** שרשור לילה 2 היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

רותרות7

Well-known member
לא זוכר אם שמעו מה היא אמרה או לא, אני כרגע נוטה להאמין לה בכל מקרה... ובכל שאר המקרים הוא המציא:
הטמטום שהוא טחן שבועות על "חרם" היה שקר (ענתה לו כן מכעס, לא אמרה את המילה חרם, הוא דחף את המילה הזאת בכוח)
עכשיו הוא חפר לליאל שהיא כביכול אמרה לו "עלית עליי" כשזה מעולם לא נאמר על ידה
קודם הוא ניסה לעוות את הקטע עם הצ'יפס שכביכול אסרה עליו לאכול כשזה ממש לא מה שהיה כי היא רק ביקשה שיפסיק לאכול הכל בכוונה ושישאיר לארוחה כמו שכולם חיכו לארוחה
הוא כל הזמן נתפס על מילה בכוונה או ממציא משהו ומעוות לחלוטין את מה שאמרה וחופר על זה בלי הפסקה כדי לעשות שטיפת מוח לצופים
זה כבר סבל לשמוע אותו.
איך אתה יודע שמעולם לא אמרה לו עלית עלי? אתה שומע כל שיחה בבית האח בכל דקה נתונה?
בכל מקרה סתיו נתפסה והודתה בכל כך הרבה שקרים שבמילה שלה מול מילה של אברם, תמיד אאמין לאברם.

סטיריקון9

Well-known member
לא זוכר אם שמעו מה היא אמרה או לא, אני כרגע נוטה להאמין לה בכל מקרה... ובכל שאר המקרים הוא המציא:
הטמטום שהוא טחן שבועות על "חרם" היה שקר (ענתה לו כן מכעס, לא אמרה את המילה חרם, הוא דחף את המילה הזאת בכוח)
עכשיו הוא חפר לליאל שהיא כביכול אמרה לו "עלית עליי" כשזה מעולם לא נאמר על ידה
קודם הוא ניסה לעוות את הקטע עם הצ'יפס שכביכול אסרה עליו לאכול כשזה ממש לא מה שהיה כי היא רק ביקשה שיפסיק לאכול הכל בכוונה ושישאיר לארוחה כמו שכולם חיכו לארוחה
הוא כל הזמן נתפס על מילה בכוונה או ממציא משהו ומעוות לחלוטין את מה שאמרה וחופר על זה בלי הפסקה כדי לעשות שטיפת מוח לצופים
זה כבר סבל לשמוע אותו.
זאת אחרי שצעק תוך כדי ניענועי ראש וידיים אתמול שאף אחד לא יפגע באוכל שלו. הזילזול הזה של הנוכחים בה, "תנו לה ללחוץ", מכוער. אברהם חי באשליה שהוא מרוויח אהדה באופן שמשפיל אותה. זה מה שהוא מסוגל ולא מעבר. תנו לו צעצוע ולהצמיד שפתיים כל הזמן וכשלא בהשגחה, לבצע תעלולים מרושעים מעבר לכך מוגבל. עוד קצת ותיגמר לו הסוללה.

tortt

Well-known member
ליאל כבר פעמיים סותר את הדברים שאברהם אומר
לטובת סתיו

על מה שסתיו אמרה כשספיר הגיעה (גם עדן סתרה אותו בפינת עישון)
וגם על זה שהוא מהבוקר מחפש את סתיו על כלום (למרות שאברהם משקר שזה רק מהערב בגלל ספיר).

tarimulu

Well-known member
ליאל כבר פעמיים סותר את הדברים שאברהם אומר
לטובת סתיו

על מה שסתיו אמרה כשספיר הגיעה (גם עדן סתרה אותו בפינת עישון)
וגם על זה שהוא מהבוקר מחפש את סתיו על כלום (למרות שאברהם משקר שזה רק מהערב בגלל ספיר).
הקטע שהם מסתמכים על מה שסתיו טוענת שאמרה
ואברהם טוען לנוסח אחר
לא חושב שהם אמרו "שמענו בעצמנו", לפחות ליאל אמר "היא אמרה ש.."

willing

Well-known member
דעה לא פופולרית בפורום, אבל היי
זות עני

מצפיות קודמות בה.סתיו שותקת כשהצד השני מאבד את השפיות.

היא מתחילת העונה צורבת בשקט את נפשם של דיירים ונוגעת עמוק בפחדים שלהם, ומדברת אותם בקול למצלמות. מזיקה להם תדמיתית במצלמות. מי ששמע שמע.

לא מזיז לה מה דייר חושב עליה, היא לא באמת מושפעת מזה אלא ממה הקהל חושב.
היא מזמן יודעת שעובד לה.

בכדורגל משחק מלוכלך זה להוציא שחקנים מדעתם בסמוי.
באח כנל. סתיו

לא נעים לצפיה ההתבריינות והצדדים הרעים שיוצאים.

האם זה האןפי האמיתי של כל דייר ודייר שהתלכלך?
תשובתי היא, לא

דווקא הסחף וההזדהות עם המילים של סתיו מדגישים לי שאף אחד בבית לא יכול לנהוג כמוה, ולצאת מזה.
כיוון שהם לא מספיק טובים כמוה בזה.
ומי שהבין מהו הזה הזה, דיינו.

הלואי שיפרשו כפי שכבר ביטאתי בעבר, וישאירו את המנצחת. בלי לקחת את כל רצח האופי שאין להם בו סיכוי.

שלא יפגעו להם החיים אחרי האח יותר מדי בעבור ה600 אלף גרושים והמשחק אחד אפס שמישהי מאוד מניפולטיבית וחכמה בצורה יוצאת דופן משחקת ללא מאמץ. כי אולי לא באמת זקוקה לשחק.

3>

אופה קטנטנה

Well-known member
אח, ווילי.
תעשי לי
פמפלטים קטנים.

רק בגלל שאת הסלמון ששוחה נגד הזרם, הכי יפה בים.

willing

Well-known member
אח, ווילי.
תעשי לי
פמפלטים קטנים.

רק בגלל שאת הסלמון ששוחה נגד הזרם, הכי יפה בים.
אני יודעת, לא יכולתי הפעם.
אבל היןפי הוא שזה בא לי בטייק אחד וזהו.

וגם כי אין ככ מחלוקת או התלבטות בין הדעות הקוטביות, זה יותר כמו פשקוויל.
דעה מוזרה שסתם תלויה בצד

אז תעריכי לפחות את זה;)
אשרייך בת ישראל הצנועה

צופה15

Well-known member
בדיוק. המנצחים היחידים בעונה הזאת הם ארבעת הנמלטים ואלה שימלטו

TalBrit

Well-known member
דעה לא פופולרית בפורום, אבל היי
זות עני

מצפיות קודמות בה.סתיו שותקת כשהצד השני מאבד את השפיות.

היא מתחילת העונה צורבת בשקט את נפשם של דיירים ונוגעת עמוק בפחדים שלהם, ומדברת אותם בקול למצלמות. מזיקה להם תדמיתית במצלמות. מי ששמע שמע.

לא מזיז לה מה דייר חושב עליה, היא לא באמת מושפעת מזה אלא ממה הקהל חושב.
היא מזמן יודעת שעובד לה.

בכדורגל משחק מלוכלך זה להוציא שחקנים מדעתם בסמוי.
באח כנל. סתיו

לא נעים לצפיה ההתבריינות והצדדים הרעים שיוצאים.

האם זה האןפי האמיתי של כל דייר ודייר שהתלכלך?
תשובתי היא, לא

דווקא הסחף וההזדהות עם המילים של סתיו מדגישים לי שאף אחד בבית לא יכול לנהוג כמוה, ולצאת מזה.
כיוון שהם לא מספיק טובים כמוה בזה.
ומי שהבין מהו הזה הזה, דיינו.

הלואי שיפרשו כפי שכבר ביטאתי בעבר, וישאירו את המנצחת. בלי לקחת את כל רצח האופי שאין להם בו סיכוי.

שלא יפגעו להם החיים אחרי האח יותר מדי בעבור ה600 אלף גרושים והמשחק אחד אפס שמישהי מאוד מניפולטיבית וחכמה בצורה יוצאת דופן משחקת ללא מאמץ. כי אולי לא באמת זקוקה לשחק.

3>
הם הקורבנות? כולם? היא כ"כ עוצמתית ושולטת ביד רמה בפעולותיהם הבלתי רצוניות של כ16 דיירים אחרים? קובעת להם מה לעשות ואיך להגיב? מכריחה אותם להתעמר בה, לעשות איפה-ואיפה בחלוקת התקציב?
להם אין אחריות? ואין עוצמה לכח של קבוצה?

willing

Well-known member
מתוך סקרנות אינטלקטואלית גרידא-
אם משהו

הם הקורבנות? כולם? היא כ"כ עוצמתית ושולטת ביד רמה בפעולותיהם הבלתי רצוניות של כ16 דיירים אחרים? קובעת להם מה לעשות ואיך להגיב? מכריחה אותם להתעמר בה, לעשות איפה-ואיפה בחלוקת התקציב?
להם אין אחריות? ואין עוצמה לכח של קבוצה?
זה לא משחק סכום אפס עבורי כצופה.
אמרתי, שמעתי את המילים שלה לדיירים שונים, שהכניסו אותם ללחץ.

זה לא חמק לי.אין לי באמת אפשרות לנתק את מה שראיתי, שמסביר את הפגיעות במקומות שמפחידים את האדם שמולו זה קרה.

אפילו מול נגר הנצלן והאסטרטג.

אני רואה שונה מכאילו יחידה מול קבוצה, כיוון שיש הרבה רזולוציות ברמת דייר מול דייר. הקבוצה שהתאחדה בהתחלה סביב מכנים דוחים והזלזול שלהם בסתיו, ובאברהם כל אחד בנפרד.
זה לא נוגע לי בכך שהתגלמה בפני דמות מאוד מניפולטיבית שלומדת כל דייר על חולשתו ומדברת בקול את הפחד של כל אחד.

אני רןאה את התהליך שדבר מוביל לדבר.
אני לא בסיפור שלכאורה על פני השטח. רציתי שוקולד, אני צריך סיגריות, אז את לא תקבלי.

סתיו היא מלכה. היא דורסת גם את הנתינים וגם את מי שזלזל בה.
היא מלכה אינטלגנטית שמבינה יותר מכולם אפילו את עצמם.

שיט הבטחתי לא לכתוב הרבה...
סליחה דאג

TalBrit

Well-known member
זה לא משחק סכום אפס עבורי כצופה.
אמרתי, שמעתי את המילים שלה לדיירים שונים, שהכניסו אותם ללחץ.

זה לא חמק לי.אין לי באמת אפשרות לנתק את מה שראיתי, שמסביר את הפגיעות במקומות שמפחידים את האדם שמולו זה קרה.

אפילו מול נגר הנצלן והאסטרטג.

אני רואה שונה מכאילו יחידה מול קבוצה, כיוון שיש הרבה רזולוציות ברמת דייר מול דייר. הקבוצה שהתאחדה בהתחלה סביב מכנים דוחים והזלזול שלהם בסתיו, ובאברהם כל אחד בנפרד.
זה לא נוגע לי בכך שהתגלמה בפני דמות מאוד מניפולטיבית שלומדת כל דייר על חולשתו ומדברת בקול את הפחד של כל אחד.

אני רןאה את התהליך שדבר מוביל לדבר.
אני לא בסיפור שלכאורה על פני השטח. רציתי שוקולד, אני צריך סיגריות, אז את לא תקבלי.

סתיו היא מלכה. היא דורסת גם את הנתינים וגם את מי שזלזל בה.
היא מלכה אינטלגנטית שמבינה יותר מכולם אפילו את עצמם.

שיט הבטחתי לא לכתוב הרבה...
סליחה דאג
שואלת שוב, ולהם אין אחריות?

willing

Well-known member
שואלת שוב, ולהם אין אחריות?
לא לקבוצה.

לכל אדם בנפרד יש אחריות. ולפרט בקבוצה יש אחריות. לשאלתך, כן.
הפקה אמורה לשים בעיני גבול לאלימות שניתן לתפוס על המסך

הגאונה יודעת להניע אותם ולגרום להם לפעול לפי ההנדסה שלה. מדיי וואן.

וזה ההבדל בראיה שלי. ראיתי את זה.

היא שימרה את עצמה כמיעוט. אבל של מלכה דיקטטורית.
דעתי היא שהפרשנות אותה כאדם שרוצה להשתייך כחלק מחברות הדדית ולא נותנים לה, וזה היה יכול לקרות, היא השלכה עליה תכונות נפוצות של חיברות.

היחסים שלה של קול מיעוט ניטעו מההתחלה לבדל. אם זה סביב שוקולד פטיבר, השיער, הפטורים מבישול ונקיון.
גם כשהיו בחברתה חברים וכביכול לא היה אמור להיות עניין, צווחה דרשה ורמסה.

אין לי שום בעיה עם מלכות. כצופה, לראות את מהלך הפגיעות האישיות ומה קדם למה, שם דברים בהקשר.

לא שופטת את ליאל ואת אברהם אותו הדבר.
אברהם גמור כבר מזמן וירד מהפסים.
ליאל? עבר את הפסים.

וביננו? אני חושבת שהמילכוד הסמוי שמטריף הוא הכי נורא.
היא לא מלכה הוגנת בכלל

מצב
הנושא נעול.
למעלה