** שרשור לילה - היום ה-32 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

מרגוליקו

Well-known member
הם עושים אותנו רעבים ואנחנו מבשלים יותר מבדרך כלל- אתמול הכנו פתיתים ברוטב אדום עם נקניקיות וקישואים ברוטב עגבניות, היום הכנו פרגיות בתנור, אורז עם גזר, אורז עם תירס, פירה, ופסטת צדפים ברוטב עגבניות.
הבן שלי כל שעה אומר לי שהוא רעב , אני צריכה מאגרי אוכל בבית ,אתם לא מבינים איזה תאבון יש לבחורים צעירים רק אני לא מבינה לאן זה נכנס שיהיה בריא!
עכשיו הוצאתי מהמקפיא בשר בקר עופות פרגיות ובשר טחון עבור אוכל לשישי- שבת.
אני צריכה כמויות שאלוהים יעזור לי.
לכן אני כל כך מבינה את האכילה של התאומים.
יש לי ילד כזה בבית. חחחחח

נערך לאחרונה ב:

בוףףברכה

Well-known member
הם עושים אותנו רעבים ואנחנו מבשלים יותר מבדרך כלל- אתמול הכנו פתיתים ברוטב אדום עם נקניקיות וקישואים ברוטב עגבניות, היום הכנו פרגיות בתנור, אורז עם גזר, אורז, עם תירס, פירה, ופסטת צדפים ברוטב.
הבן שלי כל שעה אומר לי שהוא רעב , אני צריכה מאגרי אוכל בבית ,אתם לא מבינים איזה תאבון יש לבחורים צעירים רק אני לא מבינה לאן זה נכנס שיהיה בריא!
תרשמי אותו לעונה הבאה....

ערן .

Well-known member
הם עושים אותנו רעבים ואנחנו מבשלים יותר מבדרך כלל- אתמול הכנו פתיתים ברוטב אדום עם נקניקיות וקישואים ברוטב עגבניות, היום הכנו פרגיות בתנור, אורז עם גזר, אורז, עם תירס, פירה, ופסטת צדפים ברוטב.
איפה ההוא שהיה מטגן מלוואח בשלוש לפנות בוקר..

מצב
הנושא נעול.
למעלה