** שרשור ערב שבת - היום ה-110 בבית - עדכונים ** 🎗️

EREZG07

Well-known member
לדעתי הוא וההפקה כבר החליטו את הסדר ויודעים את מי יוציאו.
אף אחד לא בדק הצבעות אף פעם.
גם לא וידאו שנה שעברה שאכן מעתוק ויענקי עקפו את שניר בגמר.
אמילי שעברה העונה הדחות קשות מודחת לפני שלושת החדשים בהצבעה כוללת, בסדרררר
ההפקה יודעת שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה וכך תעשה. היא יכולה להוציא גם את אור והדר במקום חמישי, לא סביר, לא הגיוני וגם לא מותח אבל יש באפשרותה לעשות את זה כי אין שקיפות
אם זאת ההחלטה של ההפקה אני לא אתפלא דווקא שהדר לוקחת. עוז קידם אותה באופן אגרסיבי לכל אורך העונה והוציא את עינב ואמילי אולי כדי לחזק אותה

KAPSULA1

Well-known member
אם זאת ההחלטה של ההפקה אני לא אתפלא דווקא שהדר לוקחת. עוז קידם אותה באופן אגרסיבי לכל אורך העונה והוציא את עינב ואמילי אולי כדי לחזק אותה
גם אני לא אתפלא שהיא תנצח. אני כמעט בטוחה שההפקה מכוונת לזה אבל באופן הגיוני מי שמודח ראשון ושני בין השלישיה של פרידה, נועם ויוסי הקולות עוברים לאחד מהשלישיה שאמור להתקדם עד השניים האחרונים

טוויגיי

Well-known member

ההפקה יודעת שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה וכך תעשה. היא יכולה להוציא גם את אור והדר במקום חמישי, לא סביר, לא הגיוני וגם לא מותח אבל יש באפשרותה לעשות את זה כי אין שקיפות
כשזו האמת נותר רק לצחוק

יונתנסקי

Well-known member
לו ההצבעות היו בתשלום - היו חייבים להביא עו"ד או רואה חשבון שיבדוק
אבל כמו שזה פרטץ' - הכל אפשרי.

KAPSULA1

Well-known member
מדברים בהפסקה בין התפילות. נועם לחוץ מהראיונות אחרי, יוסי והדר מגחכים עליו שהוא מיתמם ומשחק אותה לחוץ ואז דלת. אפילו החברים שלו חושבים שחלק מהדברים שהוא אומר זה מאולץ.
מבררים עם אור אם איתי לוי מבקש להצביע לו, אור אומר שאיתי אמור להיות בחול במסע הופעות אם דברים לא השתבשו, נשמעה אנחת רווחה בנסט

יונתנסקי

Well-known member
מדברים בהפסקה בין התפילות. נועם לחוץ מהראיונות אחרי, יוסי והדר מגחכים עליו שהוא מיתמם ומשחק אותה לחוץ ואז דלת. אפילו החברים שלו חושבים שחלק מהדברים שהוא אומר זה מאולץ.
מבררים עם אור אם איתי לוי מבקש להצביע לו, אור אומר שאיתי אמור להיות בחול במסע הופעות אם דברים לא השתבשו, נשמעה אנחת רווחה בנסט
שאלה למי שמבין ומתמצא:
שעה 19.20
איזו תפילה הם מתפללים ?
והדר מתפללת איתם?
אין הפרדה בנים/בנות ?
שואלת ברצינות.

KAPSULA1

Well-known member
שאלה למי שמבין ומתמצא:
שעה 19.20
איזו תפילה הם מתפללים ?
והדר מתפללת איתם?
אין הפרדה בנים/בנות ?
שואלת ברצינות.
אין הפרדה כבר המון דמן. מאז שמלאני היתה שם היא תמיד הצטרפה לבנים בקידוש וישבה איתם, הדר התחילה להיות נוכחת שם בחודש האחרון.
הם עשו לפי הסדר את כל התפילות שעושים בבית כנסת, פשוט קוראים מהספר לפי הסדר הקיים.
זה מהבית של נועם, יוסי ואור, לא חדש להם. עושים את זה שנים ואולי כל החיים, יוסי וחיים בוודאות מגיל ילדות

avi1_

Active member
הדר המקום הכי בזוי בגמר.
אך ורק כי היא היחידה שקיבלה עריכה מטורפת שהרימה אותה בניגוד למציאות ... היחידה!
ורק על זה, היא צריכה לקבל מקום 4,
אהובתו של רועי עוז

KAPSULA1

Well-known member
יוסי אומר לנועם כאילו בצחוק שלא תחשוב שנצא בחוץֶ תהיה חבר שלי.
יוסי יותר מכולם יחזור לחייו ולא יזכור אף אחד. הוא לא הגיע לא לתהליך ולא לחוויה. היחיד שמשפחתו ורווחתם עומדים מול עינו.
הסיבה הזאת הכי נכונה עבורו.
יהיה מוזר שהחברים שלו יבינו שהוא נעלם להם אחרי הגמר

KAPSULA1

Well-known member
עונה שלמה חירטטה בסוף חשש ממשה את יעודה
מחזיקת ספר לאור
תרצה או לא, שפפה
ואני דווקא חושבת שזה יפה שבסוף כולם עשו תפילה יחד באווירה טובה, פעם הוא החזיק לה את הספר שתקרא ופעם אחרת היא החזיקה עבורו.
גם האוייבים הגדולים לפעמים יוצאים בקשר חברי או מינימום אנושי. היתה להם דרך מחורבנת ביחד אבל בסוף איך אור אמר לא רצחתי לה חלילה ולא גנבתי וגם היא לא.
זה שני אנשים שונים, מרקע שונה שלא מסתדרים. שניהם גאוותנים, חזקים ובעלי נוכחות ובבית צפוף עם לחץ ומכשולים דברים קורים.
את המינימום מצידה לאחר שהוא ביקש סליחה היא עושה וזה להיות בכבוד.

KAPSULA1

Well-known member
נראה לי שהיא גם מתפללת.
לכן שאלתי.
אני בוגרת החוג למיקרא
ואין לי מושג בתפילות.
כי בדרך כלל בשישי בערב נשים לא הולכות לבית הכנסת אלא רק גברים.
וכן, היא התחילה להתפלל איתם בחודש האחרון. מלאני היתה איתם מההתחלה בתפילות ועד שהודחה

KAPSULA1

Well-known member
הם מדברים על המדחק הבנים נגד הבנות. תאכלס המשימה הכי דבילית היתה הכי מצחיקה באיך הם לקחו את זה ברצינות ונלחמו על כל משימה, חשבו על הסודות והתלהבו מכל נצחון במשימה

למעלה