** שרשור צוהריים - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

Goran11

Well-known member
קורלי המערבבת,הבחורה מוכרת חצאי אמת לכל מי שיושב איתה והכל היא עושה בקול הקטנוני והמתוקי הזה של ילדה בת 10 .
אם זה היה דייר אחר הייתי כנראה שונא אותו אבל לא יודע למה אבל קורלי עושה זאת בצורה כזו חיננית כמעט טהורה שאני פשוט סולח ואפילו נהנה מזה.

nicknick

Well-known member
תשמעו...
אולי זה הדיירים עצמם שלא מעניינים אותנו אבל גם יכול להיות שזאת רוח התקופה ....הפרופורציות שלנו השתנו. מה שהצחיק אותנו פעם פחות מצחיק אותנו היום, מה שריגש לנו פעם היום נחווה כיותר ציני.
אני לא בהכרח חושבת שלא היו צריכים לפתוח עונה, כי בעיני אי אפשר לחיות עצב תמידי ומתמשך ,חייבים הפוגות לזכור מה זה לחיות ולצחוק ולהנות ולחוות, אחרת פשוט נקמול ולא נקום יותר.
ועדיין ,כנראה משהו השתנה באיך שאנחנו חווים דברים.

מיק83

Well-known member
תשמעו...
אולי זה הדיירים עצמם שלא מעניינים אותנו אבל גם יכול להיות שזאת רוח התקופה ....הפרופורציות שלנו השתנו. מה שהצחיק אותנו פעם פחות מצחיק אותנו היום, מה שריגש לנו פעם היום נחווה כיותר ציני.
אני לא בהכרח חושבת שלא היו צריכים לפתוח עונה, כי בעיני אי אפשר לחיות עצב תמידי ומתמשך ,חייבים הפוגות לזכור מה זה לחיות ולצחוק ולהנות ולחוות, אחרת פשוט נקמול ולא נקום יותר.
ברור שזו התקופה … העונה החשבון מוגש מהר לכל דייר

מי שהודח עד היום - היה נשאר בעונות אחרות יותר

פאף פה

Well-known member
העונה לא משהו…צריך לומר את האמת
נכון.
וזה מתחיל בליהוק ומסתיים בבעיה הרגילה - רועי עוז.
בעונה שעברה ובזו שלפניה לוהקו טיפוסים אקצנטריים, כאלה שמסעירים את הקהל לטוב או לרע - אבל מעוררים משהו, מאנטגוניזם ועד הערצה.
העונה הזו אנחנו פשוט אדישים רוב הזמן כי הליהוק עלוב והעלילה עוד יותר. גם אין משימות ואם יש הן תת רמה.

בוףףברכה

Well-known member
תשמעו...
הרמתי גבותיים כששמעתי שתתחיל עונה...
ובכל זאת..הייתה ציפייה קטנה...לברוח מהיום יום...המטלטל...
השתתנו מאז ה-7...
הליהוק כושל....לי מרגיש שיכלו לגרום לצופים..
להתרגש לצחוק קצת ...להתחבר לאיזה דייר או דיירת...
לתת ללב להשתחרר או להתאהב...ולהכיר איזה דייר...
אבל... מרגיש שקיבלתי קדחת...
קול צף על פני המים....לא מריח אבל מסריח...

מיק83

Well-known member
לפעמים מרגיש שאור זה כמו הערסים שהולכים עם כיפה לבנה כדי להראות שהם צדיקים, רק שבמקרה שלו פה הכיפה הלבנה זה חיים 🙃

מצב
הנושא נעול.
למעלה