** שרשור צוהריים 🥘 היום ה-67 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מורבידי 1

Well-known member
קצת מחשבות כאלה של דיליי,

אבל איזה בעסה ליובל להיות בחירה שניה, קצת כמו שהיה עם ליאור ותקוה...
יובל לוי לא הייתה הבחירה הראשונה של יאיר מבנות הבית , הוא הלך על שיר היפה ,ועל אחרות , ובלית ברירה , כשקיבל ברקס מכולן ושאר היפות שם (שי , ספיר) בזוגיות , אז התקרב ליובל לוי , ואומר לה בכנות שחיצונית היא פחות הטעם , פשוט הוא זקוק לרוך חיבה ונוכחות נשית בבית - ויצא ככה.

פאף פה

Well-known member
קצת מחשבות כאלה של דיליי,

אבל איזה בעסה ליובל להיות בחירה שניה, קצת כמו שהיה עם ליאור ותקוה...
יובל לוי לא הייתה הבחירה הראשונה של יאיר מבנות הבית , הוא הלך על שיר היפה ,ועל אחרות , ובלית ברירה , כשקיבל ברקס מכולן ושאר היפות שם (שי , ספיר) בזוגיות , אז התקרב ליובל לוי , ואומר לה בכנות שחיצונית היא פחות הטעם , פשוט הוא זקוק לרוך חיבה ונוכחות נשית בבית - ויצא ככה.
אתה בעד יובל?

מורבידי 1

Well-known member
אתה בעד יובל?
לא .סתם . התעוררתי כעת ואני עם הקפה צופה בפרק. תניחו לי . ! כולכם :ROFLMAO: :ROFLMAO: :love:

לא , סתם. נו היא מצטיירת ממש כחרמנית . וזה ידוע, הטורים שלה, היא בעצמה אומרת .ולא יודע למה זה בעצם מפריע *לנו* (ויותר נוח לי להגיד "לנו" אולי מאשר לי כשבחורה מצטיירת ממש כחרמנית ככה על גברים. זה היה כמעט על כל גבר בבית .

והיא גם רואה עצמה אופציה ב' , "את לא מספיק מושכת אותי" , אבל נו, בשביל המגע, ושיר סירבה לי , ועדן לסבית , וסתיו לא תיגעג בי, אז נתפשר על יובל לוי... כאילו יש בזה משהו.. אולי קצת מזכיר אותי.

לא סבלתי אותה בטורים ב YNET . אהבתי את האומץ שלה לכתוב בחופש על המיניות שלה תחת שמה האמיתי . (ולא כמו שהיו פעם כל מיני טורים אנונימיים כאלה בנושאי מיניות)

מורבידי 1

Well-known member
תגידו אני מתעדכן בפרקים. מה פספסתי - הראו את אסיפת הדיירים הסוערת ? ואם כן באיזה יום זה היה ?

אני צופה בפרק של יום חמישי ורואה אותם מדברים *על* אסיפת הדיירים הסוערת ,אבל לא ראיתי את האסיפה. מתי זה היה ? איפה לחפש ?

בסדר555

Well-known member
תגידו אני מתעדכן בפרקים. מה פספסתי - הראו את אסיפת הדיירים הסוערת ? ואם כן באיזה יום זה היה ?

אני צופה בפרק של יום חמישי ורואה אותם מדברים *על* אסיפת הדיירים הסוערת ,אבל לא ראיתי את האסיפה. מתי זה היה ? איפה לחפש ?
בפרק של אתמול
בערך באמצע הפרק

בלייב לא מראים

מורבידי 1

Well-known member
בפרק של אתמול
בערך באמצע הפרק

בלייב לא מראים
וואלה. יש בתחילת הפרק שסתיו אומרת לשניר שהוא צריך להתנצל בפניה (ושיר ועדן איתה שם בחדר על הריצפה). ואז ספיר נכנסת ומתערבת. הם כאילו מדברים על ישיבת הדיירים.
אז ישיבת הדיירים התרחשה אחרי הסצינה הזו?

Droritt

Well-known member
וואלה. יש בתחילת הפרק שסתיו אומרת לשניר שהוא צריך להתנצל בפניה (ושיר ועדן איתה שם בחדר על הריצפה). ואז ספיר נכנסת ומתערבת. הם כאילו מדברים על ישיבת הדיירים.
אז ישיבת הדיירים התרחשה אחרי הסצינה הזו?
הם דיברו על הבחירה של שניר ושי בלילה הלבן

מצב
הנושא נעול.
למעלה