** שרשור צוהריים - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
15:22 השיחה בין עינב להדר, שוב על החבו (חבורה) המקו-בלים, המפונקת שמעלה סירים עם אפקט ההפתעה
אני מתמוגגת כשעינב צורחת להדר באוזן. גו עינב, יו דו יו

עינב משקפת להדר שהמטבח הפך להיות שלה. והיא רק קוצצת סלט.
היא אף פעם לא היתה המלכה של המטבח, והדר עכשיו המקובלת במטבח עם הסלט ביצים שלה.
רואים מה קורה שמוציאים אורית? הואקום של המאכילה והבשלנית שעושה מניפולציות דרך אוכל מתמלא ע"י המקו-בלות

אין קללות, אין מהפה שלי אביא לך הכנתי לך. הכל בשיח לא מתלהם. לא קמים באמצע. ממצמצים בפאסיב אגרסיב. נכנסים לפרטים של כמה שמרים היה.
דומה אבל שונה

עם אורית זה לא היה קורה;)

פאף פה

Well-known member
15:22 השיחה בין עינב להדר, שוב על החבו (חבורה) המקו-בלים, המפונקת שמעלה סירים עם אפקט ההפתעה
אני מתמוגגת כשעינב צורחת להדר באוזן. גו עינב, יו דו יו

עינב משקפת להדר שהמטבח הפך להיות שלה. והיא רק קוצצת סלט.
היא אף פעם לא היתה המלכה של המטבח, והדר עכשיו המקובלת במטבח עם הסלט ביצים שלה.
רואים מה קורה שמוציאים אורית? הואקום של המאכילה והבשלנית שעושה מניפולציות דרך אוכל מתמלא ע"י המקו-בלות

אין קללות, אין מהפה שלי אביא לך הכנתי לך. הכל בשיח לא מתלהם. לא קמים באמצע. ממצמצים בפאסיב אגרסיב. נכנסים לפרטים של כמה שמרים היה.
דומה אבל שונה

עם אורית זה לא היה קורה;)
אם עינב רוצה לבשל היא צריכה להתעקש על זה.
המטבח לא שייך להדר ואם יבקשו ממנה יותר לעשות היא תסכים.

yalian

Well-known member
עכשיו כולם (חוץ מהדרעינב) בריטריט מדיטציה בפיצה :ROFLMAO::ROFLMAO:

גליתשפירא

Active member
וואו, לעינב יש קול של ילדה, והיא לא רהוטה כמו הדר, אבל היא מסבירה ועומדת מולה כמו אלופה

שרי48

Well-known member
וואו, לעינב יש קול של ילדה, והיא לא רהוטה כמו הדר, אבל היא מסבירה ועומדת מולה כמו אלופה
והדר הודפת כל טענה, כאילו אין באף טענה מן האמת. היא כל כך לא קשובה באמת, לא פתוחה לקבל ביקורת או הערה. תמיד היא הצודקת, היא הבסדר וכל השאר "יאללה". אם רק היתה שמה לב שכל הזמן היא בסשן של הסברים, של בירורים, שיחות על "אי הבנות", שמהן יוצא מישהו אחר אשם ורק לא היא (בעיקר קורלי, שעליה היא בעליהום נחשי, מנסה לגרום ליהב להתרחק ממנה). בינתיים, ניראה לי שלא ממש מצליח לה, לא עם יהב ולא עם עינב.

נערך לאחרונה ב:

SNIPES

Well-known member
קורלי מנצלת את ההזדמנות
היא כבר עמוק בשנצ

willing

Well-known member
הבנות חכמות, ניצלו את ההזדמנות לשנות תנוחה לשכיבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה