** שרשור לילה - היום ה-32 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

ניצנץ63

Well-known member
לילה טוב, לא יודעת מה אתכם, אבל אני עצבנית על זה שעוז כבר פעם שניה ברציפות עושה טריקים כדי לשמור על חסינות לאור והיום גם חסינות לחיים. נראה לי שהוא תכנן את ההדחה המהונדסת הזו כדי שכל הצד שקרוב לאור ישארו, כולל פרידה וגם קורלי במקום יהב, יוסי או עינב. ולא ברור לי איך ברק הודח ונועם נשאר, כשברק שרד קודם לכן הדחות יותר מצומצמות.

מרגוליקו

Well-known member
לילה טוב, לא יודעת מה אתכם, אבל אני עצבנית על זה שעוז כבר פעם שניה ברציפות עושה טריקים כדי לשמור על חסינות לאור והיום גם חסינות לחיים. נראה לי שהוא תכנן את ההדחה המהונדסת הזו כדי שכל הצד שקרוב לאור ישארו, כולל פרידה וגם קורלי במקום יהב, יוסי או עינב. ולא ברור לי איך ברק הודח ונועם נשאר, כשברק שרד קודם לכן הדחות יותר מצומצמות.
ניצי תפסיקי להתעצבן זה לא בריא.
תכניסי לך לראש שעוז עושה מה שהוא רוצה וזה לא תלוי בשום הצבעות..

נערך לאחרונה ב:

katy2022

Well-known member
מהנאום של נועם בחדר האח על זה שהוא מרגיש שהוא הפחות מוצלח…זה היה ברור שהוא ישאר אחרי ברק

ניצנץ63

Well-known member
נועם נשאר כי הוא עוז ידחוף את אמילי אליו עוד איזה שבוע
אמילי עוד חיה בסרט שעידן מחכה לה בחוץ. אין סיכוי שתתקרב לנועם, זה אבוד. מקודם היא אמרה להדר שגם אם עידן יציע לה בחוץ לעבור לגור ביחד היא עדיין תיקח את זה לאט... חבל שגם אחרי כל מה שאמר לה וההיסוסים שהוא דיבר בקול היא עדיין חושבת שהוא באמת מחכה ומעוניין להמשיך את זה בחוץ. היא בעצמה גם זו ששאלה אותו אם יחכה לה בחוץ ולא הוא הצהיר את זה. אמילי תקבל סטירת לחי קשה כשתצא. מסכנה.

yoni564712

Well-known member
אמילי עוד חיה בסרט שעידן מחכה לה בחוץ. אין סיכוי שתתקרב לנועם, זה אבוד. מקודם היא אמרה להדר שגם אם עידן יציע לה בחוץ לעבור לגור ביחד היא עדיין תיקח את זה לאט... חבל שגם אחרי כל מה שאמר לה וההיסוסים שהוא דיבר בקול היא עדיין חושבת שהוא באמת מחכה ומעוניין להמשיך את זה בחוץ. היא בעצמה גם זו ששאלה אותו אם יחכה לה בחוץ ולא הוא הצהיר את זה. אמילי תקבל סטירת לחי קשה כשתצא. מסכנה.
נו, מה הבעיה?
כמו שהראה להדר את תום בשביל לחבר אותה ליהב,
כך יעשה במשימה הבאה עם אמילי.
היא תיכנס לחדר האח, תדפוק מונולוג כתוב על היותה אישה חזקה בלה בלה בלה.
תצא, יעבור שבוע שבועיים והנה זוגיות חדשה לטיקטוק.

BlameCoco

Well-known member
חושבת שעוז ישדר לה את הקטע עם עידן וינסה לכוונן אותה לעבר התאום/ מישהו חדש.

מרגוליקו

Well-known member
ילדונת מאוהבת.
אין מה לעשות המציאות תטפח לה בפנים ואמא שלה תוציא לה את עידן מהראש.
אחרי שבוע שבועיים היא תרגע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה