שרשור קבוצות אהובות!

omer73

New member
הפועל ירושלים

אני התחלתי עונה ראשונה עם קבוצתי האהובה. ההתחלה הייתה על הפנים ועכשיו 7 מחזורים לסיום אני במרחק 8 נק' מהמקום השני (הפ' רעננה כבר סגרו את המקום הראשון-לא להאמין).

yuvalf90

New member
שוב :לא יצא לי ירד לי עדיין fm

אבל שנתיים רצופות שניסיתי עם רסינג ותמיד אני מצליח איתה זה אחלה רק בגלל שיש שם את יוסי ודודו אבל כל שאר השחקנים קצת .....

yuvalf90

New member
עדיין לא ירד לי fm ../images/Emo123.gif ../images/Emo10.gif

אבל עד היום בכל המשחקים אהבתי עם מכבי חיפה והשנה אני יאהב יותר כי אני יאהב לשחק עם בוקולי קולואטי גונזאלבס וכו' וכו' וכו'

JUVENTUS

למה? כי הקבוצה שאני הכי אוהבבבבבבבבבבבב וב-CM 01\02 עשו אותם דיי עגלות היה את רומא מילאן ועוד כמהקבוצות חזקות ככה שהיה אתגר :) כרגע אני עם יובה ב FM אבל אני מתלבט להתחיל עם קבוצה מהליגה השלישית באיטליה ...

א מ י ר 7

New member
גם אני עדיין מוריד ../images/Emo10.gif

הורדתי והקובץ לא היה טוב ועכשיו הכל מההתחלה

אורD

New member
יש לי מסורת להתחיל שמירה עם קבוצה

אנגלית. בדרך כלל הייתי פותח עם לידס, אבל הפעם לא כי לא בא לי להתחיל מליגה שניה. צריך לחשוב על זה

א מ י ר 7

New member
תתחיל עם בולטון...

היא קבוצת אמצע טבלה כזאת כמו לידס ויש לך שחקן ישראלי כבונוס. או שתתחיל עם לידס בליגה שנייה ותנסה להחזיר אותה לשנותיה היפות

yuvalf90

New member
חחח גם לי זה היה ככה

ירד ב4-5 ימים (די מהר בשבילי נראה לי שיא) ואז זה לא היה טוב ניסיתי יותר נכון ניסינו אני ווקנין (אופיק 10) שעה להתקין ,לא הצליח אז עכישו אני מוריד שוב כבר 4 ימים זה על 38.8 אחוז לא זז!!!!

igurman

New member
יובה

קבוצה מדהימה, כל אחד שם משלים את השני =] תענוג לשחק איתם

The Mighty Lord

New member
הכי סבבה לשחק עם בארסה..

במנגר 03\04 עשיתי להם קבוצה תותחית וזכיתי ב7 אליפויות ב9 שנה 4 צמפיונס ליג 1 אווואפה ועוד כל מיני גביעים בספרד סופר קאפים וכולה.. כמעט אף קבוצה לא יכולה עליי

למעלה