שרשור מסיבת ההפתעה של In Red
.

Witchcrafts

New member
האמת שגם אני לא קיבלתי עדכון.

לא מסר ולא איבנט מהקבוצה, אבל לא נורא. חזרתי לבית בשש לפנות בוקר כי חגגנו יומולדת לחברה בגלאם, אז בלאו הכי ספק שהייתי יכולה להגיע (אחרת לא הייתי שורדת את החלק השני של היום). בכל מקרה, ההפסד כולו שלכם!~

את לא קיבלת הזמנה לאירוע ../images/Emo201.gif.

היות שזו הייתה מסיבת הפתעה, הזמנו מרשימות החברים ולא מהקבוצה
. אני שולחת לך בקשת חברות כדי למנוע מצבים כאלה, לא שיש דיבור על מסיבות הפתעה נוספות כעת אבל עדיף להיות מוכנים. מומלץ לכולם בנוסף לחברות בקבוצה ליצור קשר אישי עם משתתף אחר אחד לפחות כדי להיות תמיד ולגמרי בעניינים
!

Witchcrafts

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo124.gif אלון!!1ר5 צפה פגיעה כפולה. $#

ואין צורך בניחום, באמת. מגיע לך ח"ח על הארגון והיוזמה, מקווה שאפגוש את כולכם בהזדמנות אחרת.

In Red

New member
עכשיו הבנתי למה שאלת כל הזמן...

אין, פעם הבאה את באה גברת! נארגן לך משהו.

גם אני6

New member
שאלתי,רציתי מאוד להשאר אצלך/שחר

הכנתי את כל הדברים כבר(כולל המתנה lol). היינו כולנו באותה השיחה כאשר יעל כתבה למישהי אחרת שהיא לא מגיעה והרכב בו היא מגיעה למרכז- מלא. קיוויתי להגיע כדי פשוט להיות איתך ועם שחר.

Thumpers

New member
מה??

מעולם לא אמרתי שהרכב מלא. בהתחלה בכלל לא תיכננתי להגיע, תיכננתי ללכת להופעה של המוסד הסגור עם חברים, אבל החלטתי שעל זה אפשר לוותר - ושיומולדת זה עניין של פעם בשנה, לא פעמיים בחודש. לאחר מכן זו כבר הייתה אי הבנה של האם יש מסיבה או לא.

כאמור בפעם הבאה נהיה יותר מאורגנים.

גם נעביר דף קשר, ניסיתי לעשות את זה והייתה היענות דלה - זה חבל
. אני אבקש מכולם מספרי טלפון ואעביר אותם בין המשתתפים בהקדם
.

Thumpers

New member
תפסיקי להלקות את עצמך.

האירגון היה מושלם. היו אי הבנות עקב הצורך שמלוינה לא תדע על המסיבה. די! די!!!

גם אני6

New member
זה מה שאני קראתי בצ'אט ו-שוב אני מצטערת..

עזבו. לא הנושא, ויעל אני לא כותבת כדי שמישהו ילקה את עצמו. מזל טוב וזהו. די.

../images/Emo24.gif ממש שמחה שנהנתם...

והרבה הרבה מזל טוב למלוינה! פעם הבאה מפגש בצפון! או ביום אחר בשעה נורמלית...

IkMfNiY

New member
תגידו, יש איזו קבוצה בפייסבוק או משהו?

מאיפה אתם מכירים כולכם? וגם.. מזל טוב! (בדילאיי קל) יעל

יש ../images/Emo45.gif.

יש לך פייס? אני אשלח לך קישור
. ישנה קבוצה בה אנו מתכננים את מפגשינו, מבלבלים אחד לשני את המוח בצ'אט וכד'. כיף גדול
! לקבוצה מוזמנים המשתתפים שמגיבים הרבה בפורום, לא כולם מצטרפים ולצערי היות שיש כאן לא מעט אנשים לפעמים אנחנו מפספסים משתתף כזה או אחר
. אזי ככה: מי שמשתתף כאן בדיונים באופן קבוע ומעוניין להכירנו בעולם ה"אמיתי" מוזמן לשלוח לי
ולבקש קישור לקבוצה
.

In Red

New member
כן! להצניח אותי! אני רוצהההה!!!

ואני שוב מודה לכל מארגני ומארגנות ההפתעה, באמת כמעט קיבלתי התקף לב מרוב ההפתעה. את רובכם הגדול פגשתי פעם ראשונה בחיי אבל הרגשתי כל כך טוב, כיף וטבעי לידכם כאילו אנחנו חברים טובים. זה היה יום הולדת מהמם! ועכשיו אני דורשת תמונות שצולמו

אני כמעט חטפתי אחד בימים האחרונים

מרוב לחץ שהמסיבה לא תלך כמו שצריך וכד' וכד'
. בסוף נאלצתי להיעלם מהבמה ליממה וחצי ולהתנתק, המתח היה גבוה מדי
. אבל אני שמחה שארגנו ושהתקיימה, היה נהדר ועכשיו כולם מכירים את כולם קצת יותר, כיף גדול
. כל הכבוד לנו, קהילה צעירה מאוד להיפגש. החבר'ה היו מדהימים ועשו מאמצים כדי שהמסיבה תתאפשר, זה לא טריוויאלי - חלק הגיעו מרחוק כמו עמית ויעל המקסימות, חלק כלומר אלעד נאלצו לעמוד בחפירת ההיפר שלי בדרכם לאירוע, חלק לקחו על עצמם תפקיד מאוד אחראי וכלל לא פשוט של להיות אחראית על הגעתך - אורית כפרה עליה "לא ניתן לעכב אותה עוד, קר בחוץ!" חמודה
! - חלק הצילו את המצב עם מציאת מקום הולם כי אני אישית תכננתי להביא את כל החבורה לביתך ושתתמודדי
. אם לא אורית המתחשבת שאמרה בחוץ ודני הבליין שבחר את הפלייס כ-ל האנשים הנפלאים האלה שהם אנחנו היינו נופלים עליך ב
ך
. אני באמת נורא נלחצתי שלא יילך כי לאסוף אנשים מוירטואליה בדרך כלל נורא קשה ומפחדים ולא מגיעים, תודה ענקית לאלעד שחיזק בנחישותו להגיע - הוא אמין כזה אלעד, מרגיע בצ'יל שלו
. הבנתי שמקסימום נשב שם אורית, אלעד, דני ואני אז כבר היה לי יותר קל. זה מדהים שכולם הגיעו, כאלה חיוביים ומתוקים ויפים
. כאמור מעט זמן, בואי באמת נתחיל לארגן משהו בצפון - אני ממש לא בנויה לחלק הארגוני, אני גרועה בו
. זקוקה לחנונית אחראית בצוות התכנון, תעזרי לי
?

In Red

New member
ברור

ואני בהחלט מבינה ויודעת שלארגן דבר כזה עם אנשים שלא מכירים זה את זה בכלל לא קל. אני מאוד מעריכה את זה=]

יאללה יאללה עם התודות שלך,

לא לזה התכוונתי
. התכוונתי לומר שכבד עליי תפקיד המארגנת, אני מודה. גם אמרתי בזמנו לאורית שניהלתי בעברי מחלקה וזה ידוע לי שאני גרועה בניהול, לא מתאימה לתקפידים ניהוליים ולא רוצה אותם. תענוג עולמי לי לתכנן, בתחומי הניווט והבירוקרטיה אני ממש ממש גרועה
. אני אנסח זאת בצורה הכי פשטנית שרק יכולה להיות: את, In Red, טובה בבירוקרטיה ובארגון
. אני זקוקה לעזרתך בעניין התכנונים כדי שלא ייווצרו מצבים בהם פיספסתי מישהו, משהו או שיש לי אילוצים כאלה או אחרים ואני לא זמינה. בא לך לקחת על עצמך את התפקיד הארגוני יחד איתי
? יש לי ים רעיונות, נגיד שנזמין את עצמנו ל
ו של אוקסימורוני לעשות יוגה ביחד
. כואב לי הגב, רבותיי
.

למעלה