שרשור מסיבות /הופעות

רגע רגע, קצת הומניות, אני מבקשת :)

זו איאם מתכתבת? או.. מי? מה שלומך? מה קורה? :) וסמיילי שאל אם אני רוצה לייחצ"ן, אז.. אני מייחצ"נת :) אגב, אני יעל כהן, סמיילי מכנה אותי ליידי/איינג'ל, אני גם עוזרת לארגן את מופע ההתרמה שעוד יעלה ויבוא בעזרת ג'ה, בעזרתנו ועם המון אהבה :) נשתמע :) אנרגיות חיוביות ואהבה עד הרקיע השביעי ומעבר לו! יעל/אנג'י :)

OZ MASTER

New member
מישו יודע מתי יש מסיבות בסלואו משה?

או במקומות אחרים בת"א?

ימי חמישי בסלואו משה..

גימ"ל סאונד סיסטמם מארח כל פעם סאונד סיסטם אחר.. ערב סאטלה באטלה. -כשף!

ksgroove

New member
האחים גוננזה בעיר הקודש

עידו גונן. ירון אוזנה. סט + נגינה לייב. יום רביעי הנוכחי (7.12) ב"מעבדה", ירושלים של זהב. מי שבא ברוך הבא, מי שבאה בכלל טוב.

../images/Emo39.gifאיאם מופיעים בנמל ת"א../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif

לאחר מספר מסיבות מוצלחות ביותר במועדון הגלינה בנמל תל אביב של התקווה 6,יציאת חירום,ועוד... אנו מאושרים להזמין אתכם להופעה של להקת הרגאיי הנהדרת א - י - א - ם!!!! הגלינה שופע בפוסיטיב וייבז,סאונד מעולה,וזו פעם ראשונה שאיאם מגיעים להרעיד אותו בהופעה באורך מלא!!!! איאם עושים רגאיי מקפיץ בעברית עם מסר חזק על אהבה, שוויון ושלום - בואו להפיל איתנו את באבילון בכוח המוזיקה והאהבה!! לפרטים,ייעוץ פסיכולוגי ופששש-טידות אתם מוזמנים להתקשר אל: יעל - 0506982664 רעות - 0524549550 יום קסום גדוש באהבה וסיפוק לכולנו! :) יעל כהן/אנג'י/ליידי רעות/הו/חג המולד

RASTA LION

New member
10.12 בגי-ספוט../images/Emo72.gifGOOD TO GO

RASTA LION חוגגים יום הולדת למני פתיחה של ליין חדש בשם GOOD TO GO והשקה של מיקסטייפ חדש שנקרא WAKE UP CALL במוצ"ש הקרוב 10.12 רחוב סלמה 40 ת"א ראסטה ליון באירוע שסוגר את שנת 2005 מארחים במקום אחד את מיטב האומנים של הרגאיי בארץ ישראל INFO ; 052-3375450

למעלה