** שרשור לילה 2 היום ה-70 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

TheObserver5

Well-known member
הם זה באופן קבוע
אני לא מקשיבה להם בכלל
מתעבת את שניהם.
קראתי מה שכתבת לגבי הריכולים
זה החלק שאני פחות אוהבת באח כשזה בקבוצות.. אחד על אחד עוד סובלת את זה
אז מלינה על זה קצת.
כמו שאחרים מלינים על אנשים שנכנסים הרבה לחדר האח או וואטאבר.

כל אחד ומה שמפריע לו, לא?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
קראתי מה שכתבת לגבי הריכולים
זה החלק שאני פחות אוהבת באח כשזה בקבוצות.. אחד על אחד עוד סובלת את זה
אז מלינה על זה קצת.
כמו שאחרים מלינים על אנשים שנכנסים הרבה לחדר האח או וואטאבר.

כל אחד ומה שמפריע לו, לא?
ברור
רק לא כשזה מגיע עם מוסר כפול.

ההדאבל סטנדרט חוגג
כמו שכתבתי...ה"קבינט" ריכל על כלל הדיירים בבית
ולא,לא בחינניות
הם ממש ירדו לפסים אישיים
אבל מחאו להם כפיים וחכיו כל ערב שהם יתכנסו לשיחת ריכולים.

כשזה מגיע אחרים זה - אוי אוי אוי

את זה אני לא אוהבת.

TheObserver5

Well-known member
ברור
רק לא כשזה מגיע עם מוסר כפול.

ההדאבל סטנדרט חוגג
כמו שכתבתי...ה"קבינט" ריכל על כלל הדיירים בבית
ולא,לא בחינניות
הם ממש ירדו לפסים אישיים
אבל מחאו להם כפיים וחכיו כל ערב שהם יתכנסו לשיחת ריכולים.

כשזה מגיע אחרים זה - אוי אוי אוי

את זה אני לא אוהבת.
מסכימה איתך.
דיברתי נקודתית על מה שהיה בספסל.
אז לא הבנתי את תגובתך
🙏

Coralim

Well-known member

לא מבינה את ההערצה הזו לטליה,
נכון יש בה חלקים מאוד יפים אבל באופן כללי היא

כלואה בכלוב של עצמה, מאז היום הראשון שלה בבית לא זזה מילימטר בתהליך אישי פנימי.וחבל​
הכי עצוב זה שאין שם אחד שאמיץ מספיק בשביל לשקף לה את הדמות שלה, שעטופה בהמון מגננות ומניפולציות,שימוש רב בסיסמאות "רוחניות ונעלות" , דפוסים של פלרטטנות על מנת לחוש שווה ונחשקת, חוסר יכולת לקבל ביקורת, קושי לייצר ולהחזיק קשרים בינאישיים תוך שימוש במניפולציות וסחיטה רגשית, דימוי עצמי ירוד ועוד

על מנת לעשות פסיעה קדימה בתהליך פנימי עם עצמה, יש לסייע לה לקלף שכבות עמוקות של מנגנוני הגנה ואיפור!!
מתפלאת איך עוז לא נתן לה משימה של

שבוע ללא איפור​
! זה יטריף אותה אבל אחרי הקריז וההלם היא תתחיל אולי לחיות את החיים​
הערצה? המונח שמור לפולחן של אלוהים לבדו .
פולחן אישיות נצור לכליל השלמות, לא לבני האדם. כל אדם שחקן במחזה חייו ובריקוד האינסופי מול המראה שבה הוא נשקף אל זכרונותיו.
כן, ישנם המזדהים עם טליה, עם קשייה ודרכה היחודית במשחק חסר רחמים. טליה מתמודדת עם 'הצבת מראות' על בסיס קרוב ליומיומי, שחף ולירן לא חסכו ממנה אמירות קשות בנושא 'הפתיינות', עשו זאת בדרך 'מהודרת' אך ללא הנחות. אחרים, בוטים תקפו וכופפו את רוחה לתהום.
האישה לא נשברה, הזדקפה והשיבה אש - הרימה את מילותיה לא את קול הצרחה, זה הגשם שמצמיח את הפרחים לא הרעם . טליה הפאם פטאל, המפלצת או האישה המשוחררת היוצאת במחול חייה.
עושה חשבון נפש ומודעת לשדים שבה, סלחנית ולא שוקעת ובד בבד בעת שבאו מים עד נפש עומדת מול הסערה ונוקטת בצעדים קשים. מי רואה נכון את דמותה המשתקפת של טליה? הראי ,הצלם ,ציור הפיקסלים שעל הקיר, חבר רעיה עם כתר הנרקיס או עין הצופה הבוחרת לפוגג את מופע הסרק להבדיל בין צבעי המלחמה הזניחים המעטרים את פניה לאדם שהיא ברגעי השפל והגאות. ברגעים אלו נבחן את החומר האנושי ממנו עשויים חלומותיה המציתים את להבת ההבנה לרגשותיה והשקפותיה. פיית פלגים של מזלגי זרמים עם נזר גומא ומבט תמים היוצאת משבילי אדווה, חיה רק באגדות ובמחזות.

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
פולחן אישיות שמורה לכליל השלמות, לא לבני האדם. כל אדם שחקן במחזה חייו ובריקוד האינסופי מול המראה שבה הוא נשקף אל זכרונותיו.
כן, ישנם המזדהים עם טליה, עם התמודדותה ודרכה היחודית במשחק חסר רחמים. טליה מתמודדת עם 'הצבת מראות' על בסיס קרוב ליומיומי, שחף ולירן לא חסכו ממנה אמירות קשות בנושא 'הפתיינות', עשו זאת בדרך 'מהודרת' אך ללא הנחות. אחרים בוטים תקפו וכופפו את רוחה לתהום.
האישה לא נשברה, הזדקפה והשיבה אש - הרימה את מילותיה לא את קול הצרחה, זה הגשם שמצמיח את הפרחים לא הרעם . טליה הפאם פאטם, המפלצת או האישה המשוחררת היוצאת במחול חייה.
עושה חשבון נפש ומודעת לשדים שבה, סלחנית ולא שוקעת ובד בבד בעת שבאו מים עד נפש תעמוד מול הסערה ותנקוט בצעדים קשים. מי רואה נכון את דמותה המשתקפת של טליה? הראי ,הצלם ,ציור הפיקסלים שעל הקיר, חבר רעיה עם כתר הנרקיס ה או עין הצופה הבוחרת לפוגג את מופע הסרק להבדיל בין צבעי המלחמה הזניחים המעטרים את פניה לאדם שהיא ברגעי השפל והגאות. ברגעים אלו נבחן את החומר האנושי ממנו עשויים חלומותיה המציתים את להבת ההבנה לרגשותיה והשקפותיה. פיית פלגים של מזלגי זרמים עם נזר גומא, מבט תמים היוצאת משבילי אדווה, חיה רק באגדות. ובמחזות.
קורלי
אני מעריצה את הכתיבה שלך
הסבלנות והסובלנות שלך
את נהדרת!!

ORIGINALNIK

Well-known member
...
משבילי אדווה, חיה רק באגדות ובמחזות.
עלית על נקודה יפה לרגע אחטא ואשווה את טליה לשניה גולדשטיין
באותה עונה היו שאמרו שהבחורה אגוצנטרית מוחלטת והיו ששיבחו אותה את הפמיניסטית שהיא בגלל שידעה לזהות מה צרכיה לא להתקפל
נראה במידה מסויימת שגם העונה הזאת נותנת לנו להתבחבש בטליה כדמות נשית מעוררת מחלוקת
האם פתיינית וארכאית (אופה ומפלרטטת) או להפך אישה שלא מתביישת גם להתקשט ולהתבלט
זהו מספיק חפירות ליום אחד חוזרת להטריל

נטה אונה

Well-known member
מה שהכי משמח אותי
זה שלדיאן יש הרבה זמן פנוי לשבת מול הלייב
ולצפות במשמר הסיוטי לילה הזה כל ערב
אבל כלל ערב

ORIGINALNIK

Well-known member
מה שהכי משמח אותי
זה שלדיאן יש הרבה זמן פנוי לשבת מול הלייב
ולצפות במשמר הסיוטי לילה הזה כל ערב
אבל כלל ערב
היא בטוח יושבת ומתעצבנת מאשימה אותו בהדחה שלה
מתעצבנת שבגלל שהוא אלים היא הודחה ובכלל רותחת מכמה שהפופולריות של נתנאל עלתה

סטיריקון9

Well-known member
כל נושא האכילה אצלה לא תקין. לא רק הקטע של העמידה.​

אוי זה כל כך הולך להרים לאופק.
כל היום אופק בפה של טליה, לא יאמן.
לא בטוח שירים לו, אם לא בוחרים להציג שנטפלת. לא מראים את העקביות ברצף הערות שלה והמעקב אחריו כשמגיע ארוע בנפרד כמו שהוא מתבקש לאסוף את הפיצות ולהכניס פנימה והוא אומר שהוא רעב ולא איכפת לו מאחרים ולטליה זאת שעת כושר לחזור על המשפט ולהגיד שזאת נקודת אל חזור והוא חושב רק על עצמו זה נתפס שונה אצל הצופה.

Aye123

Well-known member
אחרי שצפיתי כרגע בפרקים ישנים כי לא ראיתי את העונה הבנתי שהבעיה העיקרית של אופק זה שהוא נתפס כמאוד לא אמין עם כל המונולוגים והדיבור למצלמות. ממש לא התחברתי לשיחה שלו עם מרינה קודם… ולשום מונולוג שלו בחדר האח. אני מוצאת את עצמי מתנשפת בכל שיחה שהוא חוזר לדבר על חוסר הבטחון שלו ומקצין כל דבר שקשור לחרם שעבר. יש לו משפטים שהוא כבר מדקלם אותם .. קשה לי להעריך אנשים שכל היום בוכים על מר גורלם או שנותנים לי הרגשה שהם מזלזלים באינטלגנציה שלי כצופה.

חבל בשבילו שזה מה שהוא בוחר להראות ושהוא בעיקר נצמד ללטפח דמות.. כי אני חושבת שכן יש לו גם צדדים מעניינים ואמיתיים להראות. הרגעים שכן יכולתי למצוא את עצמי מתחברת לאופק זה בעיקר מהלייב, יותר לרגעים המצחיקים והחמודים שלו כשהוא בוחר להתרכז בגוונים הבהירים והאופטימיים של החיים ולא בשחור.
אי אפשר לתרץ כל התנהגות בכמה חרא עברת בחיים,
זה פשוט לא עובד. ואם הייתי שם הייתי שואלת אותו איך הוא יכול לדבר על כמה כאב לו כשהכאיבו לו ואז לבחור לפגוע באחר לא פעם? איך הוא שונה מאלו שפגעו בו בעצם?! זו גישה צבועה.

לגבי האובססיה של טליה, לדעתי מה שלא התיישב לה הרבה זמן ואולי עד היום זה איך אופק יכול לנתק אותה ברגע אחד ופשוט להתייחס אליה כאויר… מבחינתה זה לא נראה לה אנושי. היא גם אמרה לו על זה פעם אחת..
אז כרגע כל סיטואציה וכל מה שהוא יעשה היא תפרש באופן שלילי . האם האובססיה מגוכחת? כן.
האם היא יותר מורידה לה מלאופק? כן.

וזה שיש לי ביקורת על אופק זה לא אומר שאני בעד הצד השני ולהפך.. אני יכולה למצוא בכל אחד מהם רגעים שיהיו לי נחמדים לצפיה ועדיין הבעיה העיקרית שלי עם שניהם זה שהם פשוט לא אמיתיים בעיניי בהרבה רגעים אחרים שלהם

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה