** שרשור ערב היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
אני חוזרת ואומרת סתיו הרסה העונה כזה רוע לא נראה מעולם באח הגדול
בואי לא נתעלם מהרוע שהפגינו הדמויות הללו:
גל, ניקול, לארה, בן, ספיר, שניר, שי, ליאל ואברם
כל אחד מהם הקטין, גידף, סנט, נזף, התבריין והעליב, השפיל ופגע
בסתיו.
ממש לא ההיפך.

tortt

Well-known member
נדפקתי לגמרי שהאינטראקציה שאני הכי נהנית ממנה בבית בתקופה האחרונה
זו של סתיו ושי

כולל הריבים.

Christina 1001

Well-known member
חברים, אני יודעת שהאמוציות גועשות אבל שימו לב מה יוצא לכם מהמקלדת.
אתם עוברים את הגבול.

shesai

Well-known member
איך אפשר להתייחס לטענות על סיטואציות שלא שודרו, לא במשדר המרכזי ולא בלייב?, שזה שטוען אותן היום, לא אמר על זה מילה וחצי מילה כשהיה בבית, שאף דייר לא הזכיר אותן?
לצורך העניין, יכול להיות אם כך שגם הוא או כל דייר אחר אמר ועשה דברים איומים שלא נדע עליהם לעולם.
יכול להתייחס רק למה שרואה - קבוצת בריונים שלא בחלה בכלום וקיבלה נקמה בדמות עוגיות, פנקייקים ועוגות. גוועלד

Christina 1001

Well-known member
איך אפשר להתייחס לטענות על סיטואציות שלא שודרו, לא במשדר המרכזי ולא בלייב?, שזה שטוען אותן היום, לא אמר על זה מילה וחצי מילה כשהיה בבית, שאף דייר לא הזכיר אותן?
לצורך העניין, יכול להיות אם כך שגם הוא או כל דייר אחר אמר ועשה דברים איומים שלא נדע עליהם לעולם.
יכול להתייחס רק למה שרואה - קבוצת בריונים שלא בחלה בכלום וקיבלה נקמה בדמות עוגיות, פנקייקים ועוגות. גוועלד
מה זה משנה? נניח שזרקה לו יציאה נמוכה כלשהי, אז?
הבית הזה מלא באנשים שזורקים אמירות מזעזעות לאויר והכל עובר בשקט.
אבל כל מילה לא במקום של סתיו הופכת כלי ניצול של שלוש דקות תהילה.
אנשים ממורמרים שיושבים בבית ונאלצים לצפות בסתיו ממשיכה את דרכה לגמר ורוכבים עליה בשביל מעט תשומת לב זה פאתטי.
שיתעסק בחברה שלו ובחיים שלו, האובססיה עם סתיו מביכה.

מורבידי 1

Well-known member
הנה חברים ,הכנתי לכם .

מספיק. סתיו לא רעה, היא פשוט צוירה בדרך הזו !

קבצים מצורפים

• סתיו עגע.jpg
    סתיו עגע.jpg
    KB 108.5 · צפיות: 12

tortt

Well-known member
תקשיבו
יש שמועה חזקה
זה עדיין לא בטוח ב100%
אבל רצה שמועה
שסתיו
גם לא אוכלת פתי בר בבית.

תעדכנו אותי אם זה אמת או לא
שאני אדע אם להמשיך לתמוך בה...

tarimulu

Well-known member
כולם יודעים שהקטע של ברבי זאת דמות אבל חלק אוהבים את זה ומצדיקים את זה וזו עמדה לגיטימית. זה בערך מה שנגר אמר היום גם בין השורות בדוח היומי. מותר גם להכיר בכך שזו דמות מוקצנת לסדרה, וגם לאהוב את זה ולטעון שההשקעה בזה מצדיקה זכיה כי בשורה התחתונה זה הביא לכך שרוב העונה סובבת סביבה (אני אישית לא מהתומכים)

יש גם סרטונים של סתיו עצמה מודה בחלק מהדברים שנאמרים עליה, בשיחה עם נגר על הספסל, אמרה לו שאם היא הייתה סוגרת ריבים עם כל אחד פרטנית ולא מול כולם, זה היה משעמם, ו"האח הגדול היה אומר לנו לכו הביתה אתם משעממים", וש"מסיבות טלוויזיוניות" של למשוך אש בשביל עניין. הרבה מהתומכים שלה פה אמרו בעצמם שהם לא מתכחשים לזה ושבנסיבות אחרות גם היו סולדים מזה, אבל שבהקשר של ריאליטי ובידור ובתור מי שלא צריך לחוות את זה על בשרו, הם נהנים לצפות בזה

לרה5

Well-known member
כולם יודעים שהקטע של ברבי זאת דמות אבל חלק אוהבים את זה ומצדיקים את זה וזו עמדה לגיטימית. זה בערך מה שנגר אמר היום גם בין השורות בדוח היומי. מותר גם להכיר בכך שזו דמות מוקצנת לסדרה, וגם לאהוב את זה ולטעון שההשקעה בזה מצדיקה זכיה כי בשורה התחתונה זה הביא לכך שרוב העונה סובבת סביבה (אני אישית לא מהתומכים)

יש גם סרטונים של סתיו עצמה מודה בחלק מהדברים שנאמרים עליה, בשיחה עם נגר על הספסל, אמרה לו שאם היא הייתה סוגרת ריבים עם כל אחד פרטנית ולא מול כולם, זה היה משעמם, ו"האח הגדול היה אומר לנו לכו הביתה אתם משעממים", וש"מסיבות טלוויזיוניות" של למשוך אש בשביל עניין. הרבה מהתומכים שלה פה אמרו בעצמם שהם לא מתכחשים לזה ושבנסיבות אחרות גם היו סולדים מזה, אבל שבהקשר של ריאליטי ובידור ובתור מי שלא צריך לחוות את זה על בשרו, הם נהנים לצפות בזה
אני לא סבלתי את סתיו בתחילת העונה
בלי שום קשר לא אכפת לי מה היא לובשת ובאיזה צבע וזה לא העניין בכלל

מתי התחלתי לאהוב אותה או יותר נכון התחלתי להתחבר אליה?

כש התחילו לעשות לה משפטי שדה פומביים קבוצתיים ולרמוס אותה ולעשות לה לינץ אחרי לינץ על פתי בר שעולה שקל וחצי ועל כפית סוכר

פה כבר לא עניין אותי כלום .כלום
ולא עניין אותי האם היא דמות או לא

לא עניין אותי כלום ברגע שקבוצה שלמה התחילה להתנפל עליה וראיתי חיות טרף שצמאות לדם שלה ומתות לקרוע אותה לגזרים וגם עושות את זה

ברגע שהם איבדו כל צלם אנוש הם הפכו לחיות

מהרגע שניסו לשלול ממנה את הזכויות הכי בסיסיות של אדם וזה להתקלח או בהמשך גם לאכול...כאן נחצו כל הקווים וכל הגבולות

מאז אני איתה ורק איתה
עד הסוף

האלימות והבריונות שהיא ספגה ועדיין סופגת שם היא לא אנושית
ושום דבר בעולם לא יצדיק את זה

ועל זה היא חייבת לתבוע לעוז את הצורה

נערך לאחרונה ב:

TalBrit

Well-known member
אני לא סבלתי את סתיו בתחילת העונה
בלי שום קשר לא אכפת לי מה היא לובשת ובאיזה צבע וזה לא העניין בכלל

מתי התחלתי לאהוב אותה או יותר נכון התחלתי להתחבר אליה?

כש התחילו לעשות לה משפטי שדה פומביים קבוצתיים ולרמוס אותה ולעשות לה לינץ אחרי לינץ על פתי בר שעולה שקל וחצי ועל כפית סוכר

פה כבר לא עניין אותי כלום .כלום
ולא עניין אותי האם היא דמות או לא

לא עניין אותי כלום ברגע שהקבוצה שלמה התחילה להתנפל עליה וראיתי חיות טרף שצמאות לדם שלה ומתות לקרוע אותה לגזרים וגם עושות את זה

ברגע שהם איבדו כל צלם אנוש הם הפכו לחיות

מהרגע שניסו לשלול ממנה את הזכויות הכי בסיסיות של אדם וזה להתקלח או בהמשך גם לאכול...כאן נחצו כל הגבולות

מאז אני איתה ורק איתה
עד הסוף

האלימות והבריונות שהיא ספגה ועדיין סופגת שם היא לא אנושית
ושום דבר בעולם לא יצדיק את זה

ועל זה היא חייבת לתבוע לעוז את הצורה
זה גם מה שקרה לי.
לא סבלתי אותה ואת כל הפוזה, אבל אז הייתה את סצנת החיטוט בארון, היטפלות על פרוסת שוקולד, וכל מיני דברים מזעזעים ומאז אני נהנית לצפות בכל הטרלה שהיא מטרילה את הבריונים העלובים האלו.

מורבידי 1

Well-known member
אי אפשר לנצח אותה
אז הם מנסים להשפיע על דעת הקהל עם הכפשות

פתאום כולם פרשו בגלל סתיו קצין
מצחיקים
אמרתי בהתחלה אגב, לפני כחודשיים ,כשכולם בבית טענו שממש סבלו ממנה , אם יארגנו פרישה קבוצתית , כל המתמודדים - לעוז לא יהיה איך להתמודד עם זה .
כל המתמודדים באים אליו לחדר ואומרים שאי אפשר להסתובב בבית עם אדם שממרר להם את החיים ,יתכן וכבר אז היה מרסן אותה או נדרש לפעולה.

tarimulu

Well-known member
אי אפשר לנצח אותה
אז הם מנסים להשפיע על דעת הקהל עם הכפשות

פתאום כולם פרשו בגלל סתיו קצין
מצחיקים
על גיא ובן ידענו את זה כבר בזמן אמת
שהיא הייתה גורם משפיע אבל לא כלל הסיבה
ועל לין היו את ההערות על המשקל
אני מניח שהיא כן היוותה משקל כלשהו לגבי החלטות הפרישה (אולי גם בקטע של "אנחנו ניצבים וחבל על הזמן שלנו")

_Lofi

Well-known member
על גיא ובן ידענו את זה כבר בזמן אמת
שהיא הייתה גורם משפיע אבל לא כלל הסיבה
ועל לין היו את ההערות על המשקל
אני מניח שהיא כן היוותה משקל כלשהו לגבי החלטות הפרישה (אולי גם בקטע של "אנחנו ניצבים וחבל על הזמן שלנו")
הדייר היחיד שעוד איכשהו אפשר להגיד
ש"עזב בגללה" זה רק בן..ולא צריך להזכיר איזה דייר הוא היה בבית

כל השאר..מכפישים בשביל כמה דקות במדורי הרכילות

katy2022

Well-known member
הדייר היחיד שעוד איכשהו אפשר להגיד
ש"עזב בגללה" זה רק בן..ולא צריך להזכיר איזה דייר הוא היה בבית

כל השאר..מכפישים בשביל כמה דקות במדורי הרכילות
בן לא עזב בגללה...היה משעמם שיעמם את עצמו והתגעגע למשפחה
זה שערכו את זה ככה שהחליט לעזוב אחרי האסיפת דיירים...זה לא אומר שזה בגללה

מצב
הנושא נעול.