שרשור שאלות גשום לסופ"ש

one pearl

New member
תלוי בגובה שלך,

מעיל ארוך יותר מתאים לגבוהות או לכאלו בעלות גובה ממוצע
כל דבר שהוא לא אני. הוא מטשטש קצת את הגובה שלהן, הן נראות נמוכות טיפה יותר, וזה לא עקרוני כי הן גבוהות מספיק כדי שזה יראה ממש טוב. מעיל עד המותן, מתאים יותר לנמוכות יותר, וכאלו בעלות גובה ממוצע, כי זה משאיר אותן בגובה שהן, ואם הוא גם יושב נכון, מדגיש את התחת המושלם שלהם. (בעוד הארוך לפעמים מעוות אותו אצל הגבוהות והנמוכות יחדיו) כמובן שכל המידע כאן לא שווה הרבה, אם את מוצאת את המעיל הכי מהממם בעולם, שיושב עליך פצצה, למרות שהוא הפוך ממה שכתבתי. תקחי בחשבון את הדברים, אבל בסוף לכי על מה שהלב אומר (אני רגשנית היום)

karyn

New member
ארוך../images/Emo45.gif

לרואי אנימה- אז בסגנון של טריאלה מגאנסלינגר גירל XDD

בארבאבא

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo142.gifמי עוזרת לי לנסח מודעת בייביסיטר../images/Emo3.gif

אחרי כל הניסיון,המסירות והאהבה לילדים..מה כדאי לכתוב? תשמור על ילדיכם בשעת הצורך או מוכנה לשמור על ילדיכם " " או..משהו אחר?

mikeys barking

New member
לדעתי

אל תכתבי את זה כאילו את מדברת על מישהו אחר ("אחראית, מנוסה, תשמח לשמור על ילדכם") אלא כאילו את זאת שמדברת *גוף ראשון?* ("אשמח לשמור על ילדכם"). זה נשמע יותר טוב ככה :) חוץ מזה אני די גרועה בניסוח >:

ישלי רעיון, כאילו, ניסוח ../images/Emo122.gif../images/Emo85.gif

שמי ___ ואני נערה מסורה, אחראית, אוהבת ובעלת ניסיון בת __ המעוניינת לשמור על ילדיכם בשעות הצורך. [כתבי כאן את שמך]: [כתבי כאן את הפלאפון שלך].

Sans Espoir

New member
../images/Emo96.gifחנויות יד שניה בתל אביב

מישהי יודעת איפה יש? במיוחד כאלה שגם מקבלים בגדים ולא רק מוכרים

אקסיומה

New member
ככה:

בשינקין 38- יש את 'שתיים' שנותנים לך 30-40% זיכוי על פריטים שאת מביאה, ואת יכולה לממש את הזיכוי בחנות (על פריטי יד שניה בלבד). האותה הכתובת, רק בצד השני של מבנה יש את 'גולאז' שגם להם יש בגדי יד שניה (קצת יותר מגניבים), רק שאני לא סגורה על זה שהם מקבלים בגדים, אבל אם את הולכת ל'שתיים', אפשר באותה הזדמנות להיכנס ולשאול. בבוגרשוב יש את 'אדרת', שזו גם חנות מעולה לדעתי, ובעלת המקום ממש נחמדה. בד"כ הם לוקחים 80% מהבגדים וגם נותנים זיכוי או כסף מזומן (תלוי מה הבאת...) מקווה שעזרתי.

oFka7

New member
טיארה?../images/Emo163.gif../images/Emo85.gif

כתר קטן כזה חמוד מכסף לא גס, עדין, נסיכתי כזה עד 30 שקל איפה?[בצפון]

בארה"ב

יש חנויות שלמות של טיארות. למה אנחנו בישראל למה? :( אז איפה יש גם בת"א/ראשון/רחובות?

ת"א...

ראיתי בסנטר, בחנות ליד פרדיסו אבל יקר... כי זה נחשב לתכשיט או משהו כזה

May Music

New member
../images/Emo45.gif זו חנות פורימית כזו...

מצועצעת, יש בה עכשיו חפצים לחג המולד ולחנוכה חנות ממש מגניבהXP

למעלה