שרשור מסיבות /הופעות

טאנטארה

New member
ברכות ....

סחתיןן עליכם רוד בוי .... מאוד אהבתי אותם בחווה .. של אליק ... תשגעו תקהל .. נשמח אם נשמע צקדמוס וקוקו טי .. בראגה סטייל לי קוראים אסף ובראגי הניק זה הנסיך הקטן .....שמח לראות אותכם גם עושים צינות זה מראה לי שמה שנטענו באר לא הולך לאיבוד שבוע טוב וים של ויבס חיובי

אההה מה אתם עושים לי??

ערב נוסטלגיה לדוגית?? יאאאאאאאאאא אין מצב, אתם חייבים לעשות עוד ערב כזה!!!!!!!! אנ'לא יוכל להגיע במוצאי שבת הזה!! שיהיה יום מקסים ושבת שלום :) -כשף!

טאנטארה

New member
nnnn

תשמעי כשף... מוצאש הזה אין מצב שאת לא נמצאת את יחצנית ..... וערב של דוגית תקבלי בקרוב אני היחצן של אזור עמק חפר עוזר לאלון ולסטאק .....אסף .. או אסי מופיע בהזמנות יש רק טעות בפון .. אנשי גננגה קורה .... שתהיה שבת מדהימה

"וערב של דוגית תקבלי בקרוב " ??

יאאהההההה יאנו הערב נוסטלגיה של דוגית הוא לא מחר?? שבת שלום לכולם!! -כשף!

טאנטארה

New member
nnnnn

לא מחר עובדים על זה .. הצוות המקורי של דוגית....לא נפתלי ושטדדי המזומן שלו

אה סבבה..

נרגעתי
קיצר, אל תשכח להודיע לפני!!! יש היום יונייטד רוטס בסלואו משה ומסיבת טבע בבית אריה גוד שבס -כשף!

אחות! כמה עולה כניסה?

יש לי חינם להופעה הזו, ואני רוצה שחברה תבוא, אבל אני לא יודעת כמה עולה כרטיס. HELP? :)

moshe alfasi

New member
נשמע מעולה!! אני מקווה שאוכל להגיע

לת"א באותו יום ולחזור לחור שלי =\ שיהיה בהצלחה!!

Dtiup

New member
ובמעבדה לרוב יש מסיבות ראגיי

בירושלים לא חסרה מוזיקה..

danamid

New member
בקשר להופעה של מתיסיהו.

טוב לא ידעתי איפה לשים את זה ואת מי לשאול אבל... איפה אני קונה את הכרטיסים? יש מכירה מוקדמת? ואם לא, אז אני צריכה להיות בבארבי איזה שעה לפני הפתיחה כדי לקנות כרטיס? יווו אני לא ידועת.): אני מפחדת שיגמרו הכרטיסים (כן, אני בחורה פרנואידית חח) תודה:)

FloyDviR

New member
אפשר להזמין מהקופות של בארבי

או של קסטל.. ומקסימום באמת תבואי לפני, לא מאמין שיגמרו... יהיה מגניב! (-: אגב, אתמול שמו את הדיסק הופעה שלו ב88 FM ככה ב12 בלילה... דיסק נדיר! יום טוב!

yaarasta

New member
אפשר גם להסיג כרטיסים ב>>

קרמבו רקורדס, שנקין 18 ת"א... 109 ש"ח אפשר גם לקפוץ לקומה העליונה ולהאיף מבט בתקליטים ובדיסקים, ואפילו לבדר טיפה את אפיקומן.... חנות עם הרבה וייבס... -יער

למעלה