**שרשור לילה 3 - היום ה44 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
יש שיחה בחוץ
אין אפילו כיבוי אורות
ומעדיפים להראות אותם ישנים

נפלא

fairytalee

Well-known member
אפילו לא יכלו להשקיע במשימה הזאת
תלו כמה שלטים אבל לא הפכו את הכול לבית יוגה גזה עם קטורת ואריגים הודיים
מה זה הדבר הדל תקציב הזההה

לדעתי הם עוד יצאו ברווח עם הקלוז אפ על המוצרים של רמי לוי

dotan282872

Well-known member
רמי..
כן הוא חמום מוח, כן הוא חופר לעיתים, כן הקשר שלו עם לינור הוא מההזיות היותר גדולות בתולדות האח, כן בורחות לו מילים לא יפות, כן הוא לפעמים נכנס לבורות.
אבל... בשבילי הוא הכי אמיתי, הכי מעניין, הכי מצחיק, הכי דמות עגולה, ,הכי מרגש.
כנראה שהוא עולה על המסלול המהיר של הדייר השנוא יחד עם יהודה המתוק, אבל בשבילי הוא הדייר שאני מוריד בשבילו את המיוט ורוצה לראות כל סצנה שלו.

עדינהקאט

Well-known member
רמי..
כן הוא חמום מוח, כן הוא חופר לעיתים, כן הקשר שלו עם לינור הוא מההזיות היותר גדולות בתולדות האח, כן בורחות לו מילים לא יפות, כן הוא לפעמים נכנס לבורות.
כנראה שהוא עולה על המסלול המהיר של הדייר השנוא יחד עם יהודה המתוק, אבל בשבילי הוא הדייר שאני מוריד בשבילו את המיוט ורוצה לראות כל סצנה שלו.
אני מחבבת את רמי הוא דמות עגולה בעיני הוא מראה כל מיני צדדים ואיש שיחה מעניין. אבל ההיתפסות שלו על גוזי כמו דרור היא מגעילה.

dotan282872

Well-known member
אני מחבבת את רמי הוא דמות עגולה בעיני הוא מראה כל מיני צדדים ואיש שיחה מעניין. אבל ההיתפסות שלו על גוזי כמו דרור היא מגעילה.
אני חושב שדרור באמת נפתס על ג'וזי על כלום. לרמי יש סיבות לריב עם ג'וזי ולדעתי שניהם אשמים בריב באותה המידה.

סטיריקון9

Well-known member
אני חושב שדרור באמת נפתס על ג'וזי על כלום. לרמי יש סיבות לריב עם ג'וזי ולדעתי שניהם אשמים בריב באותה המידה.
זה נכון הנטייה לייחס את זה רק לרמי בגלל אהבת ג'וזי לא משקפת. ג'וזי שומר טינה ולא משחרר ולרמי פתיל קצר

דפניה34

Well-known member
רמי של התחלת התוכנית היה איש חכם ושנון. רמי עכשו הפך לטרחן שש אחי קרב.

CoolCat92

Well-known member
רמי..
אני לא רואה הבדל גדול בינו לבין יהודה.. שניהם רואים רק את האינטרסים שלהם, שניהם מניפולטיביים ושניהם יכולים לרמוס אנשים בקלות .. רק שרמי הוא יותר אינטליגנט מיהודה ועושה את זה בדרכים ערמומיות, כמעט סמויות, ולכן הפגיעה שלו היא יותר מסוכנת

TalBrit

Well-known member
אני לא רואה הבדל גדול בינו לבין יהודה.. שניהם רואים רק את האינטרסים שלהם, שניהם מניפולטיביים ושניהם יכולים לרמוס אנשים בקלות .. רק שרמי הוא יותר אינטליגנט מיהודה ועושה את זה בדרכים ערמומיות, כמעט סמויות, ולכן הפגיעה שלו היא יותר מסוכנת
אני מאמינה לרמי שהוא עושה את זה מתוך הגנה על קארין ושהוא רואה בג'וזי ויהודה בריונים כלפי הנשים בבית.

CoolCat92

Well-known member
אני מאמינה לרמי שהוא עושה את זה מתוך הגנה על קארין ושהוא רואה בג'וזי ויהודה בריונים כלפי הנשים בבית.
זו כבר בעיה בפני עצמה.. הוא יודע שקארין לא אוהבת שמדברים בשמה ועושה את זה שוב ושוב.. זה לא בא מדאגה אמיתית, זה בא מזלזול באנטילגנציה שלה (לא מאשימה אותו). בעיניו היא לא יכולה לחשוב בצורה עצמאית ולהסיק מסקנות לבד, לכן הוא עושה את זה עבורה. הוא עובד שעות נוספות כדי להרחיק אותה מאנשים שהוא לא מסתדר איתם ורוב הזמן אומר לה דברים שהיא רוצה לשמוע, בלי קשר לאם הם נכונים או לא.. כמו שעשה ביום שישי, חווה את דעתו על ריב שלא היה לו חצי מושג לגביו

אופה קטנטנה

Well-known member
רמי..
לא שונאת אותו, אבל הוא איבד את הרסן ואת ההגיון מתישהו. הפך לבבואה של מי שהוא סולד ממנו.
ועם כמה שאני לא מוצאת דבר ביהודה או בג׳וזי, למעט מלאכותיות אין סופית ומסחטת רגשות,
יש בינהם פער גילאי לא מבוטל, מטופש שהוא רואה במי שיכול להיות בנו יריב.
זה מעיד עליו יותר מאשר מעיד עליהם.

זויהה

Well-known member
רמי..
כנראה שהוא עולה על המסלול המהיר של הדייר השנוא יחד עם יהודה המתוק, אבל בשבילי הוא הדייר שאני מוריד בשבילו את המיוט ורוצה לראות כל

yoni564712

Well-known member
באמת גם לא מבין את השנאה הזו בין ג'וזי ורמי
דווקא כן ראיתי לא מעט סיטואציות שרמי היה רגיש לג'וזי, שג'וזי הצליח כן להיכנס לו ללב
הדבר האחרון שהכי זכור לי זה שהוא התרגש כשהוא ראה את ג'וזי וימית משתובבים בבית, שהוא פתאום ראה ילד שחסרה לו אמא

לא יודע איך הגענו למצב היום

בוייאקה מאן

Well-known member
באמת גם לא מבין את השנאה הזו בין ג'וזי ורמי
דווקא כן ראיתי לא מעט סיטואציות שרמי היה רגיש לג'וזי, שג'וזי הצליח כן להיכנס לו ללב
הדבר האחרון שהכי זכור לי זה שהוא התרגש כשהוא ראה את ג'וזי וימית משתובבים בבית, שהוא פתאום ראה ילד שחסרה לו אמא

לא יודע איך הגענו למצב היום
הייי
יום אחרי שרמי התלהב מהמשחק של ימית וגוזי
הם שיחקו באסוטיאציות
ודרור רב עם גוזי
אז מה שלא הראו בפרק זה שדרור אמר לרמי שגוזי חיפש לריב איתו (עם רמי) וזה למה דרור לקח את הריב אליו
ואז רמי קלט שגוזי רצה לריב איתו ועם קארין והחליט שהוא יגן על קארין (כי דרור אמר לו)

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הייי
יום אחרי שרמי התלהב מהמשחק של ימית וגוזי
הם שיחקו באסוטיאציות
ודרור רב עם גוזי
אז מה שלא הראו בפרק זה שדרור אמר לרמי שגוזי חיפש לריב איתו (עם רמי) וזה למה דרור לקח את הריב אליו
ואז רמי קלט שגוזי רצה לריב איתו ועם קארין והחליט שהוא יגן על קארין (כי דרור אמר לו)
אז שוב האשמה היא בגלל דרור

מצב
הנושא נעול.
למעלה