** שרשור ערב היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לרה5

Well-known member
היתה ישיבת דיירים?
או תקציב?

ראיתי שקופית משימה

tarimulu

Well-known member
אורי כהן חושף: גם אני הפעלתי נוהל עזיבה בגלל סתיו

"את סתיו אני מכיר שנים כלקוחה. סתיו שאתם רואים על המסך וסתיו שאני הכרתי, אלו שתי נשים שונות. אני לא זוכר את סתיו לובשת ורוד מעולם. מכיר סתיו נורמטיבית, שונה בתכלית ממה שקורה בבית האל. לחלוטין".

"על אף הכבוד והחמלה שלי כלפיה, היא בחרה לעשות לי מעשים חמורים! להשתמש במילים קשות כלפיי, שבשלב מסויים אף הביאו אותי להפעיל נוהל עזיבה, כי זה פשוט עבר כל גבול. לסיכום, עבודה יפה סה"כ לאוהבי הז'אנר. ארחיב בהמשך ובזמן שלי על כל מה שלא ראיתם".

לרה5

Well-known member

"את סתיו אני מכיר שנים כלקוחה. סתיו שאתם רואים על המסך וסתיו שאני הכרתי, אלו שתי נשים שונות. אני לא זוכר את סתיו לובשת ורוד מעולם. מכיר סתיו נורמטיבית, שונה בתכלית ממה שקורה בבית האל. לחלוטין".

"על אף הכבוד והחמלה שלי כלפיה, היא בחרה לעשות לי מעשים חמורים! להשתמש במילים קשות כלפיי, שבשלב מסויים אף הביאו אותי להפעיל נוהל עזיבה, כי זה פשוט עבר כל גבול. לסיכום, עבודה יפה סה"כ לאוהבי הז'אנר. ארחיב בהמשך ובזמן שלי על כל מה שלא ראיתם".
אז חבל שלא עזב
למה נכנס בכלל
עציץ

ק ו ל י ת

Well-known member

כנראה שבחוץ היא שונה. אבל חבל שבתוכנית הזאת היא הראתה רק אדישות רוע והתקרבנות. מסתבר שזה משתלם והיא תזכה .

KAPSULA1

Well-known member
היא לא תזכה
תזכה, כבר זכתה לפני חודשיים. ברגע שהאח העלים את האמירה שלה לניקול על החלב של אורי ואולי גם האמירה על ליאל אם היתה ולא שידר איך ניסתה לסכסך בין אברהם לספיר ששיקרה לו שספיר אמרה לאברהם שספיר ביקשה מאורי לשבת על ידה.
האח העלים הרבה קטעים שלה , הוא מעוניין שהיא תזכה ויודע שזה יקרה.
האפשרות היחידה שזה לא יקרה זה אם יפתחו אחרי כל מודח בגמר הצבעה נוספת אבל האח לא יעשה את זה כי הוא רוצה שהיא תזכה

איבונה3

Well-known member
תזכה, כבר זכתה לפני חודשיים. ברגע שהאח העלים את האמירה שלה לניקול על החלב של אורי ואולי גם האמירה על ליאל אם היתה ולא שידר איך ניסתה לסכסך בין אברהם לספיר ששיקרה לו שספיר אמרה לאברהם שספיר ביקשה מאורי לשבת על ידה.
האח העלים הרבה קטעים שלה , הוא מעוניין שהיא תזכה ויודע שזה יקרה.
האפשרות היחידה שזה לא יקרה זה אם יפתחו אחרי כל מודח בגמר הצבעה נוספת אבל האח לא יעשה את זה כי הוא רוצה שהיא תזכה
היא לא תזכה !!!

Christina 1001

Well-known member

מי זה תזכיר לי?

KAPSULA1

Well-known member
מי זה תזכיר לי?
בן אדם, לפני הכל. יש חיים ואנשים מעבר לדמויות ריאליטי. ואותו אני ספציפית מבינה , בלי קשר שהיה לא מעניין במשחק הוא היה אדיב ונעים עם כולם והיא הכניסה את האמא של הבן שלו במילים מאוד לא יפות

Christina 1001

Well-known member
בן אדם, לפני הכל. יש חיים ואנשים מעבר לדמויות ריאליטי. ואותו אני ספציפית מבינה , בלי קשר שהיה לא מעניין במשחק הוא היה אדיב ונעים עם כולם והיא הכניסה את האמא של הבן שלו במילים מאוד לא יפות
כולה עציץ ממורמר שמנסה לרכב על 3 הדקות שלו וכמובן, איך לא, על הגב של סתיו.

צופה מלונדון

Well-known member
בינתיים סתיו רוכבת על הגב של כל דיירי הבית
אוי זה נהדר.
רואה אותה בעיני רוחי בתוך
כרכרה ורודה כמובן וכל הסוסים שמובילים אותה- הם עלובי הנפש שהיו בבית הזה.

נו טוב, את אורי נגר החתיך הייתי מושיבה כנוהג המרכבה :))

מצב
הנושא נעול.
למעלה