שרשור קבוצות אהובות!

ofir91

New member
שרשור קבוצות אהובות!

טוב.. שמעו.. פורום חדש... צריך קצת אקשן
(וגם מחפש עם מי להתחיל שמירה
) כל אחד לרשום את הקבוצה שהוא הכי אוהב לשחק איתה... וכמובן... גם למה ?

ofir91

New member
אני הכי אוהב עם מכבי ת"א...

או קבוצות בליגה רביעית.. חמישית... למה מכבי: כי אני מכיר שם את כל השחקנים וככה יותר כיף... למה קבוצות בליגות נמוכות: כי המטרה שלי זה להגיע לליגה הראשונה איתן וזה נותן יותר אקשן למשחק

OFIR 10

New member
עד עכשיו אני הכי נהנה עם *תופים*

קייבו כמובן... אולי לא תקציב ענקי אבל שחקנים מוכשרים אחד אחד: סמיולי, שאחרי עונה במכרז על זכויות הכרטיס שלו פשוט חייב להציע סכום שיבטיח לך אותו דה-פרנציסקי, גם הוא בורג חשוב מאוד בקבוצה פרוטה, שבשמירה שלי נמכר ע"י הודים, שחקן ענק, שחקן הרכב בנבחרת איטליה חסרונות: העובדה שאי אפשר להגדיל אצטדיון אלא אם כן אתה לוקח את ורונה (בעלת האצטדיון) ומבקש מהבוסים שם להגדיל אותו, הוא יישאר קטן לנצח
חוסר בחלוצים - שוער, שוער הבאתי את ולדז (השאלה בעונה הראשונה ואז נגמר לו החוזה אז לקחתי אותו בכלום כסף), וחלוצים את סרקי ובנג'מין (סרקי בעונה הראשונה שיחק בנוער), בנג'מין מיובה עלה לי 3.9 מליון (דולר).

mahboba

New member
אפשר להגדיל../images/Emo13.gif

האדיטור של mindcompression ואם אתה גם חושב שזאת רמאות דרך האדיטור אתה גם יכול להוריד מהתקציב שלך כ2 3 מיליון דולר סתם כדי לצאת טהור מן העניין

OFIR 10

New member
זה בכלל לא רמאות כי

אני חופשי מביס קבוצות כמו אינטר ואני עכשיו 2 נק' מפארמה שבמקום 5.. זתומרת שהצ'ירמנס דליגייט ממני.. כאילו עם האצטדיון היה בבעלותי, והייתי מבקש להגדיל, הם היו מסכימים ! אז מחר אני אכנס לאדיטור ואגדיל
, ואני לא יכול להוריד כסף מהתקציב, כי יש לי תקציב של כלום כסף

ofir91

New member
תגיד...

בעניין האדיטור... אני יכולח לשים אותו רק בשמירה אחת? או שאם אני שם למכבי ת"א למשל תמיד (בכל השמירות..) היא תהיה כמו ששמתי אותה? אני רוצה סתם לפתוח שמירה...ולהביא לי מליוני דולרים... אבל בלי שזה יקרה לכל הזמן למכבי.. זה אפשרי? אם כן.. תביא בבקשה שוב לינק....

20מתן

New member
עם מנצ'סטר או עם קבוצות מהליגה

השלישית/רביעית מנצ'סטר סתם כי זה כיף לשחק איתה ועם קבוצות מליגות נמוכות כדי שיהיה לי אתגר במשחק וכי זה יותר כיף לעלות מליגות נמוכות ולזכות בסופו של דבר בליגת האלופות מאשר לקחת קבוצה שתיקח ישר תארים

א מ י ר 7

New member
קבוצות קטנות!!!!!

יש הרבה אתגר וגם כשאתה כבר קבוצה גדולה אתה יודע שאתה בנית אותה בעצמך

TomDelonge

New member
הפועל פתח תקוה

כי אני מכיר כל שחקן גם בבוגרים וגם במחלקת הנוער. מכיר חלק מהצוות המקצועי. וכיף לשחק בליגת העל מכיוון שמכירים את כל המאמנים והשחקנים בכל קבוצה ואיך היא משחקת וכו'... בנוסף אני יכול לתת לצעירים יותר הזדמנויות מאשר הם מקבלים במציאות

Thierry Henry

New member
ארסנל ../images/Emo13.gif

צריך להסביר למה?
כמובן שגם מכבי ת"א וחוץ משתי אלו קבוצות מהליגה השנייה והשלישית באיטליה וגם אתלטיקו מדריד

mahboba

New member
אממ 4 שנים אני כבר משחק במשחק

בוא נגיד שמתוך מאה המשחקים ששיחקתי, ללא הגזמה רק 2 היו עם קבוצות מהפרמיירליג, כל המשחקים כמעט היו בליגה האנגלית ותמיד אבל תמיד תמיד תמיד זה היה עם קבוצות מליגה שלישית שניה או רביעית !!! המשחקים היחידים ששיחקתי עם קבוצה גדולה היו 2 כמדומני וגם הם לא ממש נחשבים מכיוון ששיחקתי עם לידס יונייטד, הקבוצה האהובה עלי (אפשר להגיד לשעבר כי עם מכירת השחקנים כל הסטייל שכה אהבתי אבד) ובכלל ב0102 לידס הייתה הקבוצה הכי טובה במשחק !!!

דווקא ב-0102

רומא הייתה לדעתי הקבוצה הכי חזקה לא יודע למה ... היא הייתה כמעט בלתי מנוצחת!!! וארסנל גם היו חיות לא נורמלי ומנצ'סטר עם ואן נילסטרוי טירוף!! וגם לאציו ענקיים!!!

א מ י ר 7

New member
לא שניסיתי עדיין אבל....

נראה לי סנטאנדר יכולה להיות שמירה חביבה לא? מישהו ניסה?

moonch

New member
ניסיתי בדמו

והלך לי די טוב, עד שהמשחק המלא ויצא ומאז משחק רק עם מכבי ת"א...

למעלה