** שרשור צוהריים - היום ה-31 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
זה לא אבסלוטי, עדיין סותר גם אם ערוך, הוא מביע התנצלות כלפי ההורים שלה בשואו טיים. בראיון לישראל בידור זה לא נשמע שהוא מתנצל להפך משמיע טעון שהמשפחה שלו לא הייתה מתנהגת כך וזה שלהם. בטענות שלו בקטע הערוך שציטטתי באופן מדוייק הוא לא אומר שגם היא עזרה לו. אולי הזכיר בנפרד בראיון המלא. זה בסדר שמתנצל אבל רחוק מלשכנע
אנחנו לא יודעים מה הוא אמר
בראיון של ישראל בידור אחרי כל מילה יש חיתוך ועריכה

גם טבעי שהוא רק יצא רואה שהמשפחה שלה חוגגת
מי לא היה עצבני

svtar25

Well-known member
איזה שקרן בראיון הזה, כשמעמתים אותו עם הבגרות שלה והתגובה למילים שהשמיע הוא אומר שהיא בוגרת ועזרה לו כשלא היו לו חברים בבית ולמד ממנה את זה אמר הפוך בראיון לכאן בידור שהוא עזר לה ושאין לה חברים ובנה אותה. עכשיו באולפן וורסיה שונה, כנראה שקיבל פידבק, פונה למצלמה ומתנצל בפני המשפחה של אמילי ומתנסח שונה ולא חד משמעי לגבי הקשר איתה. בתמיכת שי חי וציפי רפאלי שאומרים שאוהבים אותו ואי אפשר להאשים אותו הגיע מבולבל מעזה. הוא קושר את ההתנהלות שלו לריב הקשה באותו יום שהיה לאמילי עם אורית?​
אבל תראו איך הוא טען משפחה שלה פספסו אותו בראיון עם ליאל קוצרי ובשואו טיים הוא פתאום מתנצל. מה השתנה?​

בסדר555

Well-known member
אבל תראו איך הוא טען משפחה שלה פספסו אותו בראיון עם ליאל קוצרי ובשואו טיים הוא פתאום מתנצל. מה השתנה?​
הראיון הראשון היה דקה אחרי הלם ההדחה
נראה לי כואב לראות משפחה של מישהי הכי קרובה אלייך חוגגת את הנפילה שלך

svtar25

Well-known member
הראיון הראשון היה דקה אחרי הלם ההדחה
נראה לי כואב לראות משפחה של מישהי הכי קרובה אלייך חוגגת את הנפילה שלך​
זה באמת כואב ואני לא מסכימה עם משפחת קופר על התגובה, גם אם עידן פגע באמילי. אני לא יודעת מה התגובה שלהם להתנחלות של עידן.​

yoni564712

Well-known member
מקווה שהוחלט שגאיה סיימה את תפקידה וגם היא תצא כדי שגם אני אתנתק

hinna

Well-known member
קצת עקום, אבל סוף סוף התנצל למרות שעדיין ניסה להצדיק סיטואציה
(על עידן בשואו טיים)

פאף פה

Well-known member
ברביעי בטח יחזירו את אותה אסלה מסתובבת עם אותו קרטונאז׳ רק בשם אחר כמו מי נותר בעבר ומי הגיע מהעתיד

טופיt

Active member
רועי עוז עשה לעידן עוול, אם לא היתה הדחה אתמול לא בטוח שהיה מודח בגלל השיחה עם אמילי,
היו עוד פרקים ועוד משימות ובסוף זה היה נשכח.
לא הגיע לו לצאת מהבית שזה הסיפור העיקרי שכולם זוכרים ממנו.

willing

Well-known member
מגיבה על הפרק של אתמול. רק עכשיו סיימתי לצפות.
מוזר מאוד ההדחה של עידן. זה נכון שהוא לא הדגים מודל לזוגיות הדדית, נכון שהתנשא בבית. הוא לא מושלם.
ויש לו לא מעט מעלות.
ועדיין, זה באמת הגיע לאנשים לרמה של בוא נצביע לשאר הזוגות? או בוא נצביע ליוסי?

פה חשדתי. וגם, הוא נראה בפרק ביום שישי נעשה תורנות מוצש. נשמע שהוא אול אין ולא ביקש לצאת.
גם נראה מופתע בהדחה. הרבה מאיתנו הצופים גם הופתעו.

נניח שזו ההפקה. מעניין מה התוכנית שלהם. מבחינתי ההפקה היתה שקופה בלתדרך את מלאני עם מי לדבר, מתי ומה. היא ביצועיסטית.
גם שם לא ממש הבנתי מה הכיוון שזה עשה. לא לתת לה להיות זורמת ואותנטית אולי קילקל לה. כי התחושה עכשיו אצלי היא שאין לי מושג מי היא ומה היא באמת חושבת.

התמסמסו פה כל מיני התפתחויות שהיו בתחילת התוכנית. מלאני-עידן, אמילי-עידן. אולי הוא היה מודח לפני החמישיה. אבל בשלב הזה, זה מרים גבה.
יכול להיות שהיו מי שהתאחדו להצבעות נגד, אבל מאיזה קבוצה? של אמילי? כמה הם בכלל?

ביי עידן ובהצלחה. בחור יפיוף

hinna

Well-known member
מגיבה על הפרק של אתמול. רק עכשיו סיימתי לצפות.
מוזר מאוד ההדחה של עידן. זה נכון שהוא לא הדגים מודל לזוגיות הדדית, נכון שהתנשא בבית. הוא לא מושלם.
ויש לו לא מעט מעלות.
ועדיין, זה באמת הגיע לאנשים לרמה של בוא נצביע לשאר הזוגות? או בוא נצביע ליוסי?

פה חשדתי. וגם, הוא נראה בפרק ביום שישי נעשה תורנות מוצש. נשמע שהוא אול אין ולא ביקש לצאת.
גם נראה מופתע בהדחה. הרבה מאיתנו הצופים גם הופתעו.

נניח שזו ההפקה. מעניין מה התוכנית שלהם. מבחינתי ההפקה היתה שקופה בלתדרך את מלאני עם מי לדבר, מתי ומה. היא ביצועיסטית.
גם שם לא ממש הבנתי מה הכיוון שזה עשה. לא לתת לה להיות זורמת ואותנטית אולי קילקל לה. כי התחושה עכשיו אצלי היא שאין לי מושג מי היא ומה היא באמת חושבת.

התמסמסו פה כל מיני התפתחויות שהיו בתחילת התוכנית. מלאני-עידן, אמילי-עידן. אולי הוא היה מודח לפני החמישיה. אבל בשלב הזה, זה מרים גבה.
יכול להיות שהיו מי שהתאחדו להצבעות נגד, אבל מאיזה קבוצה? של אמילי? כמה הם בכלל?

ביי עידן ובהצלחה. בחור יפיוף​
זה לא הפקה. גם בסקרים הוא היה צמוד ליוסי , קצת מתחתיו. התנהגות המתנשאת כלפי תאומים ומשפילה את אמילי גרמה שכולם הצביעו נגדו. ברור שזה לא הצבעות בעד יוסי. אלה הצבעות נגד עידן.
אני הצבעתי לו, אבל כשאני רואה ראיונות שלו היום, אני מזועזעת וחושבת שמשפחה של אמילי הכי צדקה בלהראות ששמוק כמוהו לא שווה קרסוליים שלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה