבין את העובר עליו, גם בין הטעויות או הדברים הפחות פוטוגנים.
אז באסה , גם כי הוא היה הכי מעניין לי ובעצם נגמרה לי העונה וגם כי חבל לי בשבילו שככה שרפו אותו ועם האווירה הזאת הוא יוצא החוצה.

מקווה שתהיה לו הסתגלות קלה וטובה🙏
ובתכלס, מי שצופה בלייב אולי מצא מקום להבין אותו קצת יותר, כי מקבלים את ההקשר הרחב, אבל הצופים בתוכנית הערוכה לא באמת הבינו אותו. מי יודע, אולי ההמשך היה מזיק לו עוד יותר.

בסך הכל זה באמת שטויות,
אבל מה שעוד קצת מבאס לי זה שהמציאות באמת קשה לעיכול כרגע וזה נתן לי קצת הסחה למוח וללב, להתעסק בעולם המדומה הזה.כי כבר היה לי קשה לחוות את העצב התמידי הזה... וזה גרם מעט לשכוח, לרגעים.
אבל בסופו של יום מתישהו צריך לחזור למציאות,נרצה או לא. ונמצא דרכים אחרות להתמודד עם החיים.

וחונטת עידן, קבלו חיבוק|חיבוק|
ניקי יש משהו משחרר בלצפות בתכנית ללא מעורבות רגשית, במידה ואת כן יכולה להיעזר באסקפיזם |לב אדום|

nicknick

Well-known member
ניקי יש משהו משחרר בלצפות בתכנית ללא מעורבות רגשית, במידה ואת כן יכולה להיעזר באסקפיזם |לב אדום|
כן נראה, אולי בהמשך אמצא חשק להתבדר מהם ללא מעורבות רגשית.
כרגע המעורבות הרגשית עוד פה עם רצון לנקום ובא לי להתבוסס בבאסה ולא לצפות בהם😆

svtar25

Well-known member
מה נגיד, באסה.
ולא הייתי מאלה שעלה או ירד להם מעידן, הצלחתי להבין את העובר עליו, גם בין הטעויות או הדברים הפחות פוטוגנים.

מקווה שתהיה לו הסתגלות קלה וטובה
🙏

בסך הכל זה באמת שטויות,

וחונטת עידן, קבלו חיבוק​
אני חושבת שסיבת ההדחה של עידן נובעת מקבלת החלטות של עידן, מדברים שעשה ואמר. אמילי לא אשמה ההדחה שלו : עידן בחר להתחבר אליה בעצמו, עידן בחר להגיד בחדר האח שהיא לא מדויקת בשבילו, עידן בחר להגיד שהם חברים הכי טובים עם קצת רומנטיקה במילים אחרות יזיזים. עידן בחר להגיד למלאני לראות כל אחד בנפרד אותו ואת אמילי.
עידן בחר להתנשא על התאומים. הוא יצא דוש בהתנהגות והודח. האם הייתה פו פרובוקציה ? יתכן מאוד שכן, על מנת לגרום לצופים לצפות - הנה לא צפיתם דייר אהוב הודח. מעבר לכך המלחמה הכוללת בצפון שבדרך , אפילו יש לה תאריך יעד לפי ynet. לכו תדעו מתי מסתיימת העונה.​

מיק83

Well-known member
אמילי: אפילו הקולות שלי לא עזרו לו להישאר 😂🤣

מיק83

Well-known member
יש תורות קבלת פנים אצל אמילי

אחת הולכת, ואחר בא

yoni564712

Well-known member
ובואו
לי טוב שגאיה שם
אבל צריך להודות

היא כל הזמן מסתובבת עם פרצוף של 'אני יודעת משהו שאף אחד לא' ולא מדובר על פרקי העונה

ניצנץ63

Well-known member
לילה טוב, גם אני הופתעתי מההדחה של עידן, שאיכשהו מזכירה את הדחתה המפתיעה של גל, שבזמנו הסתברה כרצון של עוז להעביר את הצבעות התומכים שלה לזהבה בן כדי שתנצח... כמובן שגם בהדחה הזו של עידן יש התערבות בוטה של עוז, אבל...
ויש אבל גדול, אני הערב הייתי מאלו שהצביעו דווקא ליוסי.
עידן היה הפייבוריט שלי בתחילת העונה, ואחרי שבוע התחיל לעשות את כל הטעויות האפשריות, כולל הערב בשיחה עם מלאני, כשדאג להשמיע לה שהוא ואמילי אינדיבידואלים בבית וביקש שלא יקשרו את שניהם ביחד. אני חושבת שהאמירות שלו הוכיחו כבר יותר מפעם אחת לקהל בבית שהוא השתמש באמילי רק בכדי להעביר את הזמן עם "הרע במיעוטו". לא זאת אף זאת, התברר כבן אדם זגזגן, ללא עמוד שדרה כאשר פעם אחר פעם הצדיק את אורית והפה ג'ורה שלה ואיפשר לה לדבר סרה גם על אמילי, בלי שטרח להעמיד אותה במקום. בנוסף, התבטא בשבועות האחרונים כמעט כל יום באמירות מתנשאות והכתיר את עצמו לאפיפיור של הבית, וכל זה ביחד עלה לו במחיר שמי שחיבב אותו, כמוני, בתחילת הדרך, פשוט ירד לו מעידן לגמרי.

אני לא כל כך אוהבת את הדעות של יוסי, אך כן מעריכה את זה שפיו וליבו שווים. עד כה, למרות שהוא נחשב בעיני חלק מחברי הפורום לדייר רכלן, בעיני הוא מתפקד כאח גדול וערכי לבנות של הבית ויודע גם להבחין בין מי שמשחק משחק מלוכלך (קורלי, אור, אורית וכו') לבין מי שזקוק למילה טובה וטיפת הערכה (פרידה, הדר וכו'). מה שהפריע לי זה שעד עכשיו רועי עוז לא טרח להראות ולו טיפה מזה שגם יוסי שירת במילואים לא פחות זמן מעידן. רק בשישי האחרון הוא דיבר על אחד החברים שלו שנהרג בשבוע הראשון של המלחמה. עוז לא הראה מזה דבר בשידור והייתי בטוחה שיוסי הוא זה שהולך הביתה, אבל ההתמקדות בעידן במהלך השידור גרמה לי להבין שעידן הוא המודח.

חבל. אני מקווה שהוא יצפה במשהו מבחוץ ויבין את הטעויות הקריטיות שעשה ואת חטא היוהרה. ואני תוהה, האם הוא הודח גם כי אולי קיבל צו חדש להמשך המערכה בצפון?! יש מצב כזה, ואולי בגלל זה שיחררו אותו עכשיו מהתוכנית, כדי שיהיה לו זמן להתארגן. אני רק מקווה שעידן לא יחבור בחוץ לציר הרשע של הטנג'יות, כי ככל שאני מנסה להבין למי עוז מכוון עכשיו את הזכיה קשה לי להמר, האם הוא רוצה את אור חזק עד הסוף בגלל זה העיף את כל החברים שלו?! האם הוא מכוון לנצחון של הדר?! אמילי?! לנצחון של פרידה לא היה צריך להרחיק לכת עד כדי הדחה של עידן, אבל מי יודע מה בראש של עוז...

JU34

Well-known member
לא הייתי חסיד של עידן בלשון המעטה אבל הדחה מוזרה ברמות. תכלס זה היה מיני סתיו ומעתוק.
גם ברביעי הדחה
ובטח גם בשבת

כנראה שמקצרים את העונה או מקדימים את הכניסה השנייה כי הליהוק אשפה

לעומת אחרים פה אין לי משהו נגד פרידה, פשוט סטורי-ליין של הדר נגד פרידה כמו בר וטליה זה הדבר הכי משעמם שעוז יכול לעשות. וזה לא באותו לבל בשום צורה

מצב
הנושא נעול.
למעלה