שרשור מסיבת ההפתעה של In Red
.

יאללה, פדלאות היינו ../images/Emo24.gif.

מארגנים יוגה פעם בשבוע? גם את הבנים נזמין במקום הכדורגל - חוץ מאור, פאדיחות ממנו כי הוא בכושר
.

innocence

New member
יוגה זה קשה:(((

היתה תקופה שהלכתי לפילאטיס ואני לגמרי צריכה לחזור לזה, אבל אין לי ממש זמן כרגע...:\ עזבי פדלאה, אני מרגישה כמו קרש XDD

אני יודעת, מיוגה יש לי טראומה ../images/Emo122.gif.

הלכתי בגיל 21 לשיער בפיזיקל בר"ג. היה מלא קשישות וכולן ביצעו את התרגילים לתפארת. אני ממש לא הצלחתי יפה, וזה קצת נורא לראות קשישות בנות 70+ בקלות גוברות עליך כשאת בת 21
. מאז לא מתקרבת
. אולם יש לי תרגילים ליוגה לגב, קלים מאוד לביצוע ומשפרים מאוד את המצב. לא מדובר ביוגה שאנחנו מכירים, תרגילים מאוד בסיסיים שלא דורשים כושר בכלל. הקושי הוא לבצע די סטים, לא לבצע את התרגילים מלכתחילה. ככה גם אנחנו נצליח וגם נהנה כי זה ממש כיף ומשחרר. כולו כחצי שעה סשן, מרגישים בהבדל כבר אחרי שלוש פעמים בשבוע הראשון. שנה לא עשיתי אז אבוא פדלאה כמו כולם
.

innocence

New member
בדיוק כמוני!

הלכתי לשיעור ניסיון ולא הצלחתי לעשות אפילו את התרגיל הראשון, הרגשתי כל כך רע עם עצמי שלא חזרתי. מעבר לעובדה שביוגה יש גם הרבה כל מיני "תורה" מסביב מה שלגמרי הוריד לי מזה, ובגלל זה אני מרוצה יותר מהפילאטיס, כי שם זה נטו התעמלות בלי כל מיני רוחניות מסביב P: הבעיה היא שבשביל חצי שעה להגיע לתל אביב זה סיפור..:\

גם אני נרתעת מהרוחניות שבדברים האלה.

בשביל חצי שעה ברור, אם כבר עלינו לארגן פעילות נוספת, אולי לא ספורטיבית, אחרי היוגה. אני אחשוב על זה
.

לנור, נכון ../images/Emo24.gif?

גם כן אני מפגרת, הייתי משוכנעת ששלחתי לך את הקישור והזמנה והיית בין אלה שהעדיפו לא לחשוף את עצמם. אנחנו חייבים לעשות רשימה ולסמן בה, מתפספסים כאן אנשים נפלאים
! טוב מאוד שהגעת, את מקסימה, התמזל מזלנו ועובדה שהיה לנו אותו יותר משכל
. אני רוצה לראות אותך בקבוצה ובמפגש הבא לא בטעות
!

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif רשימה? הלכתי לאכול ם סווטי, ולפתע! ../images/Emo6.gif

טאם טאם טאאאם..... חחח אני מסיכמה שצריך לשחזר את המקרה, רק תגידו מתי

Thumpers

New member
הו שלום!

מצטערת שברחתי ככה, אבל ההורים שלי עצרו באמצע הכביש, אז הייתי צריכה לרוץ :p

למעלה