** שרשור ערב - היום ה-106 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
למעט אור אני איתך

נקווה שעד הדחה עוז יסתדר בטינדר וירד לו הקראש אולי נזכה להשתחרר מנועם
נועם כמו קרציה ועלוקה. לא ישתחרר משם. כולו זיוף של תמימות.
באמצע הקרייסס שלו על אור בחדר האח עשה מופע עם הזבוב, העיקר שיקלטו במצלמות

KAPSULA1

Well-known member
הביקורת היחידה שיש לי לגבי דני
זה שהוא מתכנן להשאר בקשר עם כל הטינופת הללו בבית
הוא ישאר בקשר של כבוד. היחידים שהוא אוהב זה אור וחיים כי מבחינתו אלה האחים שהוא בחר.
מעבר לזה דני הוא חברמן, לא יריב ולא ילכלך על אף אחד

ראש גזר54676534254

Well-known member
הביקורת היחידה שיש לי לגבי דני
זה שהוא מתכנן להשאר בקשר עם כל הטינופת הללו בבית
זה תמיד ככה הם שומרים על קשר כמה חודשים ורק חבריות מעוטות מאוד שורדות לאורך זמן של שנים
מקסימום קשר בתעשייה נקרא לזה

Moiya_1

Well-known member
זאת לא המטרה שלה, המטרה שלה להבהיר שהיא לא קונה את הסליחה של אור. אבל היא לא יודעת מול מי היא עומדת. כשאור רב עם עינב וזרק מילים על אבא שלה באמת כאב לו שעירב הורים והיה חשוב לו להבהיר שהוא מצטער על זה, הוא כבר לא חישבן אם עינב סולחת או לא.
גם עם נועם הוא דיבר ופתר וברגע שנועם הטריל ובא אליו שוב זה מבחינתו טחינת מים.
גם אתמול בסליחה להדר הוא שחרר את ליבו ומשם זה של הבנאדם שמולו. אם הדר תבוא במטרה להתחשבן הוא יגיד לה קחי את זה לאן שאת רוצה ותעשי עם זה מה שאת רוצה.
הוא ביקש סליחה אבל לא ניסה ליצור איתה אינטרקציה מאז.
בול!

KAPSULA1

Well-known member
לא הראו את השיחה בין הדר ואור אתמול וגם היום לא מראים. לפחות שיחה סבבה בין פרידה ודני. אם כי רק דני מדבר, פרידה מהסה למשוך אמפתיה ומילים טובות עליה

KAPSULA1

Well-known member
יש עילה לכך. עוז מת מפחד שהדר תהרוס לפייבוריט שלו..
ממש לא. איזה פייבוריט ואיזה נעליים,. שלח את נועם בשישי להטריל את אור כי ידע שאור ייצא מדעתו מהבלבול של נועם והפכפכות שלו ובמקביל שידר את כל הסצנה על אור עם מוזיקה מאיימת וגם בחדר האח.
גם היום הדר החליטה שהיא לא מחליקה לאור על הסליחה בדיוק אחרי שעתיים שהיתה בחדר האח. גם שסיפרה לנועם ויוסי קראו לה לידר האח להדריך אותה.
עוז רוצה את אור עצבני, כי גם אם הוא צודק או לא מספיק שהוא מתעצבן הוא נראה אלים.
מה כבר הדר יכולה להגיד לאור, אל תקבלי את הסליחה ואל תצקשרי איתו אם לא בא לך אבל את לא יכולה להחליט לו מה להגיד.
הפייבוריט שלו זה נועם, בפער

Moiya_1

Well-known member
ממש לא. איזה פייבוריט ואיזה נעליים,. שלח את נועם בשישי להטריל את אור כי ידע שאור ייצא מדעתו מהבלבול של נועם והפכפכות שלו ובמקביל שידר את כל הסצנה על אור עם מוזיקה מאיימת וגם בחדר האח.
גם היום הדר החליטה שהיא לא מחליקה לאור על הסליחה בדיוק אחרי שעתיים שהיתה בחדר האח. גם שסיפרה לנועם ויוסי קראו לה לידר האח להדריך אותה.
עוז רוצה את אור עצבני, כי גם אם הוא צודק או לא מספיק שהוא מתעצבן הוא נראה אלים.
מה כבר הדר יכולה להגיד לאור, אל תקבלי את הסליחה ואל תצקשרי איתו אם לא בא לך אבל את לא יכולה להחליט לו מה להגיד.
הפייבוריט שלו זה נועם, בפער
אז מה יכולה להיות הסיבה ששתי שיחות בין שני הדיירים הכי מסוכסכים בבית, מוסתרות מאיתנו?

KAPSULA1

Well-known member
אז מה יכולה להיות הסיבה ששתי שיחות בין שני הדיירים הכי מסוכסכים בבית, מוסתרות מאיתנו?
לדעתי, לשידור ברביעי. אחרי כל שידור העריכה של המשימה יראו איך האוייבים של כל העונה ישבו לשיחה ואור יוזם סליחה ואיך הדר הגיבה לזה.

נטעאפרת

Well-known member
לא נעים לי להגיד, אבל דני לא סותם. מקשקש בלי סוף, משעמם רצח, ורמת השיח כ"כ נמוכה. אני יודעת שהוא נתפס חמוד, טוב לב וקסם, אבל עדיין איתנה בדעתי שהוא מאוד מאוד לא חכם ורמת שיח של ילד בכתה ה'. לא מצליח לגעת בי או לרגש.​

KAPSULA1

Well-known member
לא נעים לי להגיד, אבל דני לא סותם. מקשקש בלי סוף, משעמם רצח, ורמת השיח כ"כ נמוכה. אני יודעת שהוא נתפס חמוד, טוב לב וקסם, אבל עדיין איתנה בדעתי שהוא מאוד מאוד לא חכם ורמת שיח של ילד בכתה ה'. לא מצליח לגעת בי או לרגש.​
דני חמוד, מלא שמחת חיים והתלהבות של ילד. צר עולמו שם כמעט כמו של כולם, מלבד הדר שעם השכלה אף אחד שם לא פרופסור

מצב
הנושא נעול.
למעלה