** שרשור צוהריים - היום ה-17 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
על מה הדר ואמילי קיבלו קנס, אח הגדול ממש כעס עליהן, נא לצאת משם עכשיו! בטיק טוק טענו שאולי הן התקלחו ביחד

meital38

Well-known member
על מה הדר ואמילי קיבלו קנס, אח הגדול ממש כעס עליהן, נא לצאת משם עכשיו! בטיק טוק טענו שאולי הן התקלחו ביחד
מתי? אני רואה שהשידור כבר כמעט שעה מנותק כי הם במשימה.
אולי הם עושים את התקציב

svtar25

Well-known member
מתי? אני רואה שהשידור כבר כמעט שעה מנותק כי הם במשימה.
אולי הם עושים את התקציב
ראיתי סרטון בטיק טוק שיחה בין עידן נועם בנסט, באמצע השיחה כעס של אח הגדול הראשי "הדר ואמילי, קיבלתן קנס, צאו משם מייד!". מאיפה הן היו צריכות לצאת אין לי מושג. בטיק טוק טענו שאסור להיכנס ביחד למקלחת לפי חוקי הבית.

GALxp

Well-known member
ראיתי סרטון בטיק טוק שיחה בין עידן נועם בנסט, באמצע השיחה כעס של אח הגדול הראשי "הדר ואמילי, קיבלתן קנס, צאו משם מייד!". מאיפה הן היו צריכות לצאת אין לי מושג. בטיק טוק טענו שאסור להיכנס ביחד למקלחת לפי חוקי הבית.
בתקופה של יורם זק היה אפשר.
ליהיא ועתי התקלחו(לא רק) יחד, מעיין ותאלין...

פשששששששששששש לא ידעתי שעוז שלנו שומר על צניעות.

katy2022

Well-known member
בתקופה של יורם זק היה אפשר.
ליהיא ועתי התקלחו(לא רק) יחד, מעיין ותאלין...

פשששששששששששש לא ידעתי שעוז שלנו שומר על צניעות.
אולי נכנסו לתאם הדחות?… אין שם מצלמה….יכולות לכסות את המיקרופון ולתאם

hinna

Active member
בבוקר אמילי אמרה בארוחה עם עינב שמגרד לה לשאול משהו הדר, אבל בלי שישמעו. המצלמה עברה. 5 דקות אחרי זה הכריזו על קנס.

svtar25

Well-known member
בבוקר אמילי אמרה בארוחה עם עינב שמגרד לה לשאול משהו הדר, אבל בלי שישמעו. המצלמה עברה. 5 דקות אחרי זה הכריזו על קנס.
בטיק טוק יש שיחה בין עינב ואמילי ובסוף גם הדר. בשיחה הזאת עינב מסבירה לאמילי שאין לה מה להתבייש ביצורים , ההפך מביך להתאפק ולא להתנשק וכזה בין זוג בוגר. זה כמו אדם בדיאטה שאוכל עוגה ואז מתבאס. האנשים שם חושבים שעידן ואמילי התנשקו מתחת לשמיכה. אז אולי אמילי רצתה לשתף את הדר במה שקרה בלי מצלמות.

GALxp

Well-known member
אם הם העמידו להדחה, אלה ההימורים שלי:
אור - הדר ותום
אורית - יהב וקורל
יהב - אור ואורית
קורל - אור ואורית
דני - הדר ותום
פרידה - הדר ותום
הדר - דני ואור
תום - דני ועידן
עידן - תום ודני
אמילי - ברק ונועם
נועם - עידן ואור
ברק - עידן ואור
חיים - עינב ויהב
בן - עינב ויוסי
דנה - עינב ויוסי
יוסי - עינב ותום
עינב - אורית ואור

מועמדים: תום, הדר, אור, אורית, יהב, דני, יוסי, עידן ועינב.

הלוואי שתום יודח.

נערך לאחרונה ב:

רות 1234

Well-known member
אני מאמינה שתום יעוף בהדחה ה 1 בה יעמוד (הלוואי כבר בהדחה הקרובה). ואז הדר חיש קל תחשב מסלול חדש, תעלה על גוזייה הכי קטנה שיש לה, ותחשוב למי מהגברברים בבית להיצמד. היא תיבחר ביהב (גם אם לא תצהיר בקול, זה יהיה ברור מהמעשים שלה), ואז מלחמת עולם שלישית קורל תפתח עליה.....

Simba223

Well-known member
לא אוהב את אחד
שידיחו את כולם
חוץ מעינב
ואור

מצב
הנושא נעול.
למעלה