** שרשור ערב שבת - היום ה-55 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
אמרתי כבר שאור זוכה? חחח

כאילו היתה חסרה לו תמיכה עכשיו גם יש כביכול את שילה נגדו להרים לו עוד קצת

יש סיכוי שיהיה פה מקרה טליה ובר (מהבחינה שהגמר היה צפוי מדי)

GALxp

Well-known member
אמרתי כבר שאור זוכה? חחח

יש סיכוי שיהיה פה מקרה טליה ובר, שהגמר היה ממש צפוי
פרידה תזכה. אבל גם לה לא מגיע.
אני אחיה בשלום עם זכיה של נועם.

Aye123

Well-known member
נכון לכרגע נראה שהיא תישאר אחרונה על הספה עם אור. לדעתי אור יזכה.. הימרתי עליו כבר מהכניסה. לפי העריכה של התז קלטו שהם בונים עליו.

פרידה תנצח אך ורק אם ההפקה תתערב איכשהו מבחינת שיטת הצבעות בגמר

כל העניין עם דיג׳יי הזה יוריד לה לדעתי

Aye123

Well-known member
אור כרגע הכי חזק בחוץ בפער וההפקה לא מנסה להוריד את האהדה כלפיו אלא להפך, רק עורכים אותו יותר טוב .
אפשר לאהוב את אור יותר או פחות אבל הבחור מספק את הסחורה בכל הפרמטרים. גם בויכוחים, גם בצחוקים, גם ביחסים החבריים שם. יש בו משהו שאי אפשר לקחת ממנו (עם כמה שאני חושבת שהוא מקצין הרבה פעמים בשביל להצחיק- נגיד עם האנגלית..)

לגבי נועם, אם יגיע לגמר זה יהיה נס

GALxp

Well-known member
אור כרגע הכי חזק בחוץ בפער וההפקה לא מנסה להוריד את האהדה כלפיו אלא להפך, רק עורכים אותו יותר טוב .
אפשר לאהוב את אור יותר או פחות אבל הבחור מספק את הסחורה בכל הפרמטרים. גם בויכוחים, גם בצחוקים, גם ביחסים החבריים שם. יש לו את הקסם שלו שאי אפשר לקחת ממנו (עם כמה שאני חושבת שהוא מקצין ברמות בשביל להצחיק- נגיד עם האנגלית..)

בין אור לפרידה, אני מעדיף שאור יזכה.
האהדה לנועם גדלה, הוא בגמר לדעתי, מקום 4 כזה.

EREZG07

Well-known member
אפשר לאהוב את אור יותר או פחות אבל הבחור מספק את הסחורה בכל הפרמטרים. גם בויכוחים, גם בצחוקים, גם ביחסים החבריים שם. יש בו משהו שאי אפשר לקחת ממנו (עם כמה שאני חושבת שהוא מקצין הרבה פעמים בשביל להצחיק- נגיד עם האנגלית..)

לפרידה יש 150 אלף עוקבים באינסטגרם.. אם נניח רק מחצית מהאנשים שעוקבים אחרי פרידה מצביעים לה, ורבים מהם לא מצביעים לה בסקרים, זה 75 אלף כפול 10 קולות (ואני מצביע לה ולא עוקב אחריה) - גם אם נניח שבמהלך התוכניות העוקבים לא מצביעים לה אבל אני מאמין שבגמר כן יצביעו לה, אז יש לה סיכוי ענק לנצח, המדד הוא גם לדעתי בטיקטוק יותר מאשר באינסטגרם או בפייסבוק, ששם פרידה מאוד חזקה, והכי חשוב זה שברגע שהיא תשב עם אור בשניים האחרונים יכולה להיות הצבעת נגד לטובתה

ראש גזר 2225577654

Well-known member
אמרתי כבר שאור זוכה? חחח

יש סיכוי שיהיה פה מקרה טליה ובר (מהבחינה שהגמר היה צפוי מדי)
הלוואי ויזכה אני וכריסי מחזיקים לו אצבעות עד מיליון אבא תודה

בוףףברכה

Well-known member
אמילי מעוניינת בשילה...?...או ששילה שם עליה עין?...
מי הפלרטטן ה... מדובר?

EREZG07

Well-known member
נכון לכרגע נראה שהיא תישאר אחרונה על הספה עם אור. לדעתי אור יזכה.. הימרתי עליו כבר מהכניסה. לפי העריכה של התז קלטו שהם בונים עליו.

פרידה תנצח אך ורק אם ההפקה תתערב איכשהו מבחינת שיטת הצבעות בגמר

כל העניין עם דיג׳יי הזה יוריד לה לדעתי
אני מקווה מאוד שזאת תהייה פרידה

מצב
הנושא נעול.
למעלה