** שרשור ערב שבת - היום ה-110 בבית - עדכונים ** 🎗️

KAPSULA1

Well-known member
עזבו אותכם מניחושים. אין פה מתמטיקה ולא הגיון.
עוז יהנדס את ההדחות לפי מי שהוא רוצה (או יכול) שינצח.
זכיה של נועם לא הגיונית כי זה אומר שהדר ופרידה צריכות להיות מודחות לפניו.
זה יכול להיות של פרידה, יוסי ואפילו הדר (אם השלישיה יוצאת לפניה).
בכל מקרה, מי שנשאר מול אור בשניים האחרונים(בהנחה שהוא בשניים האחרונים) ינצח אותו.

עוז לא יכול לעשות קסם ולגרום למישהו לנצח אם הוא לא מהנדס את ההדחות הראשונות (כמו שהינדס את ההדחה של שניר רביעי שאוטומטית כל הקולות שלו עברו למעתוק שעקפה את יענקי ובסוף קיבלה גם את הקולות שלו.

הימור שלי, אחת מהשתיים תנצח פרידה או הדר. או שאחת מהן תשב עם אור או שהן שתיהן ישבו אחרונות אחתֶ מול השניה, אם שתיהן אחרונות פרידה מנצחת.
אם אחת מהן מול האור אז אחת מהן לוקחת

נערך לאחרונה ב:

avi1_

Active member
עזבו אותכם מניחושים. אין פה מתמטיקה ולא הגיון.
עוז יהנדס את ההדחות לפי מי שהוא רוצה (או יכול) שינצח.
זכיה של נועם לא הגיונית כי זה אומר שהדר ופרידה צריכות להיות מודחות לפניו.
זה יכול להיות של פרידה, יוסי ואפילו הדר (אם השלישיה יוצאת לפניה).
בכל מקרה, מי שנשאר מול אור בשניים האחרונים(בהנחה שהוא בשניים האחרונים) ינצח אותו.

עוז לא יכול לעשות קסם ולגרום למישהו לנצח אם הוא לא מהנדס את ההדחות הראשונות (כמו שהינדס את ההדחה של שניר רביעי שאוטומטית כל הקולות שלו עברו למעתוק שעקפה את יענרי ובסוף קיבלה גם את הקולות שלו.

הימור שלי, אחת מהשתיים תנצח פרידה או הדר. או שאחת מהן תשב עם אור או שהן שתיהן ישבו אחרונות אחתֶ מול השניה, אם שתיהן אחרונות פרידה מנצחת.
אם אחת מהן מול האור אז אחת מהן לוקחת
הדר מקום 3 גג

andersonian

Well-known member
אם תכתוב שהדר תיקח מקום ראשון,אהיה מוכן להזמין אותך להופעה בבית האבות שלנו.....
יש לנו זמרים/את בשיא שלהם

הנה אחד מהם,צעיר בן 78 ביחד עם בת הזקונים שלו

KAPSULA1

Well-known member
הדר מקום 3 גג
אם זה ככה אז בוודאות כל מי שיהיה נגד אור בשניים אחרונים (במידה ואור בשניים האחרונים) ינצח את אור.
אני בטוחה שהדר עוקפת את יוסי ונועם וכנראה גם את פרידה בקולות.

לדעתי עוז לא יסתכן שהקבוצות לא יצביעו נגד אור ויוציא אותו שלישי.

katy2022

Well-known member
יוסי לא מפסיק להבהיל את נועם.
זה מתאים להיות הזוכה? סיריאסלי?
אותו כולם יתלהבו לראיין אחרי הזכייה?
לא קונה את זה. זכייה שלו יותר גרועה מזכיית מעתוק

yalian

Well-known member
לא הבנתי את הקשר 😅
הם שניהם שטותניקים, די מההתחלה הם ככה
מה כאן לא מתאים לזוכה?

KAPSULA1

Well-known member
ומה מעתוק נאמה אחרי הזכיה? שטויות, ניקיתי, עזרתי, הייתי חברה. אותו דבר יוסי יגיד, הייתי אנושי, לא נכנסתי לחזיתות, כולם אהבו אותי בבית.

בתאכלס אחרי הזכיה לא יעניין אותו מה יגידו, הוא זכה ולא יהיה אכפת לו אם זה בחסד או בזכות.
כמו שמעתוק בטוחה היום שהיא זכתה בגלל שהגיע לה ולא מפנימה שהיא זכתה בגלל שהיתה קואילציה של החברים שלה לגמר של רק לא סתיו.

tarimulu

Well-known member
בתכלס עצם הדיון על זה שכל אחד מה5 הוא זוכה אפשרי, גם אם זה יוסי או נועם על תקן מעתוקי, זה כבר מכין את הצופים נפשית לכך שזה תרחיש ריאלי, שלא יהיה הלם טוטאלי, שעמד על הפרק במסגרת נסיבות מסוימות, וכו'. אנחנו כבר יודעים בע"פ את התרחישים של אור פרידה הדר ואת רק לא אור או רק לא הדר ואת המשמעות של עוד הצבעות אחרי כל הדחה ובלה בלה בלה

עם מעתוק המקורית לא היה דיון בכלל, אף אחד לא העלה על דעתו תרחיש כזה, זה כאילו היינו מדברים על מלי כאופציה לזוכה

Moiya_1

Well-known member
בתכלס עצם הדיון על זה שכל אחד מה5 הוא זוכה אפשרי, גם אם זה יוסי או נועם על תקן מעתוקי, זה כבר מכין את הצופים נפשית לכך שזה תרחיש ריאלי, שלא יהיה הלם טוטאלי, שעמד על הפרק במסגרת נסיבות מסוימות, וכו'. אנחנו כבר יודעים בע"פ את התרחישים של אור פרידה הדר ואת רק לא אור או רק לא הדר ואת המשמעות של עוד הצבעות אחרי כל הדחה ובלה בלה בלה

עם מעתוק המקורית לא היה דיון בכלל, אף אחד לא העלה על דעתו תרחיש כזה, זה כאילו היינו מדברים על מלי כאופציה לזוכה
לפני הנפילה( :ROFLMAO:) או אחרי?

KAPSULA1

Well-known member
זה גם לא משנה כי ככה או ככה, הכל חרא.
בתאכלס כל מי שיזכה לא אהיה מרוצה.
אבל אם נגיד עוז יוציא את הדר רביעית בכדי להנדס זכיה של נועם/יוסי זה יהיה לא הוגן.
כל אחד מחר שיזכה לא יהיה בזכות, הכל יהיה בחסדי עוז והצבעות נוספות

KAPSULA1

Well-known member
הכל תלוי מה יאכל עוז לארוחת ערב
ואיזה קלקול קיבה יהיה לו
שלשול או עצירות זאת נדע מחר
לדעתי הוא וההפקה כבר החליטו את הסדר ויודעים את מי יוציאו.
אף אחד לא בדק הצבעות אף פעם.
גם לא וידאו שנה שעברה שאכן מעתוק ויענקי עקפו את שניר בגמר.
אמילי שעברה העונה הדחות קשות מודחת לפני שלושת החדשים בהצבעה כוללת, בסדרררר
ההפקה יודעת שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה וכך תעשה. היא יכולה להוציא גם את אור והדר במקום חמישי, לא סביר, לא הגיוני וגם לא מותח אבל יש באפשרותה לעשות את זה כי אין שקיפות

למעלה