**שרשור לילה 3 - היום ה44 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
ממש התעללות בצופים מה שהם עושים
עריכה שיקרית
צנזורה בלתי פוסקת
וכשמראים משהו כבר זה חדר מלא בישנים

זויהה

Well-known member
לג'וזי בעיות קשות של פחד מדחיה ככל הנראה בגלל הילדות שעברה עליו . הרגישות שלו וחוסר הביטחון מנתבים אותו הרבה פעמים למקומות לא טובים. הוא ממהר לשפוט אנשים לא נפתח בפני האנשים הנכונים בבית, לרוב מסתגר בתוך הכעס והמרמור שלו וזה חבל מאוד. אני חושבת שהיחסים בינו לבין רמי מתפספסים. רמי לדעתי יכול היה להכיל אותו אילו היה נפתח בפניו ונותן בו אמון ולא נגרר לארס שדאגו לטפטף לו חבריו. אני חושבת שלרמי יש רגישות והבנה כלפי אנשים שעברו ילדות לא פשוטה מהסיבה הפשוטה שגם הוא עבר דברים קשים בילדותו. חבל שהאגו והחשדנות מובילים ואין באמת נסיון להבין אחד את השני.

ORIGINALNIK

Well-known member
לג'וזי בעיות קשות של פחד מדחיה ככל הנראה בגלל הילדות שעברה עליו . הרגישות שלו וחוסר הביטחון מנתבים אותו הרבה פעמים למקומות לא טובים. הוא ממהר לשפוט אנשים לא נפתח בפני האנשים הנכונים בבית, לרוב מסתגר בתוך הכעס והמרמור שלו וזה חבל מאוד. אני חושבת שהיחסים בינו לבין רמי מתפספסים. רמי לדעתי יכול היה להכיל אותו אילו היה נפתח בפניו ונותן בו אמון ולא נגרר לארס שדאגו לטפטף לו חבריו. אני חושבת שלרמי יש רגישות והבנה כלפי אנשים שעברו ילדות לא פשוטה מהסיבה הפשוטה שגם הוא עבר דברים קשים בילדותו. חבל שהאגו והחשדנות מובילים ואין באמת נסיון להבין אחד את השני.
רמי מכיל רק בחורות מתחת לגיל 30

nicknick

Well-known member
רמי מכיל רק בחורות מתחת לגיל 30
רמי מאוד אהב את דיוויד וגם מאוד אוהב את תום. זה לא שאוהב רק בחורות צעירות.
אבל יש לו בהחלט חולשה מול נשים צעירות והוא קצת עיוור למציאות כשזה קשור אליהן , מרגיש שחייב להיות האביר על הסוס הלבן שמגן עליהן.

זה קצת מקביל לימית ולגברים של הבית, שהיא מרגישה צורך להיות הדמות שצמודה ומטפלת בהם והופכת אותם לגורים שלה, מצדיקה אותם בכל מצב.

אז רמי מאוהב בתפקיד הזה של הגבר שמציל נשים צעירות וחלשות . והוא הרבה פעמים מייחס חשיבות מוגזמת לסיטואציות כאילו הן מקרה שחייב לבוא ולהציל.

ORIGINALNIK

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 11281
אבל יש לו בהחלט חולשה מול נשים צעירות והוא קצת עיוור למציאות כשזה קשור אליהן , מרגיש שחייב להיות האביר על הסוס הלבן שמגן עליהן.

זה קצת מקביל לימית ולגברים של הבית, שהיא מרגישה צורך להיות הדמות שצמודה ומטפלת בהם והופכת אותם לגורים שלה, מצדיקה אותם בכל מצב.

אז רמי מאוהב בתפקיד הזה של הגבר שמציל נשים צעירות וחלשות . והוא הרבה פעמים מייחס חשיבות מוגזמת לסיטואציות כאילו הן מקרה שחייב לבוא ולהציל.
אני חושבת שדיוויד בילה את רוב שהותו בבית בלהתחנף ולנסות להיות בסדר וחביב עד שהתפלק לו וראינו מי הוא
ותום הוא הקהל הקבוע של הסטנדפ של רמי, הוא רק צוחק בהיסטריה מהשטויות שרמי מוציא מהפה
על ג'וזי הוא התלבש מההתחלה
הוא ודרור

זויהה

Well-known member

אין בכלל מה להשוות אותו לימית. ימית זה שיא הצביעות והזיוף!!!!

eran191

Well-known member
וואי איך בא לי שיעירו אותם פתאום עם מוזיקה ויגידו להם לרקוד

בוףףברכה

Well-known member
רמי וג'וזי רבו היום?....
אני יודע שקיים מתחו היו אמירות...
ובכל זאת כן ישנו שיח בניהם...
כשיושבים לאכול כולם ג'וזי מקומו ליד רמי ,
ויש סמולטוק ...
היה וויכוח היום במשימה?..

tortt

Well-known member
רמי וג'וזי רבו היום?....
אני יודע שקיים מתחו היו אמירות...
ובכל זאת כן ישנו שיח בניהם...
כשיושבים לאכול כולם ג'וזי מקומו ליד רמי ,
ויש סמולטוק ...
היה וויכוח היום במשימה?..
כן,
היה ויכוח/ריב במשימה בערב בין ג'וזי לרמי

Aye123

Well-known member
ראיתם שיש עצומה " מחזירים את "גל ותום למסך"?

כשגל תתחיל להתייחס ליהודה אהוב ליבו של רועי עוז
היא תופיע בפרקים (למשל ברביעי יראו אותה במשימה שניתנה ליהודה)

כל עוד זה לא יהיה קשור לאדון ׳אכלו לי שתו לי׳, ימשיכו להתעלם ממנה

ומיותר לחלוטין עצומה יחד כזוג.
הרעש צריך להיות שמתעלמים לחלוטין מ-2 דיירים מבלי קשר לזוגיות..
מפליא אותי שעוד לא עשו רעש מהצד של תומכי גל,
יש לה המון קהל ויש הרבה מה להראות ממנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה