** שרשור צוהריים - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
דייר/ת נכנס/ת ביום שבת

מקווה שויתרו על עידן מה שאומר שויתרו על גאיה
והיא תצא בשבת
ואולי זאתי שתכננו עליה מראש תיכנס
שכחתי את השם שלה

ואני אעשה גל :love: 🙌

רותרות7

Well-known member
לא הבנתי: אמר לה עכשיו בפרצוף? (אני לא צופה). והוא בכלל מגעיל, עף על עצמו יותר מידי. לא סובלת אותו.
אם הוא לא יעוף על עצמו מי יעוף עליו? הבחור עבר ילדות לא קלה, אבא מניגריה, לא נוכח. אמא יהודיה. ילדים בבית ספר שהציקו לו...כל הכבוד לו שהתגבר על כך והחל להאמין בעצמו וביכולותיו. טיפש הוא לא. מגעיל? ממש לא. אני אפרגן לו אם יגיע לגמר. העיני מי שיותר מגעיל ויותר עף על עצמו זה אור עם מבט המאפיונר שלו והסינג'ור של נושאי כליו. דני וחיים. דני, לא גאון הדור אבל איך חיים לא רואה למי הוא התחבר?

סטיריקון9

Well-known member
אם הוא לא יעוף על עצמו מי יעוף עליו? הבחור עבר ילדות לא קלה, אבא מניגריה, לא נוכח. אמא יהודיה. ילדים בבית ספר שהציקו לו...כל הכבוד לו שהתגבר על כך והחל להאמין בעצמו וביכולותיו. טיפש הוא לא. מגעיל? ממש לא. אני אפרגן לו אם יגיע לגמר. העיני מי שיותר מגעיל ויותר עף על עצמו זה אור עם מבט המאפיונר שלו והסינג'ור של נושאי כליו. דני וחיים. דני, לא גאון הדור אבל איך חיים לא רואה למי הוא התחבר?
יהב בולט ברהיטות שלו, באינטיליגנציה וגם יצא מהקיפאון משמיע את עצמו ומשוחרר יותר. גם אם מספר את סיפור חייו לכל בת והן בוכות כפי שעידן טען, גם אם לא רחב אופקים מי כן שם , למעט כמה בודדים עדיין, הוא מתרגם חד את אופי הנפשות הפועלות.כך גם התגובות שלו גם לגבי חיים, ההתנהלות שלו מול הבוטות הגסות והיריבות הבלתי מתפשרת של אור שמשובצת בקללות והכפשות ממש לא ראוייה להשמצה. אפשר לאהוב אפשר לא. אחרי שאורית עזבה אור שתק קצת"התאבל" כי הקרחנ'ה הושבתה. עכשיו חוזר לסורו ומנסה להגדיל את "מחנה" המסונג'רים שלו. אף אחד לא מעביר ביקורת לידו. אני מפרגנת לו.

רות 1234

Well-known member
איכס. העיקר יצא בהתחלת העונה במונולוגים פרס אוסקר שהוא לא בא לחפש זוגיות. לא סובלת אותו ולא את ילדת השמנת הדר. וכשהוא הולך עם הבנדנה על הראש - חושב את עצמו באיזה כנופייה בשכונה בניו יורק.

yalian

Well-known member
תכלס צריך איכשהו לנער את אמילי
קצת נעשתה פרינססה
לא רוצה לדבר עם אף אחד, לא רוצה להפתח לאף אחד,
בקצב הזה היא אוטוטו מתאחדת עם אמא שלה

בסדר555

Well-known member
קצת נעשתה פרינססה
בקצב הזה היא אוטוטו מתאחדת עם אמא שלה
נפתחה בזכות עידן

ככה הייתה גם עד שהתחברה לעידן אם אני לא טועה
שתקה רוב הזמן

svtar25

Well-known member
קצת נעשתה פרינססה
בקצב הזה היא אוטוטו מתאחדת עם אמא שלה​
אמילי באבל על הדחת עידן, אני חושבת יש לה נפילת מתח ואולי קצת דיכאון . בטח אח הגדול ישדר לה קטע של עידן, היא תבכה ואז תתאפס על עצמה.​

Banshee2012

Well-known member
אני חושב שהדר תסיים מקום 2 לא משנה מה.
עוז ראה את הכח של הצבעות נגד (זכיית מעתוק, הדחת עידן).
ואני בטוח שהוא רואה שלהדר יש יותר קהל שירצה שהיא לא תזכה מאשר שהיא תזכה, אז מה הבעיה לשבץ אותה במקום 2 ולתת לדייר כמו חיים או נועם את הניצחון?
אני לא אתפלא אם זה יקרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה