שרשור מסיבת ההפתעה של In Red
.

שרשור מסיבת ההפתעה של In Red ../images/Emo252.gif.

תודה רבה לכל מי ששימח אותנו בנוכחותו, אתם הכי מטריפים שיש
! מעט מדי זמן, הרבה מאוד אנשים מגניבים
. אני קובעת עם כל אחד בנפרד עכשיו, מקסימום בשלישייה - כולם מרתקים מדי, לא הספקתי לבלות די זמן עם כל אחד וזה חבל נורא. תובנות וגילויים מרעישים:
סטריקס ותאמפרס עדינות, מקסימות ויפות
.
אלעד נשמה כזאת ענקית ומדהימה
.
אלון ניסן-כהן פשוט הורס את הבריאות
.
אור קופץ על שולחנות ובכללי מתוק ברמות אחרות
.
אורית מלכה, מלכה, מלכה
! אמיצה, שנונה ומגבשת נהדר, יש לנו מנהלת בתיונה רבותיי
.
די די אן כפרה עליו כזה גבר גבר
. כלת היומולדת, כהרגלה, אכפתית, דואגת, חמודה וג'ינג'ית מהממת
( הייתי חייבת אייקון של ג'ינג'ית
), ביומולדת הבא מצניחים אותה חופשית לספארי ר"ג
. זה כי חוויה יותר עוצמתית ממה שעבר על כולנו היום ייתכנה רק בגן חיות, וכשאני אומרת חוויה אני בהחלט מתייחסת גם לנוכחות שלי
. תודו, אנחנו הכי גדולים והורסים את הבריאות בתפוז
. אין עלינו.

Thumpers

New member
עדינה?! יפה?!

אני חושבת שהתבלבלת, אני הייתי המכוערת המתולתלת עם המשקפיים. (ואני מסכימה עם כל מילה, היה נהדר וחייבים לעשות שוב)

את לא מכוערת, את דפוקה בראש מותק ../images/Emo62.gif.

יש הבדל: את חיה בסרט שאת לא יפה וזה ממש לא מציאותי התפיסה הזאת שלך. אני מצטערת לומר לך, אבל זו תופעה בגדר אנומליה. את נראית ממש טוב. גדול עליי לגמרי לנסות להבין מאיפה הבאת את הרעיון הזה שאת מכוערת
.

Thumpers

New member
שתהיו לי בריאות, אתן...

אבל אני מתה עליכן, לא משנה איך אני נראית :)

StriX Starlight

New member
לא סיכמנו כבר שזה לא תירוץ? ../images/Emo3.gif

אם כבר: "אם הייתי בי, הייתי מתחילה איתך."

גם אני6

New member
מזל טוב.

רציתי מאוד לבוא(ביקשתי מכמה בנות כאן בפורום בפורום ללון אצלן ובררתי על אנשים מהצפון שמגיעים, אבל היה מאוד נחמד לו מישהו היה זוכר גם אותי ומיידע גם אותי בדבר המסיבה שכתבו שהיא מבוטלת. ולא, זאת לא הודעת "רחמים עצמיים", יותר של "וואו, נחמד לדעת". באמת. אחלה המשך של ערב ושבת שלום.

שלחתי מסר לכל המוזמנים

על כך שהמסיבה תתקיים למרות מה שיפורסם - היינו חייבים לזרוק רמז, פחדנו ש-In Red תחטוף התקף לב מרוב הפתעה
! ונוכח רמז זו לא הייתה מסיבת הפתעה, אז מה שנותר לנו הוא "לבטל" את התכנון כדי שבאמת תופתע. כנראה המסר לא נשלח למי שסימן את עצמו כלא מגיע בפייס, לא ידעתי שהוא לא נשלח אליכם כיוון שבחרתי באופציית השליחה לכולם. חבל שלא שאלת ביממה האחרונה, גם הדיונים והעדכונים רצו באירוע, לעולם לא עלתה שם האופציה של ביטול, לאורך כל הדרך לא היינו קרובים לרעיון הזה בכלל
. הייתי משוכנעת שסגרת עם יעל, לאחר מכן הנחתי שלא הצלחת להגיע - דיברנו עליך אני ו-In Red אגב, הצטערנו שלא היית שם. זהו, עכשיו אנחנו פשוט חייבים לארגן מפגש לכבודך במיוחד
. אני מתחילה לחשוב על זה, נארגן משהו נורא מגניב. את תהיי כלת האירוע.
: הצעות ורעיונות לכאן, רבותיי
. הערה: בפייס יש לסמן "לא מגיע" אך ורק אם אינכם מעוניינים בעדכונים, לכן אם בכל זאת יש מצב שתגיעו רצוי שתסמנו "אולי" או לא כלום
.

גם אני6

New member
כבר כתבתי שכנראה המסרים הקבוצתיים לא נשלחים

אלי, כאשר כתבת שלגבי קבוצת הפייסבוק נשלחה הזמנה. שאלתי ביממה האחרונה. ברביעי ערב. דיברנו על זה, זוכרת? ביקשתי לישון אצלך ואצל מישהי ששתינו מכירות. דיברתי איתך כמה אני רוצה לבוא- אבל ניסיתי למצוא היכן לישון מחמישי לילה/בין שישי לשבת. שאלתי כמעט כל אחד רלוונטי כאן האם אוכל לישון אצלו/האם הוא מגיע מכיון הצפון. אז לפעמים הקטע של דחוי/נשכח/בצד זה לא רק סרט שרץ בראש שלי. וגם אם כן- זה לא עושה את זה כואב, מבצר ומקשה על הבליעה פחות. זה נחמד לשמוע ששאלתם עליי ורציתם להגיע- רק שכחתם לשאול אותי וליידע אותי שרציתם שאגיע. לא הייתה לי דרך לדעת שישנו מפגש. תודה, אבל אוותר על המפגש. ואת המשהו מגניב אתם תארגנו אתם כי זה ממילא אמור להיות(אני יכולה בשמחה לשלוח לך את מה שתכננתי להוציא אני). כואב להיקשר-לרצות-לקוות-להיפגע ולהתאכזב מקבוצה ווירטואלית. קבוצה כקבוצה ואנשים כאינדיווידואלים. ["חבל שאני בוחרת לקבל את זה ככה" חבל.] שבת שלום ולילה טוב.

גם אני6

New member
..

אני מניהח שזאת יותר אני- השליתי את עצמי לגבי קשרים אישיים יותר שחשבתי שהתפתחו/מתפתחים בין אנשים כאן, בין אנשים מסוימים וביני וכנראה שזה לא בדיוק ככה או לא לא ככה מבחינתם. זה מרענן, כאשר יש מציאות מסוימת שניצבת בפנים. אני צריכה ללמוד לא תמיד להיות כזאת רומנטיקנית עם הדרך בה הלב שלי מגיב אליה, רואה ומפרש אותה. פשוט זה פורום, ואני מעבירה את הדברים לפן, לפסים אישיים- מפני שמבחינתי ככה זה ואין אצלי לא להעניק את הלב או שהלב לא נפתח. אני רק מזכירה לעצמי כל הזמן בפועל להציב גבולות ללב, לתת משיכה לאחור ברצועה ולרסן. להבין ש-אוקיי, אחרים לא מרגישים אותו הדבר(בכלל וגם אליי), בין השאר לא מקבלים אותי בצורה כזאת.

אני מבינה את התסכול,

אולם גם בלוח האירוע פורסם שנשלח מסר חשוב לכולם ובקשה לקרוא אותו
. לצערי כפי שהוסבר, לא ניתן לישון אצלי כעת - מה גם שאני בכלל לא בבית מאמי, אני אצל בן זוגי. תראי, גם אנחנו בני אדם ובני אדם מוגבלים ביכולתם, אי הבנות קורות, אנחנו נורא מצטערים ואוהבים אותך ומציעים לפצות אותך כי אכפת לנו
. אם לא היה אכפת לנו והיינו רוצים להשאיר אותך מאחור, היינו אומרים שאם לא היית מסמנת שלא תגיעי זה לא היה קורה וכן הלאה. אנחנו לא מחפשים אשמים, אנחנו מנסים לשפר את המציאות הנוכחית ומתכננים לארגן לך מסיבה כדי להראות לך כמה את חשובה לנו
. אני מבקשת שתתני לנו הזדמנות כי לארגן מסיבת הפתעה בכוסאוחתו בצפון יהיה לנו ממש קשה, אנחנו לא מכירים את השטח
.

Thumpers

New member
עזבי מסיבות הפתעה.

יש פאבים נהדרים בצפון, ואפשר אפילו להתפשר על פאב טוב בחיפה. (שם יש אפילו תחבורה ציבורית, בניגוד ל... מקומות אחרים :( ) אנחנו כבר נארגן מפגש אצלנו בצפון, אבל אני מניחה שההיענות תהיה נמוכה יותר :)

דווקא מתאים לי מפגש מצומצם יותר ../images/Emo45.gif.

אחרת אין לי די זמן לקשקש עם כולם, אני חופרת אז השיחות איתי ארוכות
.

את מופיע בין שני אלה שסימנו

"לא נגיע", אולי לחצת בטעות או כשחשבת שלא יסתדר לך - כנסי לדף האירוע ותחקרי אותו טוב, חשוב לפעם הבאה
! את הרי יודעת שאני ויעל נורא אוהבות אותך, איך נתכנן שלא תגיעי? אין דבר כזה, נפצה אותך ותביני כמה אנחנו מתות עליך
.

גם אני6

New member
בדקתי. לא יודעת- לא קיבלתי ידיעה כזאת.

ואני מצטערת, שחר.. היינו באותה השיחה שהרגשתי קצת חוסר אונים שכבר כמה ימים חיפשתי איך ואיפה לישון וכו', כשכבר חשבתי שזה מבוטל- רק כדי להגיע ולהיות איתכן. לא, אני לא יודעת. כי אני מרגישה כאן לאנשים ברמה האישית- לא פורומית או אינטרנטית. אנשים נהיים יקרים וחשובים לי ברמה אחרת כאן, ונכנסים לי ללב בקטע אחר- לא אגבי. כשאני כותבת לבן אדם שהוא יפה- הוא באמת -יפהפה- בעיניי שהנשימה נעתקת, וכשאדם מדהים- הוא באמת -מדהים- בשבילי ואני נפעמת ממנו, וכשאני יושבת שעתיים עם מישהו כאן מול המחשב וכותבת לו שאכפת לאנשים ממנו אני כותבת את הלב שלי- רק כדי שזה יגיע אליו ויחבק אותו דרך המסך. או תגובה למשהו מעומק הלב על המראה שלו- אני משקיעה את כולי שם וכל השאר זז הצידה(עייפות, רעב או שאני צריכה לצאת או לקום בעוד כמה שעות) ולפעמים אני קולטת בדיוק כמה דפוק זה. אני חושבת שזה הזמן שנעצור את השרשור הזה, סליחה שהתחלתי אותו.

למעלה