שרשור שאלות גשום לסופ"ש

Bizarre Helen

New member
אממפפ.. יש מצב שיש משהו בראשל"צ? :S

אל תצחקו עלי,אבל מעולם לא הייתי בסנטר,ואני גם לא מתכוונת להיות שם בלי הסכמה של אמא שלי (ואמא שלי לא מסכימה -_- ) הכי רחוק שהייתי זה עזריאלי D: וגם שם אני לא היה עוד הרבה זמן ..

KiTTY14

New member
סוודר||סריג מנומר ../images/Emo184.gif

היי! מישהי פה יודעת איפה באזור ת"א יש סוודר|סריג מנומר או מזובר (לא חשוב באיזה צבע)? או גרביון|טייץ מנומר? תודה :) אני אשמח אם תעזרו.

Himeka

New member
אואואו שאלה~ D: ../images/Emo69.gif

מישהי יכולה לשיים פה קישור לאיך מכינים ראסטות סינטטיות?XD כי איבדתי את זה.

הבנתי שיש באלנבי וגם בקינג ג'ורג'.

אין לי מושג מה הסיכוי, תשאלי בפורום אופנה, שם ידעו טוב יותר.

karyn

New member
החנות שבקינג ג'ורג' לא פתוחים

הלכתי לשם בעצמי ביום שבת והם היו סגורים >:

Ariel39

New member
חגורת ניטים ירוקה?;;

כלומר הניטים עצמם ירוקים. ראיתי כזאת בארצות הברית (הוטופיק*_*) אבל כבר לא נשאר לי כסף לקנות. מישהו יודע איפה אפשר? (קוראת סמויה כבר מלא מלא זמן:) ושלחתי בטעות גם בשרשור שאלות הקודם, לא שמתי לב שיש חדש...

ראיתי אחת חמודה בP&B. ^^../images/Emo18.gif

אבל זה P&B, ולך אין כסף. לא בטוחה, אבל לדעתי זה לא יהיה פחות מ-200 שקל,

MissVixen

New member
יש לי אותה! עלתה 50

אני תוהה איפה יש עוד כאלה בעוד צבעים, בפ"ב היה רק בסגול ואני מתעבת את הצבע. מישהי יודעת? או סתם חגורת ניטים אבל עם שורה אחת ..

Ariel39

New member
וכמה שורות יש בירוקה?

כי נראה לי שראיתי באמת שורה אחת בפולאנבר, אבל אני מחפשת של שתיים או שלוש. כמה שיותר דומה לזאת: http://www.hottopic.com/hottopic/store/product.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302028405&PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524442169081&bmUID=1197144743249 ועוד משהו: מישהו פה הזמין מהוטופיק פעם? הם בכלל שולחים לארץ? וכמה המשלוח עולה? כי יש לי דוד בארה"ב ואני תוהה אם זה אולי יותר ישתלם לשלוח לו ושהוא ישלח אליי.

MissVixen

New member
של שורה אחת ..

אבל יש שם אחת ממש מגניבה של שלוש שורות של ניטים קטנים לבנים .. והחגורה עצמה ירוקה.. ובכלל יש שם הרבה מגניבות אז כדאי לך להיכנס

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאת יכולה לקנות סתם חגורת ניטים

ב30 שקל בשוק הכרמל, ולצבוע את הניטים בלק ירוק.

נוגיש

New member
^הכי מגניב.

את גם יכולה לצבוע אותם בלקים צבעוניים וכאלה,זה ממש יפה.

Shani59

New member
מישהו יודע איזה חנויות נעליים מוכרות

את הקולקציה של מיסי אליוט לאדידס ?

למעלה