שרשור מסיבות /הופעות

nayabingi

New member
קנגרו במופע מיוחד.....

קנגרו במופע מיוחד לרגל הפצת הדיסק לחנויות יום שלישי פעמיים כי טוב ה-6.12 במועדון הזאפה (רמת החייל) תל אביב. על התקליטייה - סבו סוליקו על הבמה - אורח מיוחד מוותיקי נותני הגרוב בארץ .... דורי בן זאב!!! פרטים בהזמנה..... BLESS

טאנטארה

New member
עוד לא אבדה התקווה ......

אי שם בשרון ...על גבול הפרדסים המורקים ועצי הפאקן ...כן כן נכון ! הקיוגה ... בלייב עם התקווה 6 ....במוצאי השבת הקרוב משעה 10 ......שאר ההפתעות ...ועידטכנים ...בקרוב יפתח בלוג ראגיי בתפוז ....ועוד ... ערב ליוצאי חוף דוגית ..נוסטלייגייה בקיוגה ..נפתלי זוכרים ... החלמתקופת התיקלוט עם טרניזטור וכלה בעמית הדי המצוין ...כל מי שהיה חווה לחש אהבה שצקדמוס התנגן בשטח או קפ בגנאגלים ויקט של גנרל לוי ... או סתם עשה מקל עשן בקוקו טי או הזיל דימעה באיזראל ויברשן מוזמן ......ועוד דבר חשוב ...רוצים לערוך תחרות כשרנות צעירים בתחום זמרי רוטס ראגה ..נגנים..קלאשים ... פרטים אצל אלון .. הפון מצוין על ההזמנות ....שבת שלום ושפע קאייה אור ואושר ואהבה לכולם שבת שלום ....

לא לשכוח מחר בקיוג'הההההההההה../images/Emo59.gif

הולך להיות חם ביותר!! אני R.P.G(עופרי פז) על העמדה אהיה והתקווה 6 בהופעה עמוסת וויבס הקיוג'ה- ויתקין- מחר- יהיה וויקד!!!!!!!!!!!!! אפשר להרשם אצלי להנחות וכאלה באייסי 91909886 או למעוניינות
- 0546345764 אני הולך להיות שם....ואתם??? bless

waywayway

New member
Rasta Lion will jah jah u in sabss

והשבוע: Yesaya crew הרכב שקם לפני חצי שנה, מאז שאריאל ומאור היו בעריסה הם שמעו וקיבלו רגאיי עד שהחליטו לעשות מעשה והקימו את "יס אייה" אחד מהרכבי הרגאיי המסקרנים של השנה: מהרלי עד דאנסהול. חיים לרוז All stars –שב לארצנו לאחרונה יוצר חומר מקורי מעל לעשור והקליט עם אומנים מחו"ל דאב & קונצ'יס מהמובילים היום "ראסטה ליון סאונד סיסטם": הרכב שיוצא מהלייבל מנגן מרוטס עד דאנסהול בליווי אמ סי (סול ג'ה) זמרת (שושה) ,מתופפים ושופרות לרוב... המון כבוד לגיל שיי די על התמיכה ולכל משפחת טרבין המופלאה!!! שבוע הבא משהו מוטרף וטוב יקרא!!!:) פרטים בקרוב... שבת 3.12 שלמה 40 (פאטי פלורנטין) בבילון ת"א מ 22:00 :) WWW.FULLMOON.ORG.IL יהונתן 054-7827021 Bless יהונתן

yaarasta

New member
עוד פחות משבוע!!! MADNESSS!!!!

TRIBEL WAR INNA BABYLON!!!!!! עוד פחות משבוע הולכת ליפול בישראל פצצת וייבס שתעלה פטריה אדומה, מעליה צהובה, ומעליה ירוקה!!! לא כל יום אנחנו מקבלים כזה אירוע עצמתי...BLAXPLOSION קוראים לזה... שלשום חממנו את העניינים, עם ערב מחווה, נוגנו דברים בהפקתו ו/או השפעתו של המלך הבלתי מעורער (והמאוד מהורהר) של הדאב-רגאיי, מי שעשה מצלילים זהב, ומסימפולים יהלומים!! על אותה במה יעלה הפרופסור המשוגע, מפיק, שבשנות השמונים, עם התחלתן של ההשפעות האלקטרוניות על המוסיקה, הוא יצר קוו מוזיקלי ייחודי שמתחיל ברוטס וממשיך עד למחוזות הג'אנגל הרכים... בשנות ה-90 הפיק אלבום רימיקסים מעולה ל- MASSIVE ATTACK.... דאב זה שם המשחק, והוא בהחלט נסיך הדאב.. יעלה איתו על העמדה ארל-16 שעבד על הפקות עם אוגוסטוס פאבלו, ג'ו גיבז ולי פרי וממשך עד לימים אלו ליצור... DE-LA-SOUL, זוכרים את הימים הראשונים של ההיפ-הופ? איי שם בסוף שנות השמונים ותחילת ה-90? דה לה סול היו שם. ופוצצו רמקולים עם הסאונד הראשוני של ההיפ-הופ ביחד עם אמנים כמו RUN DMC ביסטי בויז ועוד! בהחלט ממניחי יסודות ההיפ-הופ,שהוציא את אלבומו הראשון Three Feet High & rising ב-1989 זכה לבקורות מצויינות עד כדי כך שהם הרעידו את עולם המוסיקה לכוון מהפכה! לפני שנה הוציאו את האלבום The Grind Date ובהחלט הוכיחו לכולם "Who Rocks de Party"..!! אפשר לקרוא ראיון שנערך ע"י לירון תאני (עסק שחור) לכבוד הגאתם לארץ בעיתון 7 לילות של ידיעות אחרונות... הם מתרגשים לקראת ההופעה....... מה איתנו? מומלץ להכנס ללינק הבא: http://go.walla.co.il/vibes2005 ניתן לשמוע מיקס שם LEE PERRY
MAD PROFESSOR
DE-LA-SOUL שנעשה ע"י אורי שוחט ודיג'י אלארם (קפה שחור בברזילי) וללמוד קצת יותר על כל אמן ואמן בזמן האזנה ליצירות המוכרות יותר של כל אחד ואחד מהם.....מעולה!! שימו לב ניתן להשיג כרטיסים מוזלים במחיר "מציאה" של 155 ש"ח בלבד אך ורק אצל היחצ"נים... בקסטל ובמשרדי הכרטיסים המחיר הינו 175 ש"ח ובקופות הכניסה (וההמתנה) יעלו 200 ש"ח!!! אל תהיו סאטלות ותחכו לרגע האחרון, כי אמנם יש הרבה כרטיסים, אבל גם הם מוגבלים!! תל-אביב: יער________________054-7667489 מאור_______________054-4432582 רמה"ש: יונתן _____________050-6619577 כפר סבא/רעננה: שוקי ראסטה_________054-5207669 גבעתיים/רמת-גן: אייל_______________054-4300054 ראשון-לציון חגי________________050-4003318 עדי________________050-6401193 חדרה: עפרי פז____________054-6345764 זכרון/בנימינה: רותם_______________054-6202554 ירושליים: אפי _______________052-4484710 אוניברסיטת ת"א - חגי דון-קורלאון____050-4003318 ___________________054-5539705 להפנייה לאזורים השונים בארץ התקשרו אלי ואני אפנה אתכם. אפשר גם לשלוח אליי מייל ל- [email protected] שימו לב! המכירה המוקדמת עד יום רביעי הקרוב 7-12-05, פרטים נוספים - fullmoon.org.il תהנו!!! BLESS -יער

נדב88

New member
מסיבות רגאי

האם מתקיימים גם באיזור הצפון? או רק בת"א והמרכז?!?!? יאללה בחיפה פשוט לא שומעים רגאי בכלל

נא לא להגזים

כבר פירסמת פעמיים באותו עמוד. אנחנו משתדלים להיות מאוד ליברליים עם דיווחים על מסיבות והופעות כי גם זה חשוב. ולא לשכוח שיש גם את לוח האירועים. כזה גובל ביחצנות זה כבר לא עסק. וזה מופנה לכולם.

REL YESAYA

New member
המון בהצלחה מאן

תזהר זה ממכר!!!! היינו באים לתת סופורט אבל אנחנו מתקלטים במקום אחר באותו יום כבוד לכ המארגנים

בום צ'אקה לאקה טארלאלייי

אחושרמוטה דילמה, בין הקיוג'ה לג'י ספוט עקב החלטות מסויימות- בסוף, הכרזתי על הג'י ספוט בתור היציאה האידיאלית למוצאי שבת.. איי איי טארלאליי צחוקים לפנים
נתראה בערב, בינתיים יום סאטלה באטלה לכולם (חח שבת, לא?!) -כשף!

טאנטארה

New member
לא מאמין לך ...

כשף ...באמת לא מאמין לך שאת מעדיפה את הבטון של תל אביב ... אבל ככה זה בחיים הא ... תהני לך .....

חח הקיוג'ה עשויה מחימר?? :)

חח בטון של ת"א.. ממה עשויה הקיוג'ה סאטלה? נראה לי גם בלוקים ובטון, לא? ת'אמת אני אגיד לך, שלושה ימים ברציפות הייתי בפלורנטין במסיבות.. לא משו בכלל!! הטרמפים הלוך סבבה, החזור מטיש לאללה (קיצר לא מומלץ!!) טאכלס, אם אין נסיעה מסודרת, עדיף נסיעה קצרה לויתקין עם האוטו (חח יש תקציב לשם)
דרך אגב, איך קוראים לך ואיך אתה קשור לקיוג'ה? שיהיה לכולם שבוע טוב סאטלה באטלה -כשף!

טאנטארה

New member
בבוקר של אחרי ההתאוששת ...

כשף אהלן .. וברכות .. אני אסף את בטח לא מכירה אותי ..אבל שמעת עלי אני מאמין ....אני חבר טוב של אלון וסטאק ודויד .. וגם עוזר להם ..בכייף מהנשמה .. בעברת המידע לכל מי שמוענין ...גאולי תימן המושב ...בערך מגיל 13 בראגי .. והיום כבר בן 35 תעשי חשבון לבד ....ומעבר הרעיון כשף ..הוא לנסות להקים קהילייה לא וירטואלית .. בעמק חפר .. שמהביסיס נוכל את ואני ועוד רבים .. לסייע לעזור לחבק לחייך ...ועוד תוך כדי אהבה אמיתית מתנת חינם ...

אנ'לא וירטואלית זה בטוח!! חח

אממ.. אני משתדלת להתייצב בכל ארוע שקשור לרגאיי.. תלוי, מי ומה יש :) טוב, מה שיש לי להגיד זה, נעים מאוד, ומקווה לראות אותך במסיבה הבאה
שיהיה לכולנו ערב מקסים ומהנה וכמובן מלא בסאטלה באטלה :) -כשף!

waywayway

New member
ביקורת על "WACK UP CALL"

ynet.co.il/articles/0,7340,L-3177742,00.html Bless יהונתן

waywayway

New member
כן כן היום וחלוקת המיקסטייפ החדש

היום בשלמה 40 (ליד פלורנטין) ת"א INFO : 054=7827021 One love יהונתן היום יהיה חם גם אצל התקווה 6 - Respect!

טאנטארה

New member
נדב

מקווה שכפר ויתקין מספיק קרוב לחיפה .....תכנס להודעות על הקיוגה ...שבוע טוב ..

yaarasta

New member
BLESS UP MY YOUT!!!!

מאחל לך המון הצלחה בדרך המבורכת של "הגשת המוסיקה לאנשים" או יותר נכון "לשחרר את המסר" או releasing the cure (משפט של שלמדתי מאיימאר סאונד) חבר'ה, יש לנו NEW SOLJAH IN JAH REGGAERMY ןהןא טעון בטילי נ"ט מסוג R.P.G שיפוצצו לכם את הפו------..... מה איך שקפלטון אומר (וברקע נשמעות קריאות ה- "justice")>>> i'm not armed but i'm dengerous אז עפרי הוא לא רק ARMED אלא גם ג'ינג'י.... אז תזהרו.. אגב אתמול בסלואו משה, הוא הפציץ קלות בסוף הערב המשובח שהוקדש ללי פרי ואחרי שכל הערב התנגנו להם טיונים (שרובם הוצאו בסוף שנות ה-70') קצת בוג'ו קצת אלאפנט וטיפה קפלטון השכיבו איזה כמה ליידיז שם על הרצפה!! אני לצערי לא אגיע מחר, מכיוון שאני לא סובל את התקווה-6... כן בטח.. (הכל בצחוק ידידים) יש איזה מסיבה אחרת.... וסיבה אחרת..... ..... SELASSIE I KNOW RAS-PAZ-GANGI AKA RPG GONNA BUN DOWN DI PLACE N' MAYBE EVEN SUM A DEM LADYZ FE KILL FE REAL!!!! יללה אר צעיר דרך צלחה!! You a talent DiZasta Seh so!

למעלה