** שרשור צוהריים - היום ה-17 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

ניצנץ63

Well-known member
צהרים טובים, עונה כזו עוד לא היתה לי, שלא סבלתי אף אחד מהדיירים. הגעתי למיצוי כמעט עם כולם. עידן, שהערכתי מאד, הופך מיום ליום לעקשן וכוחני בעניין התקציב ומנסה בכח להשתלט על הנושא וחושב שהוא מבין הכי טוב מה צריך, ולדעתי זה בעיקר בגלל שהוא מעשן ודואג שאם מישהו מהלא מעשנים יגע בתקציב, המעשנים יאכלו חרא. חיים, שהיה הפייבוריט השני שלי, נצמד יותר מדי לחבורת הבריונים בבית ואני כבר לא מעריכה את שטיפות המוח שהוא עושה לדיירים על זה שהם לא מכבדים את אורית כאישה מבוגרת (ובאותה נשימה מתעלם מכל הדברים המכוערים שהיא עושה), ודני... איכס איזו אכזבה! זגזג ברגע אחד וחבר לאור, יושב עם הקבוצה השניה ואחר כך יושב עם אור ומחרחר מאחורי גבם. הבנתי סופית שהוא די קלולס, אחרת למה דווקא לעשות תמרון כזה מיד אחרי שהודחה אחת מהבריונים? מה חשוב לך כל כך פתאום לחבור אליהם דווקא עכשיו?! תום והדר בלתי נסבלים בעיני מתחילת העונה ונמאס לי לראות הליקוקים של תום. פרידה מעניינת רק בהבלחות, אך רוב הזמן כל מה שרואים ממנה זה ענטוזים למצלמה. גם זו לא דמות שהייתי שמחה להצביע לה לאורך העונה ולהוביל אותה לניצחון. על כל השאר בכלל אין מה לדבר, רמת משכל נמוכה ביותר, אין שום עניין. היחידים שעוד סבירים בעיני הם יהב וקורלי ומדי פעם האחים, וזה כשלעצמו מוזר כי אני בדרך כלל מחפשת בפייבוריטים שלי איזו רמת עניין או ערכים בהרבה מכל אלה ביחד אבל העונה אין אפילו דייר אחד כזה! אפילו בן, שעל הנייר יכל להיות בעל רוב הסיכויים למצוא חן בעיני הוכיח שהוא חתיכת רכיכה, זגזגן, פחדן, מתקרב לדיירים מסוימים בבית רק בכדי שלא לעמוד להדחה. ירד לי גם ממנו לגמרי.

meital38

Well-known member
כמה זמן יש שקופית - אפשר לחשוב איזה משימה יש להם כשהשידוריחזור הם ישבו בפינת העישון כרגיל

יונתנסקי

Well-known member
כמה זמן יש שקופית - אפשר לחשוב איזה משימה יש להם כשהשידוריחזור הם ישבו בפינת העישון כרגיל
לדעתי יש להם משימה מאוד חשובה ולא פשוטה, אבל אני מנועה מלדבר על כך.....
בערב מאוחר, או מחר, דניאל הגרי יפרט.
:love:

טוויגיי

Well-known member
אני דווקא מאחלת לעידן שאם יעשו הצבעה לתקציב הוא לא ייבחר... שייפול לו האסימון.
מסכימה
ולמרות זאת סלחנית לגביו
הוא עדיין באריזה משימיתית מהלחימה
צריך להיות אולטרא וורסטילי בכדי שזה יקרה כ''כ מהר
כך ש ...

ויחד עם זה שורה תחתונה מאמינה בלב שלם שהוא עמוס כוונות טובות

nicknick

Well-known member
מסכימה
ולמרות זאת סלחנית לגביו
הוא עדיין באריזה משימיתית מהלחימה
צריך להיות אולטרא וורסטילי בכדי שזה יקרה כ''כ מהר
כך ש ...

ויחד עם זה שורה תחתונה מאמינה בלב שלם שהוא עמוס כוונות טובות
כן גם אני, זה לא סותר את ההבנה של למה ומאיפה הוא עושה את זה🤭
זה מי שהוא, רואים שזה בטבע שלו לנסות לסדר ולתקן ולהרגיע הכל ומן הסתם הוא מאמין שהפעולות שלו יעזרו לבית.

טוויגיי

Well-known member
זה מי שהוא, רואים שזה בטבע שלו לנסות לסדר ולתקן ולהרגיע הכל ומן הסתם הוא מאמין שהפעולות שלו יעזרו לבית.
יודעת שגם את רואה את המחולל להתגייסות שלו לתקציב
רק אומרת שבגלל שזה האדם שהוא פחות סביר שהאסימון יפול כ''כ מהר

נחזיק אצבעות נתפלל לרבי שמעון נעלה לקברי צדיקים נדליק משואה שיצא מזה בשלום:giggle:

meital38

Well-known member
אני חושבת שמה שעידן מנסה להשיג זה שלא יהיו ריבים על אוכל וסיגריות. הוא אמר כבר פעם אחת לדיריים שיש חטופים בחוץ שחולמים לקבל קצת סיגריות ואוכל ושיש מפונים שקשה להם ושהריבים שלהם על אוכל וסיגריות לא פרופורציונליים. יכול מאוד להיות שבגלל זה הוא רוצ הלקחת את ה מושכות לידיים

svtar25

Well-known member
אני חושבת שמה שעידן מנסה להשיג זה שלא יהיו ריבים על אוכל וסיגריות. הוא אמר כבר פעם אחת לדיריים שיש חטופים בחוץ שחולמים לקבל קצת סיגריות ואוכל ושיש מפונים שקשה להם ושהריבים שלהם על אוכל וסיגריות לא פרופורציונליים. יכול מאוד להיות שבגלל זה הוא רוצ הלקחת את ה מושכות לידיים
תקשיבו אם אני אגיד לילדים שלי בבית "תקשיבו יש חטופים טמפונים שלא אוכלים, אני עכשיו לא אקנה לכם חטיפיםז". לצערי הרב , הם ישלחו אותי לאלף עזאזל , כי אני נהגתי להגיד להם "יש אנשים רעבים באפריקה ומה שהיה בשואה". הילדים שלי רק התעצבנו מזה...אמרו לי : "יאללה, די עם הקלישאות לכי תקני לנו "

meital38

Well-known member
תקשיבו אם אני אגיד לילדים שלי בבית "תקשיבו יש חטופים טמפונים שלא אוכלים, אני עכשיו לא אקנה לכם חטיפיםז". לצערי הרב , הם ישלחו אותי לאלף עזאזל , כי אני נהגתי להגיד להם "יש אנשים רעבים באפריקה ומה שהיה בשואה". הילדים שלי רק התעצבנו מזה...אמרו לי : "יאללה, די עם הקלישאות לכי תקני לנו "
זה ממש לא אותו דבר. הילדים שלך בבית לא רבים ומדברים בצורה יפה אחד לשני בגלל אוכל או סיגריות, הם לא צורחים, וגם ל אנמצאים בניסוי חברתי שצופים בהם

svtar25

Well-known member
זה ממש לא אותו דבר. הילדים שלך בבית לא רבים ומדברים בצורה יפה אחד לשני בגלל אוכל או סיגריות, הם לא צורחים, וגם ל אנמצאים בניסוי חברתי שצופים בהם
נכון, אבל הייתי רוצה שגם הילדים שלי יתחשבו במצב הכללי במדינה ובהתחלה הם באמת התחשבו ועכשיו נכנסו לשגרה.

רות 1234

Well-known member
מעולם לא ראיתי כזה חסך בתשומת לב. כמעט בכל פעם שיוצא לי לראות את פרידה על המסך היא מנענעת כאחרונת הפוסיקט דולז.
די כפרה, כבר הבנו שיש לך ציצקעס וטוכעס, תנוחי.
צפה בקובץ המצורף 106832
מדויק. ואחרי כל המוחצנות המתישה הזו עדיין לטעמי היא מתלבשת מכוער ולא מחמיא

מצב
הנושא נעול.
למעלה